Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovis SZMK - mik a feladatok? fórum

Ovis SZMK - mik a feladatok? (tudásbázis kérdés)


9. szafaripók (válaszként erre: 8. - Moncsy85)
2012. okt. 9. 10:46
Hát, a sima szülői tovább tartott. A dolgok többségére csak rá kellett bólintani, mert az óvodavezetés már kitalált valamit, ahhoz szóltunk hozzá, h esetleg kinek milyen ötlete van még...:)
2012. okt. 9. 10:29
Ennyi téma??? Akkor gondolom eltartott egy darabig :D
2012. okt. 2. 09:34

Hát, megvolt a gyűlés tegnap.

Nálunk hamarosan ovis bál lesz, annak a szervezését beszéltük meg, ill. hogy ki hova megy majd tombolatárgyat szerezni a városi vállalkozókhoz.

Meg persze elnököt választottunk, házirendet módosítottunk (rábólintottunk arra, amit az óvodavezetés kitalált). Meghatároztuk, hogy mennyi legyen a max. összeg, amit az ovi szedhet egyes rendezvényekre (kirándulás, oviba hívott bábszínház).Ötleteltünk, mivel lehet pénzt csinálni (papírgyűjtés...). Meg a karácsony előtti fotózásról volt még szó, hogy legyen-e, ill. milyen fotóssal...

2012. szept. 30. 13:53
Ok!:))
5. Moncsy85 (válaszként erre: 4. - Szafaripók)
2012. szept. 29. 14:25
Nekünk is talán nemsokára lesz a gyűlés, de ezekre nem nagyon tudom a választ. Lehet hogy te leszel hamarabb okosabb az ajándékozás témában. Amiket írtam azt is csak az előző szmk-s anyukáktól hallottam. Majd szólj ha tudsz valamit hogy nálatok miről volt szó.
2012. szept. 28. 09:50

Köszi! Úgy látom, senkit nem érdekel a kérdés...

Nálunk jövő héten lesz az SZMK-értekezlet. Szerettem volna kicsit felkészülten menni...:)

Meg jó lenne tudni, máshol hogy van? Óvónéniket felköszöntik pl. névnapjukon? Nekünk kell-e mondjuk gyereknapra kitalálni valamit, ha ovis szinten nem lesz szervezve semmi??

Mit és mennyiért illik adni az óvónéniknek alkalmakra? stb...

2012. szept. 28. 08:47
Meg nálunk az szmk-s anyukák szokták elkísérni a csoportot, ha mennek valahova kirándulni. A tálapós, a húsvéti a karácsonyi ajándékok (csokifigurák) beszerzése a feladat, de minden ovi maga válogatja, de ezek ált. a feladatok. :)
2012. szept. 28. 08:44
Szia! Nekem a kisfiam most lett ovis és én is elvállaltam az szmk-t. Nálunk az az első hogy pénzt tudjunk szerezni az ovinak, meg különböző felszereléseket. Ezt lehet ugy is hogy kitaláljátok hogy pl. a régi ruhákat behozzák a szülők, ti beárazzátok és eladjátok. Nekünk ebből lett galéria a csoportszobákba. lesz majd egy szmk gyűlés, ahol minden szmk-s ott lesz az óvónénikkel együtt és megbeszélitek a teendőket arra az évre meg az ovisbálat.
2012. szept. 26. 10:38

Sziasztok!

Tapasztalt szülők segítségét kérném.

Tegnap elvállaltam az ovis csoportunk SZMK-s tagságát, de igazából nem nagyon tudom, mik lennének a gyakorlati feladatok? Segítsetek!:))

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook