Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parnassan nevű gyógyszer hatásai, szedi valaki? fórum

Parnassan nevű gyógyszer hatásai, szedi valaki? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 8. 13:50
Ez az a gyógyszer, amit mêg a legnagyobb ellensègemnek sem javasolnék... olyan függőséget okoz, hogy leàllni nagyon nehéz róla... én akàrhànyszor megpróbàltam abbahagyni, az lett a vège, hogy hetekig nem aludtam.. szörnyű volt... a pszichiàtriàn meg ezeket nyomatjàk, borzalmas... és rádásul hízlal mint a fene!
7. health79 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2019. máj. 20. 07:46

Kedves Bless te child!

Kettő orvosnál jártunk.Az egyik a Parnassan-ra esküszik,a másik a lítiumra.Neked mi a véleményed?Állítólag a lítiumnak kevesebb a káros mellékatása.Köszönöm válaszod!

2019. ápr. 27. 18:45
nekem az se használt, legjobb lenne ha semmit nem szednék, akkor sem múlnak el a hangok, valójában csak abszolút hallásom van, azt is értem amit morognak, csak úgy teszek mintha nem érteném, hogy normálisnak tűnjek. még a kutyariasztót is hallom a kertben, pedig azt csak a kutyának lenne szabad hallania
5. health79 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2019. ápr. 24. 18:39
Köszönöm...
4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Health79)
2019. ápr. 24. 17:38
A másik oldalon állok
3. health79 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2019. ápr. 24. 17:34

Hála a válaszért!

Közelebbről ismered,esetleg szeded/szedted is?

2019. ápr. 24. 17:19
A Parnassan második generációs antipszichotikum, mely a pozitív tüneteket csökkenti, ill. megszünteti. Elsősorban skizofréniában vagy skizofréniaszerű tünetekben írják, de nagyon hatásos bipoláris affektívzavarban és olyan szorongásos betegsègekben, ahol az antidepresszívumok nem értek el hatást, mivel nagyon jó hangulatstabilizáló. Előnye az antidepresszánsokkal szemben, hogy már 2 nap alatt kifejti a hatását és nagyon ritkán okoz mellékhatást.
2019. ápr. 24. 10:44
Tájékozódni szeretnék,ki-mire kapta,mit tapasztalt,hogyan reagált.Bipoláris affektív zavarra írták,skizoaffektív gyanúval.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook