Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pasi vagyok és HOXÁZOM, azért mert...... fórum

Pasi vagyok és HOXÁZOM, azért mert...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. szept. 21. 10:07

A hozzászólásokat olvasva elmondanám újra, hogy nem a férfiak cseszegetése volt a cél, és az sem, hogy ítélkezzünk felettük. Sok nőről is lehetne véleményt mondani, de inkább ne tegyük meg :).


Egy kérdés volt csak az egész, kíváncsiságból. Szóval nem kell elmenni a portálról, meg bizonygatni az igazatokat. Lazuljatok már:).


Tőletek nem lehet kérdezni? :PPPPP

97. gribedli*** (válaszként erre: 96. - 65f7d7b2dd)
2013. szept. 21. 10:00

Ja, lehet:)


Akkor toled hallottam? Mindegy, tudtam, hogy meg a portal neve is valami ilyen, csak sehogysem emlekeztem pontosan, koszi!:)

96. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2013. szept. 21. 09:57
Férfihang.hu?
95. tashadow (válaszként erre: 87. - Ef7b486c67)
2013. szept. 21. 09:52
Nem deklaráltam ilyen célt magamnak, de néha eszembe jut. Egyszerűen ilyen a dolog természete. Néha egy kikacsintás nem árt senkinek, de nem kell komolyan venni. A lényeg hogy amíg a tisztelet megvan, baj nem lehet.
94. gribedli*** (válaszként erre: 92. - 21e36595f1)
2013. szept. 21. 09:37

De van. Ahogy itt a nok "pasizos praktikakat" osztanak meg, ott a ferfiak ugyanez forditva: megy a nok szapulasa es csajozos praktikak megosztasa:)))))


Nem ugrik be a neve csak remlik hogy valami ilyen ferfiportal neve van, egy cikk kapcsan tevedtem oda.

93. gribedli*** (válaszként erre: 78. - 130454e42d)
2013. szept. 21. 09:34
En is eltunok vacsiidoben, gondolom munkanelkuli a csaladban vagy szabadabb munkaideju partnernel tenyleg ez az ido tobb. Es keso este ha pl virrasztanom kell a picur miatt, akkor is elokerul a telo egy kis netezesre. Sztem az androidok ota van, hogy mindenki tobbet log a neten, vegulis en nem szoktam a pc elott csucsulni ha nem munkam is van rajta epp, viszont tok kenyelmesnek tartom reggelizes, tesztaviz-forralas, centri lejar, sorbanallas kozben. Ezeket amugy is ferj nelkul csinalja mindenki, ha tetszik ha nem:)
2013. szept. 21. 09:31
Férfiportál nincs véletlen?
91. gribedli*** (válaszként erre: 84. - 2bd7ab0c9a)
2013. szept. 21. 09:25
Igen, guglin igy adja ki, ha azota nem valtoztattak rajta: hoxa noi portal
90. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Ef7b486c67)
2013. szept. 21. 09:24

Van, aki bevallja, es nincs problemaja bevallani, hogy igen, felesleges ido, ures munkaido miatt, es csajozas miatt is:)


Van, akinel meg ott kimerul, hogy mindig valami mas oka volt, kozben meg erdekes, hogy szazezer mas temahoz is hozzaszol, ahol abbol all az egesz kozremukodese, hogy na, lebutuskazzuk, lehulyezzuk, lenezzuk, kioktatjuk a noket. Miert is? Mert otthon asszonykatol ilyenert kapott volna egyet visszajarol... Vagy lehet hogy otthon is ezt csinalja, csak nem eleg.


Aki tenyleg csak egy tema miatt keveredett ide, az megmarad tulnyomoreszt abban, azokban a topikokban. Aki meg nyiltan csajozni, az klubokba is vonul, mindenesetre nem a klubosok szoktak okoskodni, es nem toluk hallunk olyanokat, hogy "butuska, agy nelkuli stb.". Erdekes, hogy a klubokon kivul is tudnak normalisan beszelni, hulyeskedni.


En csak ezeket csipem:)

89. ef7b486c67 (válaszként erre: 88. - 21e36595f1)
2013. szept. 21. 08:22
Tényleg?De tudtam:)))
2013. szept. 21. 08:20
én csajozni IS járok ide
2013. szept. 21. 08:14
Na.... kíváncsiságom ide űzött...:)Nem sok minden változott:))Különben nekem oly mindegy mennyi pasi van itt.. Jöhetnek..ha jól érzik magukat tőle..Csak kíváncsi voltam kiírja e valaki ..hogy csajozni is jár ide..:)
2013. szept. 21. 07:23

Juj!

Úgy látom rossz társaságba keveredtem.

El nem hittem volna, hogy így látatlanba el lehet kaszálni a férfiak azon körét, akik női oldalon fórumoznak.

Megyek oda, ahová eddig jártam. Bezárom magam mögött az ajtót, nehogy kiszivárogjanak a hangok. További kellemes tanulmányozást és elméletgyártást kívánok.

85. Kertember (válaszként erre: 70. - D078ce3aac)
2013. szept. 21. 07:12
"Vadászsás" Nekem meg se fordult a fejembe. Én valóban azért jöttem ide, amit korábban leírtam, de ez nyomon is követhető az ittlétemből. Ellenben engem vadásznak. Vannak itt olyan hölgyek, akik rendszeresen küldözgetnek ezt-azt annak ellenére, hogy nem reagálok rá.
84. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 80. - 9542fda200)
2013. szept. 20. 22:21

„Ez egy női oldal.” Láthatnám a fórumszabályzat erre vonatkozó passzusait? Hol írják, vagy csak sugallják bármilyen mértékben is, hogy ez egy nők számára létrehozott közösség, érdekelnének a konkrétumok?!

Ha ez így lenne nyilván nem lehetne férfiként regisztrálni, mégis vajon milyen okból lehet a nemeket megkülönböztetni a profilok beállításakor?

„Normális férfi nem Hoxázik”, hangzik a másik sűrűn hangoztatott közhely errefelé, az az igazság. hogy szerintem normális nő sem, így némi önkritika szükségeltetik a helyén kezelni az ittlétünket. Miért lenne a női jelenlét igazolt a férfiével szemben csupán a nemek különbözősége okán? Ez elég erőtlen érvnek tűnik....

Ha a „női oldal” megbélyegzés a női regisztrációk nagyarányú többségére utal, az inkább a nők kritikája, mintsem azon férfiak szégyene, akik bármilyen okból idetévednek.

Igen, az internetes felületeken rendre megjelennek az alkalmi partnert kereső, vagy éppen perverz hajlamú alamuszi nyuszik, tutyimutyi gyökerek, de az a legkínosabb, hogy erre igény mutatkozik, mert ha annyira zavaró a férfiak jelenléte, miért állnak le velük a legintimebb kérdésekben órákon át beszélgetni, miért nem veszik semmibe a megjelenésüket, ahelyett, hogy kiéhezett falkaként keringenek egy-egy szaftosabb topikba szakadt hímnemű körül, mert ez a tendencia, bárhova tévedek, ez nyilvánvaló. Még saját magammal sem biztos, hogy megtárgyalnék olyan kérdéseket, melyeket errefelé napi szinten teregetnek ki idegen férfiak számára. Szóval, ki itt a szánalmas? Van egyáltalán értelme mérlegelni ezt, szerintem ideje volna beismerni, hogy egy fórumon aktívan részt venni, értékes időnket erre áldozni az rém kínos, NEMTŐL FÜGGETLENÜL…..

83. d71ef05a8e (válaszként erre: 73. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 22:11

Ajaj, ezt egyszer én is le mertem írni. Amikor szülési szabadságomon voltam, halálra untam magam, a fréjem alig tudott itthon lenni, aktívan beleolvastam jó-rossz topikba egyaránt, írtam is, ahová csak tudtam. Magamból kiindulva, nem kevés öniróniával le mertem írni, hogy akinek teljesen kerek az élete, az nem itt van, hanem a férjével/barátjával/barátaival/gyerekével, stb. HOgy mit kaptam érte!!! Valakinek sehogy nem állt össze, hogy írhatok ilyet _másokról_, amikor én is annyit vagyok itt:) Azóta is ezen nevetek.


Egyébként akár fontosak a szavak, akár nem, ezen a fórumon csak azokkal lehet kommunikálni, még hangulatjelek sincsenek, nincsenek a szavak mellett cinkos kacsintások, kézszoírtások, stb. Épp ezért egyébként bárki azt mond, amit akar, azt hazudik össze, amit akar.

82. 10846c73f8 (válaszként erre: 81. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 22:01

Furcsa módon a nagy eszed nem terjed ki odáig, hogy képes legyél értelmezni a leírtakat.


Egyrészről tényleges légzési nehézségeim lettek, napi 24 órában. Nincs szünet.


Másrészről aki szóba jöhetett a témában felkerestem, felkeresem. Ez idáig az eredmény csak annyi, hogy megkérdezik hogy engem ki műtött meg, és amint én erre felelek ... innentől vége a párbeszédnek és meg sem vizsgálnak, mivel ennyire befolyásos doktor idehaza.


Harmadrészről a műtét költsége még idehaza is 600-tól millióig. Külföldön ugyanez x millió magyar zlotyi és még így is, aki szóba jöhetne, elvileg egy német doktor, nála kilóméteres várólista van, tehát külön élmény egyáltalán arra bekerülni, nem hogy a műtétig.


Tudod én azt mondom neked, a korábbi kijelentésemmel szemben ... hogy igenis lépj bele abba a cipőbe, amiben most én vagyok. Aztán lássuk a te nagy eszed.


Amikor sorra járod a doktorokat és azok sorra elutasítanak csak azért, mert ott az a név ... a tüneteid meg maradnak, nem enyhül, nem javul és egész napos programod az lett, hogy a levegő vételére "koncetrálsz" ... az idő meg telik, az orvosok akik meg szóba jöhetnének csak fogynak ... na igen ... próbáld csak ki, mikor emészt fel a tehetetlenség és kárhoztat arra, hogy ilyen idióta fórumokon cseszd el az időd annak a hiú reménynek jegyében, hogy hátha pont most fog egy új doktor neve előkerülni, aki véget vethet ennek a rémálomnak.


Ennyit a betalálásodról. Kívánom neked, hogy megtapasztald ezt, most már ezek után. Aztán azzal is áldjon meg az ég, hogy hasonlóan ostoba vénlányok okoskodjanak a nyomorodról és ezen élvezkedhessenek ők is.


Nagyon kíváncsi leszek meddig tartana a fene nagy higgadtság, hatalmas eszed.


Ezt nem butaságnak hívják, hanem elkeseredettségnek. Az utolsó dolog ami meg ilyenkor hiányzik, hogy egy ilyen mint te, okoskodjon róla, hogy kell megélni ezt.


Azért azt is elmondom neked, hogy van aki hasonlóan járt, mint én ... szintén ugyanannak az orvosnak a kontárkodása és van aki szintén orr rekonstrukcióra vár, szintén szinte esélytelenül, nálunknál hatványozottan rosszabb kinézetettel vagy panaszokkal ... és szintén naphosszat ettől a fórumtól és társától várja a csodát.


Gondolj, amit akarsz, de a valóság ez. Mindenki érezheti magát okosnak, ügyesnek és igen erősnek. De az idő pont úgy viselkedik, mint a víz egy ilyen helyzetben... mindig utat talál és egy idő után minden ellenállást elmorzsol. Ha elég ideig vannak kínjaid, akkor az elkeseredettség sok ésszerűtlen dologra vesz rá, hogy abban keresd a hited és a reményed.

81. 130454e42d (válaszként erre: 75. - 10846c73f8)
2013. szept. 20. 21:44

Látom, betalált :) te épp azt csinálod, amit írsz. Beleképzeled, mit gondolok, mit csinálok. Akkor a saját mércéd szerint szarkeverő vagy?

Amúgy sántít amit írtál. Ha csak a problémádra keresnél megoldást nem lennél ilyen aktív fórumozó. Tehát szerintem lehet, hogy eredetileg amiatt léptél fel, de van más oka is, hogy itt vagy. A butaságodon kívül.

Te max. a hoxahímek nevében nyilatkozhatsz hitelesen. Normális férfi nem hoxázik, ezt te is elismerted.

Ha tényleg az eü problmádra keresel megoldást többre mész angol fórumokkal. Ez majdnem minden témára igaz sajnos.

2013. szept. 20. 21:43
...ez egy női oldal.Ha majd piros tangám lesz,akkor átigazolok egy pasis oldalra.:)
79. d078ce3aac (válaszként erre: 78. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 21:43

igen ez igaz amit írsz.

Mindenki okkal van itt.

78. 130454e42d (válaszként erre: 77. - Ef7b486c67)
2013. szept. 20. 21:39

Azért írtam, hogy sokat nincs itt. De aki folyamatosan itt van és közben hangoztatja, hogy minden tökéletes, ott valami sántít nekem. Mintha önmagát akarná meggyőzni.

Ebbe magamat is beleértem, ha minden kerek alig vagyok itt, ha valami bajom van, valami nem stimmel többet. Figyelemelterelés...

77. ef7b486c67 (válaszként erre: 73. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 21:29
Hát sokan melóból is hoxaznak..Sőt..Ez nem éppen a fizikai munkát végzők egyesülete:))Valóban akinek jó a házassága..szeret a párjával lenni stb stb..Az sokat nincs..Ha engem kérdeznének én nagyon pontosan megtudnám mondani miért vagyok itt..:)Bár mostanság nem vagyok annyira aktív:))Nekem mankó/volt/..asszem:)
2013. szept. 20. 21:29

na, várjunk már!

nem azért lett a fórum, hogy ítélkezzünk!


béke gyerekek, béke:)

75. 10846c73f8 (válaszként erre: 74. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 21:29

Te vagy túl fölényes. Igen végtelenül ostábanak nézheted az embereket, ha azt gondoltad, hogy nem fogom magamra venni a célirányos célozgatásod.


Hogy lehetne erre másként reagálni? Hát pont így. Mert te szép kis elméletet körítettél már fejben körém is, és pár bugyuta kacsintással is társítanád élőszóban a barátnőid felé, mint aki most jól megfejtett valamit.


Az ilyen tipikus xr-keverő mentalitást nem szokta igazából szeretni senki, de a férfiak meg főleg nem.


Ez van, innentől nem igazán érdekel, hogy látod igazolva a felvetésed velem kapcsolatban, mert te agyilag már réges rég egy másik sztorit költöttél hozzám is.

74. 130454e42d (válaszként erre: 72. - 10846c73f8)
2013. szept. 20. 21:26

Lekezelő vagy, pedig nincs rá alapod. Ha azt hiszed, erre itt találsz megoldást nem lehetsz lángész, bár ez a nagyképűségedből is látszik.

Igazolod amit írtál, hogy normális, ép pasi nem hoxázik. Csak azt nem látod, hogy te sem vagy kivétel.

73. 130454e42d (válaszként erre: 71. - Ef7b486c67)
2013. szept. 20. 21:24
Vagy unatkozik :) Nálam lehet tudni az aktivitásomból, mikor vagyok a párommal és mikor nélküle. Szerintem akinek jó a házassága, együtt élnek az nem nagyon hoxázik. Legalábbis sokat nem.
72. 10846c73f8 (válaszként erre: 69. - 130454e42d)
2013. szept. 20. 21:23

Nehogy véletlenül túlságosan belegebalyodj a sherlocki okoskodásba, ezért elmondom neked, ha már az oknyomozásod a tényleges ok megkereséséig nem jut el, de buta elméletek gyártásig igen ... én egy elcs*sz*tt orrplasztika miatt kötöttem ki itt.


Azóta sem kapok levegőt és miegymás. Korábbi aktív sportolói életemnek a műtét napjával vége is lett. Azóta keresgetek orvosokat, hogy ki az, aki rendbe tudná hozni, amit elkóklerkedett az egyik neves celeb doki ... akinek a nevét ha meghallja más orvos, szóba sem akar velem állni, mivel ő "tévedhetetlen aranykezű isten" -nek számít MO-n.

71. ef7b486c67 (válaszként erre: 68. - 10846c73f8)
2013. szept. 20. 21:20
Figyi Igen ..valóban.:)De tegyük hozzá ,hogy senki sem azért van itt mert annyira kerek,igaz?:)Van akit elhagytak,megcsaltak,hülének néztek ,kirúgtak,megverték..vagy csak tojik rá a párja..:(lelki sérült..nem egyszerű ez azért ennyire..
70. d078ce3aac (válaszként erre: 68. - 10846c73f8)
2013. szept. 20. 21:17

Igen, ez így van!

Nagyon sokan csak "vadászni" járnak ide!

Tisztelet a kivételnek.

Azt gondolom, hogy nincs abban rossz ha egy férfi is bekukkant női portálokra. DE időnként sok ami sok.

Mondom tisztelet a kivételnek!

69. 130454e42d (válaszként erre: 64. - 10846c73f8)
2013. szept. 20. 21:16

Mindent meg lehet magyarázni :D ha egy pasi egy téma miatt van itt nem fog minden idióta fórumba írogatni. De nem tudom, mi lehet az a kérdés, amire csak itt kaphat választ, hacsak nem valaki után nyomoz.

De esélyesebb, hogy könnyű prédát keres.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook