Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbeteg fiatalokat keresek barátkozás céljából, sőt csoportos találkozókat is szeretnék. Segítsünk egymásnak. :-) fórum

Pánikbeteg fiatalokat keresek barátkozás céljából, sőt csoportos találkozókat is szeretnék. Segítsünk egymásnak. :-) (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 12:22

szia Rainy!

sikerült valamit összehozni? jelentkeztek páran?

én is gondolkozom hasonlón, Békés megyében...de eleve szkeptikus vagyok. ha nem Pesten él az ember v mondjuk egyetemi városban, eláshatja magát. ja, kissé pesszimista vagyok.

6. mágnes74 (válaszként erre: 5. - 6bd7f66fc6)
2010. júl. 28. 20:02

Tényleg?

Köszönöm!:)

5. 6bd7f66fc6 (válaszként erre: 4. - Mágnes74)
2010. júl. 28. 18:56
Igen együtt könnyebb:-) :-) Te vagy a fórumon a legjobb barátom! :-)
2010. júl. 16. 23:47

Szia!

Én is pánikbeteg vagyok/voltam, talán együtt könnyebb.

2010. júl. 12. 11:05
Szia. Elolvastam az adatlapodat, téged sem kímélt az élet.:) Sok erőt kívánok, és próbálj pozitív maradni, az nagyon sokat segít a pánikon.:)
2010. júl. 12. 10:36
Email címem : panikbetegseg@freemail.hu
2010. júl. 12. 10:34

Sziasztok!

Pánikbeteg fiatalokat keresek barátkozás céljából Fejér megyéből, azért onnan mert én is ott lakom, és szeretnék minél nagyobb baráti kört létrehozni és találkozókat szervezni, egymásnak segíteni legyőznénk együtt félelmeket stb. pl.: járművek ilyenek, meg igaz barátokká válnánk egymásnak. Megértenénk egymást stb. Írjatok. Történetem az adatlapomon megtaláljátok. Sziasztok

Üdvözlettel: Isti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook