Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy betegség fórum

Pajzsmirigy betegség (beszélgetős fórum)


10. papája (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 13:19

Ultrahang csak azt mutatta, hogy pici göbök, azt nem, hogy meleg-e.

Sajnos nem írhatok neked privát, így a másik kérdésedre csak a annyit, hogy egy jó nevű szegedi endokrinológus.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Papája)
2022. júl. 21. 10:30
Nem normális az endo dokid! De az enyém se jobb. Hová jársz ha megkérdezhetem? Akkor végül is ha neked hormon problémáid vannak akkor ugye neked meleg göbjeid vannak?
8. papája (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 21. 08:31

Kb. 3 évig keményen túlműködtem. Utána 2-3 évig rendben voltam, azóta alul működök. Sajnos a Thyroxin adagom is apránként 0.25-ről 100-ra emelkedett.

Újabban viszont vagy túl, vagy alul működök. Hülye endo.doktor azt mondta, valamiben meg kell halni, azóta nem járok hozzá. A háziorvos ír beutalót, ha kérek valahová,

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. júl. 20. 21:40
Milyen pm problémáid vannak?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - B24e024c70)
2022. júl. 20. 21:40
Az LR-es mit jelent?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. júl. 20. 21:39
A labor jó! Tsh rendben van. Semmi gyógyszert nem kapok csak pár havonta uh controll
4. b24e024c70 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 20. 11:44
Szia nekem is volt két pici göböm, nem hagytam hogy szövettant vegyenek, rá fél évre konkrétan eltűntek, nem volt pajzsmirigyel hormonálisan semmi gond. Viszont Ir-es vagyok feltételezem ott összefügghet. Nem tudom más járt e így, az is lehet hogy benézték nálam, pedig rá volt írva az ambuláns lapra meg ultrahang volt róla. De t9bbször ellenőriztettem és semmi. A göbök egyébként pont ezért veszélyesek,mert lehet rosszindulatú illetve termelehetnek hormont :\
3. papája (válaszként erre: 2. - Ancsika4)
2022. júl. 20. 11:15

A labor eredményeid ez idő alatt milyenek voltak ?


14 éve van pm. problémám. Apró göbök először kb. fél éve jelentek meg. Ezek szerint nem árt odafigyelni.

2022. júl. 20. 08:41
Így voltam én is,egyre csak nőttek a göbök,de az orvosok biztattak,hogy semmi baj.Végül a harmadik évben a szövettani eredményem nem lett jó,és azonnal ki kellett venni a pajzsmirigyem.Azóta gyógyszer,és semmi bajom nincsen.
2022. júl. 20. 07:22
Sziasztok! Vannak e itt olyanok akikiknek szintén pajzsmirigy göbjei vannak. Nos, nekem 2 éve kezdődött. Nem volt semmi tünetem csak egy szemmel látható göb jött ki a nyakamra akkor kiderült, hogy van két göb az istmusban egy 10x15mm és egy 3mm-es. A vérvétel rendben hormon eltérés azóta sincs. Szövettani vizsgáltot vettek aminek jó lett az eredménye. Pár hónapra a következő ultrahangon kiderült lett újabb két göb. Egy - egy a lebenyekben. Szóval 4 göb volt több mint egy évig. Tegnap voltam ultrahangon és ami volt a lebenyekben picikét nőttek az egyik 3 mm - ből 5mm lett a másik 4 mm-ből szintén 5 mm lett és mind két lebenyben lett egy-egy új göb. Kicsit aggódom hogy növekedett és ismét szaporodott. A tsh eredményem még mindig jó. Izotóp vizsgáltot nem csináltak még nekem de ahogy olvasgatom valószínűleg hideg göbjeim vannak mivel nincs hormon változásom. Elég sokára adtak időpontot endokrin szakremdelőbe. Van itt olyan aki és esetleg hasonló cipőben jár? A válaszokat előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook