Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy betegek fóruma fórum

Pajzsmirigy betegek fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1772. Bözsi néni (válaszként erre: 1770. - Lávli)
2019. jún. 3. 22:08

Dehogy fogadja. Majd ő mindent megold néhány ezer mg kálium afagolással, a magas vérnyomástól kezdve a rákig. Ha túl sok, és kicsit belehal, az biztos az orvos miatt volt, aki a bezeg pénzére utazik :DD


Mondjul az én dokim tuti nem, de az övé biztos. De kár, hogy bezárt Lipót:-)

1771. kirukiru (válaszként erre: 1770. - Lávli)
2019. jún. 3. 21:21
Azt hiszem itt nem 50 és 100mg hiányzik az emberek napi táplálékából, hanem sokkal több...Egy "Random" összeállított heti menüt ha megnézünk, kapunk egy káliumbevitel értéket, Kb ...mg...ehhez táplálékkiegészítőként, 500-1000mgramm az nem túlzás. Már leírtam, édesanyám esetét, kb 15 évvel ezelőtt a "az agyontisztelt háziorvosa" írt fel neki vízhajtót, mert a sok álló munka miatt eldagadt a bokája...szedte is lelkiismeretesen, mintha életelixirt szedne... Rá pár évre rá kezdődtek a pajzsmirigy problémái, nyílván kiműtötték, vagy feldarabolták...aztán jött a többi...csontritkulás, 2. tip cukorbetegség, magas vérnyomás, szívritmuszavar, stb...Nemrég, a már említett életveszélyes szívritmus problémájakor nem volt más választásom, "attraktíve" napi 3x600mg kálium pótlás, azóta a a vérnyomása és a szívritmusa -gyógyszer nélkül- optimális értéken van...Ha nem "kapcsolok" akkor már nem így emlékeznék vissza, ugyanis egyik ismerősöm édesanyja is ezt az utat járta, - már nincs köztünk...Mi az etalon, egy másik fórumon is megszellöztettem, ezt a "népvédelmi" információt, ott egy hölgy most számolt be róla, hogy ismeretlen rosszuléte volt, kb fél éve, azóta labor és minden lehetséges vizsgálaton átesett, semmit sem találtak, az állapota csapnivaló volt, "publikációmat látva", káliumot kezdett fogyasztani, napi 1000mgrammot, azóta teljesen jól van, mintha 20 éves lenne, -energikus és semmi nyűgje az elözményekből..."etalon" Te tudod mit eszel, az orvos nem, ehhez az orvosnak semmi köze(!), a laborvizsgálat, általában "jó értéket utat", ennek ellenére a káliumpólás meghozza a javulást !!!Az orvos a pénzedre "utazik", kezelés, műtét, vagy (yógyszerek jutaléka) formájában...
1770. Lávli (válaszként erre: 1769. - Kirukiru)
2019. jún. 2. 23:19

2015fun táblázata szerint hogy sikerült?

Pl.

Rizs:103

Paraj: 526

Azért kérdezem. Ki/mi az etalon? Ki dönti el?


A laboreredmények referencia értékeit elfogadod?

1769. kirukiru (válaszként erre: 1766. - Lávli)
2019. jún. 2. 23:06
Az a közepes burgonya elég méretes lehet, ugyanis a burgonya káliumtartalma 100grammra vetítve, kb 450mg/100gramm. Abban egyetértek, hogy héjában sült, mert a kálium a főzővízzel kioldódik...926mg(?) ezt hogy sikerült ilyen pontosan, megmérni?
1768. Lávli (válaszként erre: 1767. - 2015fun)
2019. jún. 2. 08:20
Akkor hol az igazság? Egy harmadik vagy hatodik helyen?
1767. 2015fun (válaszként erre: 1766. - Lávli)
2019. jún. 2. 08:01
1766. Lávli (válaszként erre: 1762. - Kirukiru)
2019. jún. 2. 00:12

"Egy közepes méretű, héjában sült burgonya 926 mg káliumot tartalmaz!"

Szerző: WEBBeteg - Cs. K. fordító, Lektorálta:

Dr. Vajda Orsolya, háziorvos

1765. 2015fun (válaszként erre: 1760. - Kirukiru)
2019. jún. 1. 23:59

Ha az én hozzászólásomra írtad, akkor Nem arra gondoltam a leírásomban.


Ha nem Hozzám írtad akkor elnézést!

1764. kirukiru
2019. máj. 30. 08:40
Nos, nem éppen a pajzsmirigy,de áttételesen az is érintett lehet, tegnap túrós tésztát uzsonnáztam...Kb egy évvel ezelőtt még "altesti szindróma" kíséretében szabadultam meg tőle, ha elértem időben arra a bizonyos helyre...
1763. kirukiru
2019. máj. 26. 23:09
kimaradt: nézz utána a TSH-t "mi termeli" és mi a feladata. Nem kell elfogyasztani egyetlen egy orvost sem már, mert az internetnek hála, "lehullott a lepel".
1762. kirukiru (válaszként erre: 1761. - Totyka)
2019. máj. 26. 23:02
Keress vissza a nemrég ejtett hozzászólásaimban, állítsd helyre a káliumegyensúlyt a szervezetedben, minden krónikus folyamat, (betegség) helyreáll. Az agyalapi mirigy kálium hiányban tehetetlen, leállítja a simuláló hormonok termelését a "célszervek irányába", időszakosan vagy véglegesen. Nézz utána az agyalapi mirigy hormonoknak és megérted, mi miért van és miért nincs... A vérvétel mindig 4-5 mmol/l káliumot mutat. A paciens tudja mit eszik, az orvos nem. A napi káliumbevitel 1500-2000-3000mgramm kell legyen, Ezt a mai táplálkozási szokásokkal képtelenség tartani, főleg "tudatlanságban". Nem akarok példákat ide feltenni a z eredményekről, többet. Holnaptól napi 1000mgr káliummal indítsd a napot. A káliumpótlás, pár nap-pár hét alatt megszüntette a laktózérzékenységet, menses gondokat, peteérés elmaradást, szívritmuszavarokat, magas vérnyomást,stb. Azét nem, aki "fél a káliumtól" mert bevette az erre a célra néphülyítésnek, beadott suttogó propagandát a sómérgezésről, meg kálium mérgezésről...
1761. Totyka
2019. máj. 25. 22:51
Sziasztok! férjemmel már 3 éve szeretnénk kisbabát, volt inszemünk és lombikunk. Hiába mentem orvosokhoz, nem vettek komolyan. Barátnőmnek hála, találtam egy nőgyógyászt akiben megtaláltam a partnerem, ha lehet így fogalmazni. A lényeg, áprilisban elmentem vérvételre, ahol, a Tsh-m novemberi vv után 2,15-ről, 0,37-re csökkent 25 UI letrox mellett. T3 és T4 szépen rendeződött, a T4 alacsony volt. Anti Tpo 199 –ről 85-re lement. Anti Tg-m 365. Második endokrinológust fogyasztottam el, és még mindig nem érzem magam biztonságban. Ez elvileg Hashimoto, ultrahang alapján is ezt a diagnózist kaptam, valamint, hogy ez egy autoimmun betegség. Tejallergiám van, és gluténmentesen étkezem, szedek ilyen-olyan vitaminokat. Ha valakinek van véleménye, ne tartsa vissza ! köszönöm! 
1760. kirukiru
2019. máj. 23. 10:15
Csak nem az "állruhás " káliumhiány itt is a megoldás. Van ilyen beteg ismerősöm, rajra vagyunk a próbán...
1759. 2015fun
2019. máj. 22. 22:57

Az olyan állapotok, mint a lupus, a rheumatoid arthritis, a thyroiditis és más autoimmun diszfunkciók a mitokondriumok által termelt molekulák melléktermékének egyensúlyhiányában gyökereznek, ami az immunrendszerben tömeges zavart okoz. A molekula technológia szempontjából ezek a rendellenességek alapvetően hasonlóak - az immunrendszer a normális testaktivitást veszélyesnek tekinti és az egészséges szöveteket támadja meg. Gyulladás, celluláris diszfunkció és akár sejthalál is.


A hagyományos orvoslás azokra a gyógyszerekre összpontosít, amelyek gátolják az immunválaszt. Ez problematikus és még veszélyes is, mert a normális funkciók is kedvezőtlen hatással vannak - a nem-funkcionális védelmi rendszer figyelmének hiánya miatt a szokatlan fertőzések kialakulnak, vagy akár a rák is szaporodhat. Mi van, ha az immunrendszer jobb kommunikációval rendelkezik? A kiegyensúlyozott molekula állomány megfelelő jelenlétével a test gyakran javíthatja magát.


Az olyan autoimmun állapotokat, mint a reumatoid arthritis (RA), bizonyos jelátviteli molekulák túltermelése jellemzi, ami egyensúlyhiányt eredményez. Ez károsítja a lipideket, a fehérjéket, a membránokat és a nukleinsavakat, ami tömeges gyulladást eredményez. Ezen túlmenően ezek a molekuláris hírvivők túlzott mértékben aktiválják a Kappa-B nukleáris tényezőt, amely a gyulladásos válaszban részt vevő gének sorozatának expresszióját irányítja.


A megoldások a molekula egyensúly helyreállítása körül forognak. Az egyensúly lehetővé teszi a sejtek megfelelő molekuláris igénybevételét. A hidratáció, a növényi táplálkozás, a megfelelő alvás és a molekula utánpótlás gyakran lehetővé teszik a celluláris gépek kerekeinek megfordulását, és az egyensúly idővel javul, majd helyreáll.

1758. kirukiru (válaszként erre: 1756. - Channa*)
2019. máj. 21. 22:59

Nos a normális étkezést állítsa valaki össze amitől bíztosan nem lesz krónikus betegség. Az emlegetett baráti példáimban, tudtommal mindenki "reform" étkezést folytatott, ilyen-olyan főzőcske jól hangzó változatos alapanyagokból, Aztán ha valaki megfordul az orvosnál és szívroham előtti állapotban van, végtaggörcsökre gondolok, ezt egy valamire való orvosnak azonnal kezelnie kellett volna, nem görcsoldó kúrával 30e ft-ért. Nos ez "gyilkosság" gondatlanságból.

Nos a vízhajtók mellé írnak fel káliumot, mert a vizelettel sok távozik, ez egyből katasztrófához vezetne, sokan így sem veszik komolyan és van belőle a probléma. két esetről tudok, ahol segítettem, már egyik sem élne, ha hagyom...Egyik, saját édesanyám, a másik sztrók sorstársam. vele addig kisérleteteztek

vérnyomás csökkentéssel, amig egy sztrókba vezették, majdnem belehalt, ezt természetesnek kell gondolnunk, nincs összefüggés? A káliutartalmú növényekkel és egyéb kálium bevitellel az a helyzet, hogy 1500-2000mg-t nem egyszerű napi szinten bevinni, minden életmód mellett. A koffeintartalmú italok az igazi vízhajtók, nem is kellene gyógyszert szedni hozzá, emellett a kelletlen ívás napi több liter, felesleges vizeletürítést okoz kálium ürítéssel! A legtöbb vérnyomás problémás szed vízhajtót is valamilyen okból, ez egy ördögi kör.

Belegondolunk, hogy az átlagember mit fogyaszt napi szinten étkezés gyanánt, ennek mennyi a káliumtartalma, akkor a napi ajánlott mennyiség töredékét fogyasszuk csak el. Vagy a meggondolatlan hajtás, hajszoltság, kávé-kávé után, vízhajtás...Ez nyáron a fülledt álmosító időjárásban hatványozottan előjön. Megkérdezetem a háziorvosomat, a sztrók után felírt gyógyszereket meddig kell szednem? Hát életem végéig, nos ez nem "400Ft lenne". Közlöm itt mindenki előtt, ezeket abba hagytam, nem vettem észre semmi negatívat. A kálium miatt viszont csak pozitívat, továbbá akin segítettem, Ők is jól vannak. A megváltozott táplálkozási és életmód szokások miatt van ez a rengeteg krónikus betegség. A pajzsmirigy is ezek között van, aztán a fontossága miatt elég nagy az elágazás emiatt. Pl a csontritkulásos betegek nagy része is innét indult. Azért azt nem mondanám a jelenlegi állapotok miatt, hogy az emberek nagy részénél kálium túladagolás veszélye állna fenn és emiatt ijesztegetni kellene őket, hogy nagyon vigyázzanak mert ez nagyon veszélyes. Fel tudnék sorolni itt kb 10-15 féle súlyos, nem azonnali halálos, de gyógyszerekkel sokáig fenntartható krónikus betegséget, ami bizonyíthatóan kálium hiánytól alakul ki. A bizonyítás módja itt abban értendő, hogy a betegség korai szakaszában káliumpótlással, vagy tudatos táplálkozás váltással visszafordítható gyógyszerek nélkül. Itt a káliumot nem gyógyszerként nevezném. AZ endokrinológia tudományát komolyabban kellene vennie a megelőzés oldaláról, de ez jelen esetben senkinek sem érdeke, vajon miért? A pajzsmirigyhez hasonlóan fontos szervünk a mellékvese, amit szintén az agyalapi mirigy vezérel hormonok útján. e örül is van rengeteg orvosi baki, meg káliummal való helyre állítás lehetőség itt is adott, vagy lenne...

1757. Channa*
2019. máj. 21. 22:06

És csak úgy.

10 évvel ezelőtt vették ki a pajzsmirigyemet, előtte túlműködtem. A műtét óta letroxot szedek, mint írtam 3 havonta 400 Ft.

Nekem semmi bajom nincs azóta. A súlyom rendben van, bár nem eszek ész nélkül, energiám teljesen OK.


A kálium havi 1500 Ft körül lenne, de ha táplálékkal fedezzük, akkor nem kell külön.

1756. Channa* (válaszként erre: 1746. - Kirukiru)
2019. máj. 21. 21:52

Gondoltam most már elolvasom, amiket írtál, és már is lett véleményem...


Böce nem azt mondta, hogy nem kell a kálium, hanem azt, hogy ha túl sok, akkor bele is halhat az ember.


Ha túl sok nem azt jelenti, hogy nem eszünk spenótot és társait, hanem azt, hogy a normális étkezés mellé nem kell pótolni.


Érzed a különbséget?


Sokan jönnek a gyógyszer maffiával.


Szerinted tényleg a pm. betegeken fognak meggazdagodni? Én 3 havonta fizetek 400 Ft-ot, gondolom más sem fizet többet, na ebből, ha meggazdagodnak, akkor meg is érdemlik.

1755. kirukiru (válaszként erre: 1754. - Kirukiru)
2019. máj. 21. 20:41
Válaszolok magamnak, mert minden pajzsmirigyes hölgy az orvosát ostromolja, -ezzel van elfoglalva, mert valaki megpróbálta káliummal megmérgezni őket... Ma újra beszélgettem a nemrég említett "spenót mixes" ismerősömmel. Nos megnyugatatás végett, a javasolt elempótlás mögött "kutató biológus dr" áll. (aki mellesleg nagyon lenézi az itthoni "orvos társadalmat", és bér....knak tartja őket) Egyébként Kálium kloridot lehet venni az ebay-n is táplálék kiegészítőként humán célra a gyógyszertáron kívül. továbbá megjegyzem,a hazai orvostársadalom szégyene és tudatlansága, hogy olimpikon élsportolónk olimpiai felkészülés közben összeesik és sztrókban meghal. Ez is tipikus káliumhiány miatt bekövetkező katasztrófa. Én is megkérdeztem a kezelőorvosomtól, hogy mitől van? Túlterheltség ,stressz,stb...és egy néhány hasonló megfoghataltan... Van-e itt valaki, aki megkédezte egyátalán mitől betegedett meg a pajzsmirigye? Ezek szerint nem, én arra a következtetésre jutottam belőle, hogy nem szedett időben elegendő hormongyógyszert!!! Vagy ha mégsem, akkor meg hiányosan táplálkozott (?)Ugyanis ezt a hormont az agyalapi mirigy állítja elő, amit TSH-nak neveznek, benne a nevében "angol rövidítés". Akkor ebből a jó "magyar orvosi" megfontolásból, az agyalapi mirigyet kellene kivenni,(?) ...-vagy inkább ellátni káliummal, hogy végezze a dolgát, termeljen elég stimuláló hormont?! Ha egy orvos alaposan végezné a dolgát, akkor ki kellene oktatni a beteget, hogy mitől van a baja, tessék itt ez a doboz gyógyszer, amig felépülsz ez segít, ezután így élj... ez és ez vezetett ahhoz, hogy ide kerültél, remélem érthető voltam... többet ne találkozzunk! -van ilyen orvos ismerőstők? Nekem egy van, aki talán hasonlít ehhez az elmélethez, pénzt sem fogad el a betegtől!
1754. kirukiru
2019. máj. 21. 12:40

Hát igen...Amiket itt a kiru összeirkál az marhaság...

Tegnap beszélgettem egy sorstársammal, Néhány éve voltak, hasonló problémái,aztán a vége egy sztrók lett. Ő is szeretett volna még élni, no akkor megkereste a "megfelelő embert" hozzá, aki akkor ajánlotta neki, hogy magas nyomelem tartalmú kajákat egyen, főleg magnézium, kalcium és "kálium". Ezt napi szinten! Azóta friss nyers spenótot turmixol néhány gyümölccsel, és még egy két zöldség is kerül bele ezen kívül. Azóta jól van, semmi nyavalyája, semmilyen szinten nem gyötri, amik előtte megvoltak, azok is elmaradtak. Spenót 100gr kálium tartalma 650mg, ebből 2-3 dl turmix az már elég jónak hangzik. Szegény kálium bombával mérgezi magát, kb második éve napi szinten, és mit ad isten, egészséges mint a makk, egy kicsit bicegve lépdel az agyvérzés miatti bénulásból kifolyólag. Ennyi, nem kell tartania, semmi meglepetéstől a felnőttkori krónikus veszélyektől. "Honnét veszi a "kiru" a káliumot, hát a gyógyszertárból, mert ugyanis ott többnyire mérgeket is lehet kapni, sőt el is adják... Nem a kálisós műtrágyás zsákot szoktam meglékelni!!!

1753. Bözsi néni (válaszként erre: 1752. - Kirukiru)
2019. máj. 20. 00:01

Ó, hát hogyne, kedves doktornő :-)

Mellesleg hol és mikor szerezte a diplomáját?


Ja, és honnan szerzi a káliumot, amit osztogat. És milyen formában? Klorid, citrát, jodid, fluorid vagy mi?

1752. kirukiru
2019. máj. 19. 23:29

Nem akartam részletezni az esetet, Nos: édesanyámnak a közelmúltban 160-ra futott fel a pulzusa, néhány hónapja volt már neki 140, akkor elektrosokkos módszerrel manipulálták, egy két hétig jó volt. Akkor még nem álltak rendelkezésemre ezek az információk.

Meg akarták katéterezni. Már az érfestéses vizsgálatnál is rosszul lett. Egy hétig kísérleteztek vele "egy dunántúli kórház sürgősségi, majd kardiológiai osztályán eredménytelenül. 140-ig lement, de lejjebb nem. Javaslatomra nem engedtem neki vízhajtót szedi, a kálium adagját napi 3x600mg-ra emeltettem. Két nap múlva 72-s pulzussal hazahoztam, azóta jól van. Egyik 30-s fiú ismerősöm 20 éves barátnőjével beszálgettem, Ő panaszolta, hogy nem esik teherbe, pedig szeretnének gyereket, szerintem így akarta megfogni a fiút. Elmondása szerint pajzsmirigy gondjai vannak, biztosan őbenne van a baj. Sokszor a mensese is hosszabb időszakra kimarad, Egyik alkalommal, egy doboz babkonzervet vettem neki, a fejemhez akarta vágni, Ő ezt nem eszi meg, soha nem evett babot, utálja... Azért elfogadta, néhány nap múlva felhívott, megköszönte: megjött a mensese. Azóta kéri tőlem a káliumot, kapott egy levél, 10x1000mg-st. Úgy tudom már terhes. A kálium hiány miatt a nemi szervek is leállnak, főleg a nőknél, az agyalapi mirigy leállítja, mert kálium hiány miatt , nincs stimuláló hormon. az agylapi mirigy egyedül levezényli hormonok útján a fogantatástól a szülésig, szoptatásig a "gyermekáldást"!!! A kálium hiány nem "ismert" mert a táplálékban van elég!!! -Mondja az orvosi szakirodalom, csak éppen azt felejtik el közölni melyik táplálék az. Melléje meg ijesztegetnek veszéllyel meg sómérgezéssel,...stb..Egy másik fiatal Pár ismerősöm fiú tagjának nemrég dobták ki az epe hólyagját, ez is tipikus kálium hiány miatti jelenség. A lánynak nem lehet gyereke, leállt a peteérése, 30-s!!!. nem fogadták el a tanácsomat, mert ez túl egyszerű lenne, előtte még kipróbálnak néhány gyógynövényes meg távol keleti csodaszert, kerül amibe kerül, ha majd egyik sem segít, lehet a káliumot is megpróbálják. Nézzetek utána az agyalapi mirigy milyen szerveket vezérel hormonok útján, aztán gondolkodjatok el mivé lett a magyar egészségügy és miért!!! Az összes keringéssel összefüggő betegség emiatt van. Káliumhiány!!!. Három sztrókon vagyok túl, élni akartam, ezért kutattam az okát, egy halom egyéb dologra is választ kaptam emellett, de nem az orvosoktól!!! Nemrég az egyik gyerekkori barátom ment el 50 évesen, érgörcs miatt.(aorta) Előtte, fél évvel lábizom görcs miatt hetekig járt injekció kúrára, jól megoldották neki! Akkor még nem állt rendelkezésre ez a káliumos információ.

1751. Böce (válaszként erre: 1750. - Böce)
2019. máj. 19. 17:35

bocs, véletlenül elküldtem. Szóval a doki beállította a hormonpótlást és köszi, de azóta is jól vagyok és jók a labor eredmények is.


De te biztosan mindent jobban tudsz, mint az, aki sok-sok éven át keményen tanult. Kár, hogy egy épkézláb mondatot nem tudsz összerakni.

1750. Böce (válaszként erre: 1746. - Kirukiru)
2019. máj. 19. 17:32

Ja, én is maffia tag vagyok:-)


Jó nagy marhaságokat hordasz itt össze.


Én köszi, de meg vagyok elégedve az orvosommal. Kivették a pajzsmirigyemet mert muszáj volt, aé

1749. Bözsi néni (válaszként erre: 1748. - Kirukiru)
2019. máj. 19. 15:27

Hablatyolhatsz itt összevissza, akkor sem lesz igaz, amit összehordasz.


De okos enged. Csináld, shogy akarod, további jó napit!

1748. kirukiru (válaszként erre: 1739. - Bözsi néni)
2019. máj. 19. 15:18
Drága Bözsi néni, tudod mennyi a káliumból a veszélyes adag, vagy mennyiség?, Volt már olyan, hogy egy jó adag bablevest két napon át is ettél, amibe legalább 40-60 dkg szárazbab volt az alapanyag? no ekkor legalább 2-3000mg kálium jutott a szervezetedbe "ez rendkívül mérgező" vigyázz az ilyesmivel! ha esetleg az ilyen gyakori huzások szokásoddá válna, továbbá egy két régebbi krónikus dolog "helyrebillenne odabent", akkor azért gondolj rá ez a "kiru",mégsem olyan hülyegyerek, esetleg segítani akart a "bajbajuottakon" De azért intravénásan semmi esetben se adj magadnak 5-10 grammot egyszerre.
1747. kirukiru
2019. máj. 19. 15:05
Kedves Inci65, valószínű nem fogják olyan dolgokra felhívni, 1, amit is nem tudnak, 2, esetleg végleg meggyógyulsz és többet nem lesz "gyógyszerjutalék"...stb,. Ők még nem voltak a "másik oldal felé félúton", érzéketlenek a betegek egyedi gondja iránt... Az én káliumomat is az asszisztens írja fel, dupla adagot(!)...és teszi fel a "felhőbe", ha nincs ott a doki. Az én dokim is egy-két aggódós mondatot elengedett, aztán hagytam a fenébe, mert még én húzom a rövidebbet. Az asszisztens meg tágra nyílt szemekkel szájtátva hallgatott...
1746. kirukiru
2019. máj. 19. 14:43
Drága Böcce: téged is fizet valamelyik, maffia... Próbáld ki, ne egyél káliumtartalmú kaját, mert mérgező. Kerüld a a babot, borsót, banánt, mákot, csicseriborsót... stb, egy hónapig legalább, ezekben sok a kálium, nehogy megmérgezd magad, hogy biztos legyél a dolgodban, a szeretteiddel is ugyanezt tedd. Közben napi 2-3 kávét egy jó adag kólát, meg energiaitalt is fogyassz a "boldogságodért". egy hónap múlva számolj be itt az eredményről...Aki másképp gondolja, próbálja ki a magasabb káliumtartalmú kajákat mielőtt átadja testét az orvos és gyógyszermaffiának. "Majd írd meg mit mondott az orvosod", élni akarsz vagy eltartani a egy "jól kialakult hálózatot"...
1745. inci65 (válaszként erre: 1744. - Böce)
2019. máj. 19. 13:11
rendben, jelezni fogom.
1744. Böce (válaszként erre: 1743. - Inci65)
2019. máj. 19. 10:33

Azért nem beszéltek róla, mert amiket Kirukiru összeirkált, a nagy része marhaság.


Majd írd meg légy szíves, hogy mit mondott az orvosod.

1743. inci65 (válaszként erre: 1741. - Böce)
2019. máj. 19. 10:19
nem, nem hiszek már senkinek, igyekszem utána járni, viszont hiányolom, hogy a dokik nem beszéltek erről. Egyébként nincs olyan tünetem, ami káliumhiányt jelezne. Még futok pár kört és ismételten kifaggatom az orvosom. Azért még az eszem meg van :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook