Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigygyulladás fórum

Pajzsmirigygyulladás (beszélgetős fórum)


2023. nov. 1. 19:27

Köszönöm!

Covid tesztet az elején csináltam negatív lett.Tudom ez nem 100% biztos és vírus is okozhat pajzsm.gyulladást.

Minden tünet tünetem pajzsmirigy tünet volt sajnos.Szapora és szabálytalan szívverés hőemelkedés,sőt ,mint utólag kiderült az állandó émelygés is.

Sajnos szombat este elment a beszédem és kihívtuk a mentőket.Az amerikai úti idegsebészetre hoztak,MR nem mutatott semmit,valószínű a szívem működése miatt lehetett és tovább is vizsgálnak a Bubble test után.Nagyon nagy szerencsém volt,hogy csak ennyi történt.Itt hálistennek egyből csináltak vérvételt és csodálkoztak,hogy a hazidoki nem.A vérképben is látszott a túlműködés és methotyrint is kaptam huma pronollal fűszerezve így már 90 körüli a pulzusom!

Minden orvos , nővér és betegszállító nagyon kedves,biztonságban érzem/éreztem magam.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 14:17

Nem biztos, hogy pajzsmirigy, lehet az Covid is, de azért jó, ha megcsinálják a vizsgálatokat.


[link]


A második oldalon levő felsorolások között van a nehéz légzés, hányinger, hasmenés...

Mint írja, nem mindenkinél egyforma tünetek jelentkeznek.

2023. okt. 28. 12:31

Sziasztok!


Sajnos pajzsmirigy gyulladásom van és sürgősen el kellene jutnom szakemberhez.Már volt pajzsmirigy betegségem 2003-2012-ig túlműködés.Több orvosnál is jártam,az utsó doki meggyógyított,eziďáig tünetmentes voltam éves ellenőrzés mellett gyógyszermentesen.Márciusban még rendben voltak az értékeim és én is.Sok stressz ért és most beteg vagyok,vagyis eddig még nem derült ki,hogy mi okozza a gyulladást.Olyan,mintha vírus lenne de már kb.7 napja nem javulok.100-112 pulzus,gyengeség,állandó émelygés,testhő 37/37.3,rémes közérzet,2x hánytam kevest,és 1x volt egy nagyobb hasmenés.A körzeti azt mondta,hogy ez stressz és Frontint akart felírni.Azt mondta,ez biztos nem pajzsmirigy gond,a stressz nem okoz ilyet!Na itt azért kicsit megakadtam!Azért elküldött pajzs uh.-ra és kardiológiára de vérképet nem kért,ami ilyenkor első egy pajzsosnál.A pajzs uh gyulladást és enyhe megnagyobbodást mutat.Kardio majd hétfőn.Utólag kedvesen kierőszakoltam a labort,ami csak 6.án lesz.Mire eljutok egy spec.dokihoz kitudja mennyi idő :(((.Sajnos az utolsó pajzs orvoshoz nem tudok menni,mert 50/60e ft a díja és jövő év febr.-ra van időpont.


Budapesten tudtok esetleg ajánlani tapasztalat alapján pajzsmirigy szakorvost a közgyógyban valamelyik eü.intézményben vagy kórházban?Olyat aki nem csak a labor eredményt gyógyíthja?Maszek dokit nem tudok megfizetni sajnos.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook