Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Párom nem akar gyereket mert Drága! Önbizalmat kérek fórum

Párom nem akar gyereket mert Drága! Önbizalmat kérek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. júl. 14. 07:39

Az én kisfiam 2 éves.

Igen sokba kerül egy gyerek, de a mai világba mi nem? Ha lakást, kocsit veszel, az is sokba kerül, de ha így nézzük akkor magunkra is költünk rendesen (étel, ital, ruha, szórakozás, nyaralás stb.)


De ha okosan csinálod sokat lehet spórolni.

Mi így csináljuk/csináltuk:

Pelusból nem a több ezer forintosat vesszük (aminek darabja 55-60 ft), hanem vannak 100-as kiszerelésben picit gyengébb minőségűek 3800 Ft-os áron.

Bébiételt magad készíted, nem a boltban veszed.

Tudod, hogy tényleg az van benne ami és csak a töredékébe kerül.

Kiságyat, ruhát, etetőszéket stb lehet venni másodkézből is, fele áron vagy még olcsóbban.


De ha tényleg eü. gondod van akkor én nem nagyon várnék, mert lehet, hogy évek kellenek mire teherbe tudnál esni.

És szerintem azt nem lehet pénzben mérni, mikor a kislányod v kisfiad odaszalad hozzád,megölel, nyom egy puszit az arcodra és azt mondja anya/apa szeretlek.

2010. júl. 14. 07:39
Szia.Hát elég szomorú hogy a férjed így gondolkozik.Persze nem akarok senkit megsérteni.A mai világban már minden drága bármit veszel.Nekünk van 1 fiunk 10 éves iskoláztatni ruháztatni etetni meg albérletbe lakunk plussz számlák.Hála a fiamnak megvan mindene.Ja és csak a párom keres.Nem kétszázat meg százat keres a párom erről tudni kell..Sokan kijönnek így. Ne hátráljatok meg.Minden pénzbe kerül.A gyerek meg boldogságot ad .
4. Vámpír (válaszként erre: 2. - Dameki)
2010. júl. 14. 07:39

Igen, a ruhákkal kapcsolatban tisztában vagyok, hogy sokat lehet spórolni, bár mi nem kapnánk senkitől. Család nem nagyon van.

Mennyi pelenka és bébiétel fogy?

Mekkora anyagi háttér kell az induláshoz? Ha be szeretnék rendezni a szobát? Bútorok pelus, sterilizáló, mellszívó, cumisüveg melegítő, meg nem is tudom milyen apróságok vannak még.

Csak jó lenen tisztán látni, hogy mondjuk az induláshoz kell 2M Ft. Tudom ezt most így nem lehet meghatározni, de akkor úgy spórolna az ember. Bár mostanában elég nehéz spórolni.

3. dameki (válaszként erre: 2. - Dameki)
2010. júl. 14. 07:35
34= 3,4 honap
2010. júl. 14. 07:34

Szia

Nekem van egy ketevesem es 34 honap mulva jon a masodik.

Az az igazsag, hogy a gyermekvallalas nem kicsi dolog....kell egy penzhatter is de nemcsak az a lenyeg.Sok kisruhat altalaban kap a kismama( ha van akitol..ezt gondold at) es turkalobol egesz jo aron lehet oltoztetni oket nemcsak kiskorban.Azzal is penzt sporolhatsz...kulonbozo oldalakon hasznalt de jo allapotban levo babakocsit, kisagyat is talalsz....olcson.Jatekok is mindig kerulnek...de a legfontosabb szerintem, hogy szeretetben varjatok es neveljetek ha kozetek erkezik.En nem latom annyira sotetnek a szitut.

2010. júl. 14. 07:29

Sziasztok,


Szeretnék beszélgetni olyan kismamákkal és akinek már van pár éves gyermeke, hogy a mai világban mennyibe kerül egy gyermek felnevelése. Én szeretnék gyereket, de párom nem mert nincs elég pénzünk rá. És már 4 éve együtt vagyunk. Meddig várjak még? 32 éves leszek és van egészségügyi problémám ami befojásolná is, de ha várok és várok shoa nem lesz babám :-(

Segítsetek és lássatok el tanáccsal.

Köszönöm

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook