Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lett önbizalmatok szülés után? Már a párom sem kíván. fórum

Hogy lett önbizalmatok szülés után? Már a párom sem kíván. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
122. fincsi5 (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 19:35
Bánom én, mit csinálsz, epekedj a férjedért, aki tojik rád, és közben vadítsd el magadtól a gyerekedet is!
121. Channa* (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 15:22

Szerintem nem kell, de ha lehet, akkor ne hibáztasd azért, amilyen lettél! Ez nagyon fontos!


Nehogy emiatt ő is önbizalom problémákkal küzdjön.

120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Fincsi5)
2022. márc. 31. 15:10
Miért kellene a gyerekkel egynek lennünk?
119. fincsi5 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 19:30

Nem is lesztek, ha csak a férjed véleményén kattogsz. Pedig most a gyerek kellene, hogy a mindened legyen, ő mindig úgy fogad el, ahogy vagy.

Ezen dolgozz, hogy a gyerekkel egyek legyetek, ne a férfi hülyeségén. Ők csak egyszerű férfiak.

118. andita1 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 30. 13:56
Ezt muti meg a férjednek, csak pár perc: [link]
117. Főnix3
2022. márc. 30. 13:05

En szeretem a megváltozott testemet!

Az egész hasam repedt! 43kg voltam, mikor ikrekkel lettem terhes. Szülés után a bőrömet a pici fürdő bugyimba tudtam tenni! Azóta összébb húzódott! De akkor sem és most sem érdekel, hogy mit gondolnak mások a hasamról vagy a testemről! Két részes fürdő rucikat használok és mikor tükörbe nézek ,akkor az jut eszembe, hogy az ikreim egészséges felnőttek lettek!

A párodat valószínűleg az zavarja, hogy nem vagy önmagad! Ha elfogadod magad, megszereted a megváltozott tested, nem sanyargatod magad, boldog leszel és a párod is kívánni fog! Adj időt magadnak, magatoknak!

Csodálatos vagy , életet adtál! Légy büszke anyuka!

Mosolyogj , légy vidám, mert amit adsz, azt kapod vissza!! 😘

116. PöttyösPanka (válaszként erre: 114. - Hattori)
2022. márc. 30. 08:39

Láttad már Pierce Brosnant a feleségével? Arra a pasira ragadnak a nők rendesen.


[link]

115. Nini79
2022. márc. 29. 23:56
Miért foglalkoztok vele? Úgyis minden válaszban csak a kritikát látja. S közben isteníti a férjét. Én kirúgnám...
114. Hattori (válaszként erre: 101. - Channa*)
2022. márc. 29. 23:23
Nnyilván nem, de ...ha a párja szuper pasi, ad magára,dögös, lógnak rajta a nők, akkor joggal elvárhatka a párjától is...
113. bellabi (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 23:19
Nézd, ha a férjed ezt mondta, nem szeret igazán. Ha szeret az ember valakit, akkor nem csak a testét szereti és nem számít, hogy éppen hogy néz ki. (Szerettem már bűnronda férfit. Tudtam az agyammal, hogy csúnya, mégis szépnek láttam, és kívántam.)
112. Channa* (válaszként erre: 111. - Andita1)
2022. márc. 29. 21:07

Van ez így;)

Én valamelyik nap 1,5 mondatban 5 hibát vétettem:DDDD

111. andita1 (válaszként erre: 110. - Nancy Ann)
2022. márc. 29. 21:02

G-k

J-ly

Ma már szinte mindegy. :D

110. Nancy Ann (válaszként erre: 109. - Nancy Ann)
2022. márc. 29. 20:58
Jesszusom, megöreGsziket akartam írni-kitikkadtak a heyesírásért felelős agysejtjeim, úgy látszik.
109. Nancy Ann (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 20:55

Egy érzelmeken alapuló kapcsolatban nem (csak) azért ébreszt vágyat a másik, mert kockás a hasa vagy áll a melle, mint a cövek.

Ha nem így nézünk ki, ha messze nem tökéletes a testünk, akkor is kívánjuk a másikat:az érintését, az illatát, ahogy ránk néz.

És,a legkockásabb hasú izompacsirta férfi meg a legpeckesebben ágaskodó mellekkel rendelkező nő is megörekszik egyszer. De attól még lesz benne vágy, és ő is ébreszthet vágyat.

Persze, próbálja az ember karban tartani a testét, ne hagyja el magát, de nem ez szabja meg, hogy mennyire fog működni a kapcsolat.

108. Scherlock (válaszként erre: 102. - Libikóka)
2022. márc. 29. 20:39
Igen, ez is igaz.
107. Scherlock (válaszként erre: 98. - Andita1)
2022. márc. 29. 20:39
Igen, észrevettem.
106. Amaunet (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 20:30

Minden bizonnyal volt ilyen is.


De aki egy gyermekkel van otthon a mai gépesített háztartásban nehogy ne tudjon már de/du egy-egy félórát lopni magának tornára!

Napirendet kell összeállítani és aszerint élni. A babának/gyereknek is jót fog tenni. A napirendbe nyugodtan adhatsz magadnak időt az evésre is és nem kell éhezned, majd lóhalálba felfalni a hűtőt, mert csak akkor van időd enni.

Meg kell tanulnod beosztani az idődet!

105. libikóka (válaszként erre: 103. - Channa*)
2022. márc. 29. 20:23
Igen ,,az kis rebegős,,Anyaaaa.:)
104. libikóka (válaszként erre: 102. - Libikóka)
2022. márc. 29. 20:22
csak vastagon.
103. Channa* (válaszként erre: 94. - Libikóka)
2022. márc. 29. 20:22

Én nem keltem fel. Én csak is egyetlen bizonyos hangsúlyra kelek fel.


Amikor nem tudott még beszélni, akkor egy bizonyos sírásra, illetve amióta tud beszélni, azóta egy bizonyos hagsúllyal kimondott anya, de ez lehet akárhol és akármilyen halk, meghallom;)

102. libikóka (válaszként erre: 97. - Scherlock)
2022. márc. 29. 20:20

A kérdés helyesen:Miért nem mentek el?


Benne van van ebben a férj is vasatagon.

101. Channa* (válaszként erre: 91. - Hattori)
2022. márc. 29. 20:20
Ez sem jogosítja fel erre, de lassan úgy gondolom, hogy FI rászolgált rendesen;)
100. Channa* (válaszként erre: 88. - Andita1)
2022. márc. 29. 20:19

Igen!

Nagyon jó baba volt!

Az első éjszakát végig cuppogta, de nem sírt, a másodikat meg már végig aludta:D


Örültünk, hogy ilyen rendes gyerek:DDDD



Igen!

Nagyon el voltam keseredve, hogy ott marad, de ledörzsöltem:D



Húúú, a férjemnek van hasi vágása, és neki kiszakadtak a belső varratok, de nem akart újra műtétet és, ahogy felül, akkor kidudorodik neki, és mindig mondja, hogy mindjárt jön ki Alien:DDDDD



Tudom miről beszélsz!;)

99. Channa* (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 20:16

Hát nem tudom, hogy a te rokonaid hol éltek és ráadásul számomra nehéz elképzelni, hogy ennyire igénytelenek voltak?


A nagymamám ma 105 éves lenne, ha élne. Több gyereket szült. Az I. világháborúba még gyerek volt, a második elején volt már 1 gyereke, majd jött a másik és a háború alatt még 2. Nagy házban éltek, minden nap tiszta ruhát vettek fel, és még mosógépük sem volt.


Az én szüleim, akik mostanság 70 és 80 évesek lennének, már mosógéppel mostak. Minden nap tiszta ruha volt rajtunk, ami vasalva is volt, akár még keményítve is, ha az anyag azt igényelte.

Hárman vagyunk testvérek. Én és a bátyám sportolók voltunk, szakkörökre jártunk és még játszottunk is. A húgunk csak különórákra járt.


Igazi panel gyerekek vagyunk, a bátyám sosem végzett kinti munkát, én meg bentit nem, mert tanultunk és nem vették el az időnket ilyen elfoglaltságokkal.

Az anyám 3 gyerek kihordása és megszülése után is 56 kg volt, nem lógott sem a hasa, sem a melle, pedig szoptatott minket. Az apám a leggyönyörűbb nőnek látta a világon, és az osztálytársaim visszajelzései alapján biztos az volt, csak én nem gondoltam ezt.


És igen, nem csak elmentünk a suliba, de ki is jártuk, elég jó eredménnyel. Neked milyen végzettséged van?

Nekem diplomám van és nyelvvizsgám is. Illetve, versenysportoló voltam és elég jó helyezéseim voltak. A bátyám pl. ifjusági olimpiai bajnok volt a sportágában. Te fel tudsz ilyeneket mutatni?



Ja, nem sírtunk egész nap a kiságyban, mindig foglalkoztak velünk, hiszen még Tv sem volt abban az időben nagyon. Amikor már volt, akkor is maradtunk az olvasásnál. Hány könyvet olvastál el életedben? Mert nekem már a szüleim is több ezret, ahogy mi is.


Ja, a húgunk 4 évvel fiatalabb, mint én. Sosem kellett nevelnem! Sosem főztem otthon!


Tehát, miről beszélsz?


Ja, az anyám nem feküdt napokig az ágyban, mert megsértődött valamin, ahogy én sem. Gondolom ezért volt tökéletes az alakja;)

98. andita1 (válaszként erre: 97. - Scherlock)
2022. márc. 29. 20:15

Veszett fejsze nyele.

Élvezi az önsajnálatot. Az építő jellegű válaszokra nem reagál.

97. Scherlock (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 20:11
Pszichológushoz miért nem mész el?
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Channa*)
2022. márc. 29. 20:07
Ügyes vagy.
95. libikóka (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 29. 20:06
Fordítva .
94. libikóka (válaszként erre: 88. - Andita1)
2022. márc. 29. 20:05

Pedig van ilyen alvós gyerek,,,amikor a többi anyukák meséltek a játszón,,néha jobbnak láttam hallgatni,,,illetve hallgattam:)))


Hozzáteszem hogy így is felkeltem ellenőrizgetni,,mert kicsit azt hittem ez fura.

93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Pteri)
2022. márc. 29. 20:04
De én nem vagyok egy vele! Az ő kinézete, kisugárzása nem befolyásolja az én önbizalmamat!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook