Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy gyógyszer hatásai fórum

Pajzsmirigy gyógyszer hatásai (beszélgetős fórum)


8. Gumicukor√ (válaszként erre: 7. - *virág)
2023. márc. 3. 10:49

Sajnos a LETROX nekem sem vált be. Számis kellemetlen mellékhatását tapasztaltam, amik a kezdeti, hizzászoktatós időszak után sem múltak el.

Teljesen felpörgetett. Erős dzívdobihást, gyakran remegést, ingerlékenységet, izzadást, hasmenést okozott.

Szerintem az idegi labilitásim és pánik roham szerű érzeteimért is ez a gyógyszer volt a felelős. Igazából ezekkel a kellemetlen mellékhatások ki al nem is foglalkoztam volna annyira ha legalább pihenni tudtam volna, de sajnos aludni sem hagyott. Voltak olyan é jó szakáim amiken egy percet sem aludtam. Ez idegileg nagyon megterhelő volt. Illetve még valami, amiről idáig nem olvastam a hozzászólásokban viszont én észrevettem magamon, hogy a nemi hirmonjaom szintjét is megemelte. Erős vérbőséget éreztem az alhasi szerveimben és folyamatos szexuális késztetést éreztem, ami korábban nem volt rám jellemző ilyen mértékben. Ez nagyon zavaró tudott lenni, amikor a munkahelyemen koncentrálnom kellett volna. A kezelőorvosomnak elmondtam ezeket a problémáim és ragaszkodtam a gyógyszercseréhez. A Letrox-ot Syntroxine rá cseréltük, azóta ezeknek a problémák ak jórésze eltűnt vagy mérséklődött.

2022. nov. 12. 16:25

Régi a fórum, de itt van szó a Letrox gyógyszerről.

Aki szedi az 500 mikrogrammost, az nézzen utána, mert visszavonta az OGYÉ!

6. Anyucikóni (válaszként erre: 5. - Delbuk)
2018. júl. 17. 11:23
Nekem gyerek már nem kell. De 80 kilosan amúgy sem lett volna ildomos védekezés nélkül szexelnem.😂😂 Viszont ma már közelebb vagyok a 70 kilóhoz mint 75-höz. 😊😊
5. delbuk (válaszként erre: 4. - Bona48)
2018. júl. 17. 10:36
Engem is babaprojekt miatt küldtek endokrinológushoz, csak alig találok - esetleg tudsz valakit ajánlani?
2018. júl. 17. 09:51
Nekem ugyan csak kicsit volt magas a TSH-m, de másfél hónap után a kívánt értékre vitte - babaprojekt miatt szedtem, és aztán végig a terhesség alatt is). Engem csak az első két hétben pörgetett fel, utána ez megszűnt, viszont rövid idő alatt fogytam tőle pár kilót :)
3. Anyucikóni (válaszként erre: 2. - 08e46ada5d)
2018. júl. 11. 21:05

Köszi a választ.

Én eléggé meghiztam és most mióta szedem kezdek visszafogyni. Nekem az éhséget viszont eléggé elvette. Alig tudok enni.

2018. júl. 11. 17:03

Szia!

Én csak arról tudok írni, amit tapasztaltam, mert nem kontrolláltuk vérvétellel az eredményeimet (tudom, kellett volna).

50 mikrogramm Letroxot szedtem reggelente, és felpörögtem tőle. Energikusabb voltam, sokkal jobb kedvem volt, egyúttal jobban verejtékeztem (de ez rám amúgy is jellemző), és gyakran sokkal hamarabb éhes lettem tőle délelőtt, valamint hasmenést is okozott egy ideig. Pár hét-hónap után ezeket a kellemetlen mellékhatásokat már nem éreztem, csak azt, hogy összességében jobban vagyok tőle.

2018. júl. 11. 08:40

Kedves Mindenki!


Aki szedett már pajzsmirigy alulműködésre Le..ox nevű gyógyszert, kérem írja le a tapasztalatait, hatásait.


Köszönöm 😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook