Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvis tapasztalatok Pécsen. Melyiket válasszam? fórum

Óvis tapasztalatok Pécsen. Melyiket válasszam? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 20. 14:20
Az én kisfiam is a felüljáró alatti Sport oviba járt.Nagyon szerette és mi is.:)
2010. aug. 29. 22:52
Oké, bocs, hogy bepofáztam. :D
10. struki
2010. aug. 29. 14:57
Bocsánat, javítanám magam: ezelőttiekre
9. struki (válaszként erre: 8. - Szelavi)
2010. aug. 29. 14:56

Inkább mostani tapasztalatokra lennék kiváncsi, nem 15 évvel ezelöttiekre. És igazából nem az érdekel, hogy hogy lehet elkerülni a tetvességet (szerintem ezt nem csak a "meszesi" ovisok kapják el, bármelyik oviba előfordulhat, hanem konkrét tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Mi kertvárosi ovira gondoltunk mindenképp a közelség miatt.

8. Szelavi (válaszként erre: 4. - Miértne)
2010. aug. 29. 08:09
Igen, mert pécsi voltam, és voltam ovis :) Van rálátásom a világra és Tanító- és Óvóképző Karra járok. Azért Pécsett vannak olyan ovik, ahol durvábbak a körülmények - én sosem voltam tetves, mert nem Meszesre jártam. Pécsi vagy? :D
2010. aug. 28. 16:25
Óvoda téren nem vagyok járatos. Én a Nevelési közelében lakok, de még gyerekkoromban az Építők úti óvodába jártam (Uránváros). Most nem tudom, mi a helyzet. Egy kolléganőm kisfia a Megyeri út környékén lévő óvodába jár, valahol a felüljáró alatt van. Férjem kollégájáék kisfia valahol Uránvárosba jár, majd megkérdem. Mindkettőt nagyon dícsérik.
2010. aug. 28. 16:23
Bocs, rossz helyre írtam. Másik témába akartam.
2010. aug. 28. 16:22
Én is szeretem nagyon a lilát. Főként a pasztell lilát, meg a padlizsán lilát is bizonyos összeállításokban. Szoktam pirosat, feketét is hordani, de feketét csak kiegészítőként. A lila már elég régóta kedvenc színem.
4. Miértne (válaszként erre: 3. - Szelavi)
2010. aug. 28. 15:40

20 évesen eléggé otthon vagy a témában. :)

Kinek-mi fontos...Nekem,hogy közel legyen hozzánk....tetvesség mindenhol előfordul.

2010. aug. 28. 10:04

Óvoda - így helyes

Ovi - így helyes :) Bocs, zavart.



Nem mindegy, egyáltalán. Gyakorlóba nem vinném. Tetvesek közé nem vinném.


Ahol normális, szakképzett szimpatikus óvónők vannak, és külön korosztályokra bontva vannak csoportok. Elsősorban....

Aztán utána lehet gondolkozni. Nevelési ovik szerintem jók, uránvárosiak elég puttók.

2010. aug. 27. 13:58
Amelyikhez közel laksz, vagy útba esik...elsősorban. :) Szerintem azon belül meg teljesen mindegy...
2010. aug. 27. 13:57
Óvis tapasztalatok Pécsen. Melyiket válasszam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook