Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Otthon vadász fórum

Otthon vadász (beszélgetős fórum)


2016. okt. 16. 19:40
De rég nem jártam erre, él még a fórum? Mi továbbra is keressük az otthonunkat, eddig nem sok sikerrel. Nagyon sok ingatlanos azt mondja, hogy érdemesebb most egy kicsit kivárni, mert már annyira magasan vannak az árak, hogy nincs hová drágulniuk, a befektetők ilyen árakon nem lépnek be, és érződik egyfajta lassulás a lakáspiacon. Közben mi is gondolkodunk építkezésen is. Legjobb megoldásnak én egy ikerház felépítését látnám egy másik párral. Valakit esetleg nem érdekelne egy ilyen projekt? Azt gondolom így sokkal olcsóbb lenne az építkezés is, illetve a telek is.....ha az elképzelések egyeznek jogilag biztos kivitelezhető.
8. simple (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2016. febr. 9. 18:17
Elhiszem. Pont tavaly nyáron találtam egy szuperjó telket, egy nappal előbb kifizette valaki, lecsúsztunk róla. :(
7. bnedora (válaszként erre: 6. - Simple)
2016. febr. 9. 18:16
Hidd el, sokkal jobb építkezni, mint átalakítani.
6. simple (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2016. febr. 9. 18:15
Igen, csak mindig halogattuk, merthogy majd úgyis találunk. Meg építeni macerásabb mint átalakítani, bár az igaz hogy ez lenne a legjobb megoldás nekünk. És még olcsóbban is jönnénk ki.
5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2016. febr. 9. 18:10
Ja, te vagy?
4. bnedora (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. febr. 9. 18:10
Aki saját elképzelés szerint keres, az nagyon nehezen talál meglévő ingatlant. Építkezni kell, és az akkor olyan lesz, amilyent megálmodik. Persze, az is előfordul, hogy mire készen lesz, akkorta már az álom megváltozik.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. febr. 9. 18:04
Azóta már építhettetek volna, nem? :)
2. simple (válaszként erre: 1. - Eszterra)
2016. febr. 9. 17:13
Sajnos én is ebben a cipőben járok, mi már kb. 8 éve keresünk, csak mi családi házat szeretnénk. Én is azt hittem sok pénzünk van, legalábbis mindenki le van döbbenve mikor mondom mennyiért keresünk. Eddig sikertelenül. Nálunk az a baj szerintem, hogy nagyon nagyon határozott elképzelésünk van, és ennyi pénzért nem vagyunk hajlandóak már kompromisszumra, de így nagyon nehéz olyat találni ami olyan mint ahogyan mi elképzeljük. És mindig vagy pont ott van egy tartófal ahol nem kéne, vagy valami miatt nem lehet átalakítani ahogy akarjuk, ha meg tökéletes lenne, akkor pocsék helyen van, például főút mellett. szóval sehogy sem jön össze.
2016. febr. 9. 16:21

Kedves mindenki!


Olyan emberek hozzászólását várom ebben a fórumban akik hozzám hasonlóan lakást keresnek, vagy lakást adnak el. A párommal pár hónapja keresgéljük az otthonunkat Budapesten, de eddig nemigazán találtunk az elképzeléseinknek megfelelőt - pontosabban olyat amit anyagilag is meg tudunk engedni magunknak. 45 milliós a büdzsénk - eddig azt gondoltam, hogy ez nem kevés pénz, de rá kellett jönnöm, hogy lakásvásárlásnál nem is olyan nagy összeg. Legalábbis elég erőteljesen ezt érzékeltették az ingatlanosok akikkel eddig lakásokat nézegettünk. Szóval ha van esetleg jó tanács, infó, ismerős aki épp el akarja adni a lakását - nagyon örülnék ha megírnátok. Azt remélem, hogy ez az útnak induló fórum jó találkozási pontja lehetne az otthont keresőknek, eladóknak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook