Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek nem gáz, hogy a "legjobb barátnőmnek" vélt nő itt beszéli ki a dolgait, holott állítólag azért vagyok, hogy velem beszélje meg? fórum

Szerintetek nem gáz, hogy a "legjobb barátnőmnek" vélt nő itt beszéli ki a dolgait, holott állítólag azért vagyok, hogy velem beszélje meg? (beszélgetős fórum)


21. gkreka
2013. ápr. 23. 15:27
Úgy tűnik, elfajult a beszélgetés, ha a hozzászólások felét törölték...
2013. ápr. 23. 15:18

Az alap kérdésre válaszul: talán azért, mert van, hogy az ember egy "idegennek" könnyebben beszél bizonyos dolgokról, mint annak, akit jól ismer.

Egy "ismeretlen ismerős" sokkal objektívabb tanácsokat tud adni egyes szituációkban, mint az, aki nagyon szeret.

És szerintem is felesleges ilyenen megsértődni. Miért ne beszélhetné meg mással is a dolgait? Ettől nem leszel neki kevésbé fontos vagy jó barát!

19. Csipkerózsika (válaszként erre: 17. - Gkreka)
2013. ápr. 22. 12:46

Szerintem is szimpla féltékenységről van szó. Nekem is van barátnőm, akivel bármit megbeszélhetek, akár a legintimebbet is, de nem biztos, hogy mindent elmondok neki, vagy hogy az ő dolgai közül is mindenre kíváncsi vagyok. Bizonyára megbeszéli ő is mással is, amit gondol és én is írok pl. ide. Szerintem egyikünknek sem jutna eszébe ezen megsértődni. Nem is értem.

Olyan embertől tudnék elképzelni ilyen "baráti" féltékenykedést, aki nem tud mással kialakítani kapcsolatokat és függ a "barátnőjétől".

18. Csipkerózsika (válaszként erre: 13. - Szafaripók)
2013. ápr. 22. 12:42

Bingó.

Nem hiába mondják: a másik ember tükör. Amit látsz benne, az te vagy...

17. gkreka (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 10:52

Rosszabb vagy, mint egy irracionálisan féltékeny férj/feleség.


Kár, hogy nem gondolkodtál a fórumindítás előtt, így csak magadat járattad le. A történtek a barátnődet igazolják, hogy nem fogadott a bizalmába.

16. pzm3 (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 10:00
Szerinted nem gáz,hogy ezt nem vele beszéled meg,hanem itt a fórumon teregeted ki?Vagyis kibeszéled őt!!!
15. nicole. (válaszként erre: 12. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 09:08
beszéljétek meg ezt a kényes kérdést...te is azt teszed amit ő, fórumot indítasz egy olyan témában ami kettőtökre tartozik és csak ti tudjátok helyre tennni...
14. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 12. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 09:08
Akkor tart a véleményedtől,mást nem tudok rá mondani.
13. szafaripók (válaszként erre: 8. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 09:08

Az csak egy ok. Ezer másik lehet. De mivel konkrétumot nem tudunk, nehéz megítélni, miért nem mondja el.

Ha viszont ennyire haragszol rá, akkor ne barátkozz vele.

Megjegyzem: most te is ugyanazt csinálod - idegenektől kérsz tanácsot. És ráadásul vele kapcsolatban. Szóval szerintem ez csak vihar egy pohár vízben.

Ha meg hazudik szerinted, szembesítsd vele, és kész. Legalább tisztán fogsz látni, akkor is, ha elveszíted. Ha ezt nem akarod meglépni, akkor meg ne foglalkozz vele egyáltalán, tegyél úgy, mintha semmit nem tudnál. A háta mögött duzzogni és kibeszélni ugyanúgy nem "szép" dolog...

2013. ápr. 22. 09:05
Nem vagyok érintett egyik kérdésében sem.
11. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 10. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 09:04
Nem lehet,hogy érintett vagy valamilyen formában?Csak kérdem,mert ha nem mond neked igazat az kellemetlen,azért.
2013. ápr. 22. 09:03
Az h itt kéri ki más véleményét az okél ezzel semmi gáz nincsen,de az h rákérdezek és hazudik na azzal eléggé sok gáz van.,
2013. ápr. 22. 09:01
*rólam
2013. ápr. 22. 09:00
12 éve barátnőm,minden rosszat és jót együtt csináltunk és csinálunk! Én is tudok róla elég sok kényes dolgot sőt lehet még többet,mint ő róla.Hagyjuk ez a szégyenlem dolgot,mert ez hülyeség.
7. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 09:00
Szia!Attól még lehet a legjobb barátnő,hogy kívülállók véleményét kéri,itt.Amit ugye nem befolyásol elfogultság.
2013. ápr. 22. 09:00
Egybéként meg nem kell minden barátnői beszélgetésnek úgy kinézni, mint egy jelenet a szexésnyújorkból!! Ott azért adnak mindent a szereplők szájába, mert az egészet alánarrálni eléggé gáz lett volna, és a kutya se nézné...
2013. ápr. 22. 08:59
legjobb barátnő? :( igazi barátnő? ha több évtizede barát, akkor lehet mondani...a többi sajnos csak életed rövidebb hosszabb szakaszainak a kísérői
2013. ápr. 22. 08:58

Mi zavar ebben? Hogy nem mondja el a nyűgjét, pedig te neki igen? Hogy ő több kényes dolgot tud rólad, mint te róla?

Ha nem mondja el, oka van. Én se mondok el mindent a legjobb barátnőmnek, és tuti, hogy ő se nekem. Nem azért, mert titkolózni akarok, hanem mert esetleg szégyellem.

És kívülállóként egész más tanácsokat adnak, mint közeli barátként, esetenként jóval objektívebbet.

Ha annyira jóban vagytok, mond el neki, mit érzel.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Erzsike33)
2013. ápr. 22. 08:56
biztos Ő az? amúgy meg lehet,csak véleményeket gyűjt be, ettől még lehetsz neki igazi barinő:)
2013. ápr. 22. 08:56
Ha kérdeztem is hazudott,mert kiderült abból amit itt írogatott.Vagy ha válaszolt is egészen fél szavakkal amit gyorsan lezárt.
2013. ápr. 22. 08:55
Megtaláltam itt a kérdéseit egész véletlenül.Nekem ezekről egyetlen egy szót sem mondott soha és vhol ez egy kicsit fáj.Én minden nyűgöm bajomat neki mondtam és mondok el,ő meg itt vad idegenekkel beszéli meg,holott azt hittem hogy azért vagyok,hogy velem ossza ezt meg.Nekem is csak ő van és állítólag neki meg én.Lehet nem is igaz barátnő,habár ebbe már elég régóta kételkedek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook