Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Panaszok a terhesség alatt fórum

Panaszok a terhesség alatt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Panaszok a terhesség alatt

2011. jún. 8. 21:56
sziasztok!en nalam megcsak most derult ki h terhes vagyok holnap megyek eloszor dokihoz,kicsit agaszt h neha bele nyilal a fajdalom a hasamba,tobbnyire a jobb oldalt.szerintetek ez normalis?koszi a valaszt:))
2010. márc. 1. 15:44
Én a 36. hétben vagyok most, pénteken kezdem a 37. hetemet. Azt hiszem szerencsésnek mondhatom magamat, az elején voltam 2-3 hetet kicsit émelygős...azóta semmi bajom szinte. Most is jövök megyek egész nap. Viszont: 2 hete kezdődött a lábamon a vizesedés, alig tudom beletuszkolni a cipőbe :) sajnos ez vele járó dolog...van akinek már 5-6. hónapban elkezdődik. Fájnak az izületeim, főleg a csuklóm....ez régebb óta. Ez is vele jár, mivel ellazulnak az izmok. A hasam is szurkál, meg lejebb is már sokszor,keményedik a has, mert kicsi a babának a hely....viszont 2 hete iszom a málnalevél teát és azóta negyedére csökkentek a szurkálások, nagyon szuper! Ajánlom mindenkinek. Sajnos semmit nem lehet tenni ezek ellen, a lábat azt mondják fel kell polcolni...de amint rálépsz újra és újra bedagad...:) Viszont amint megszületik a baba kb 2 nap és minden elmulik, mintha elvágták volna! :)
4. jalexa (válaszként erre: 3. - 25c0404375)
2010. jan. 25. 15:46
Szia én most vagyok a 34hétben!Ez a hányás és hányinger mindenkineél másképp van lehet eltarthat addig is amig megnem mozdul a picurka a pocidban.De lehet az is hogy 12hét betöltése után elmulik majd de meg lehet hogy még ugy 3hétig megmarad!Reggelente mi elött kikelsz az ágyból egyél egy pár falat kekszet és lehet jobb lesz nálam használt!Vagy igyál mi elött felkelsz az is jó!De remélem minél elöbb elmulik kitartás hidd el lesz még jobb is!Majd mikor már a kezedben tartod akkor már nem is fogsz emlékezni arra hogy milyen rossz volt az eleje!További szép napot és jo babavárást kívánok!
2010. jan. 25. 11:39
Engem az émelygés és hányás készít ki.Pedig lassan töltöm a 12-ik hetet.Meddig tart még?
2008. ápr. 22. 16:59

Nagyon érdekes és általam negatív élményként megélt dolgokat írnak itt le, de engem most az érdekelne.

Milyen megoldás van arra, hogy a terhességem utolsó napjaiban annyira bevizesedett mindkét lábfejem, hogy szinte zsibbad. Kipróbáltam néhány dolgot, de egyre jobban dagadnak a lábaim, elég félelmetes az eredetihez képest.

Van erre valami jó megoldás?

2007. dec. 18. 12:08
Azt hiszem vagyunk úgy egy páran, hogy hosszú ideig reménykedve küzdünk egy babáért és mikor végre teljesül az álmunk, akkor jön hidegvízként a vérzés. Dr. Czeizel Endre leírja a lehetséges okokat és a teendőket.

Ugrás a teljes írásra: Panaszok a terhesség alatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook