Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
807. Nicole01 (válaszként erre: 804. - KicsiPoo)
2009. jún. 13. 22:55
Na jól van!Csak már megijedtem!:-)De Szuszy is úgy értelmezte,ahogy látom,mint én!:-)kezdek aggódni értetek csajok!:-)Én kb.2 hete voltam így!Mióta nem cigizek,1 hete,már az is hidegen hagy,hogy van rajtam pár kiló!:-)
2009. jún. 13. 22:53
Nem tudtok adni valami jó tippet a hasra?Milyen gyakorlatokat csináljak?Szuszy neked nagyon sokat változott a hasad,mi jót csinálsz?
805. Nicole01 (válaszként erre: 801. - Szuszy)
2009. jún. 13. 22:52
ó,mályvatea!Nekem az semmit nem használ!:-(én ugyanebben szenvedek,mint te!Csak ezek szerint nekem még sz@rabb!:-(Én a Natúr Varázs teát iszom,az még okés nekem!:-)
804. KicsiPoo (válaszként erre: 803. - Nicole01)
2009. jún. 13. 22:52
Csak azt beszéltük,hogy most nagyon éhes vagyok.:) Eszek én rendesen.:) Nyugi
803. Nicole01 (válaszként erre: 800. - KicsiPoo)
2009. jún. 13. 22:50
Ez nem jó ötlet!:-(enni kell,mert felbuksz!!!és ha nem eszel,hogy fogsz futni?
802. Szuszy (válaszként erre: 800. - KicsiPoo)
2009. jún. 13. 22:49
Hú, az nem jó ha semmit sem eszel. Nehogy fájjon majd a gyomrod, szerintem egy joghurt vagy valami lightos sajt vagy gyümi zöldség azért nem fog megártani, ha picit eszel is, de egyél! Nehogy beteg legyél. Amúgy a gyomorszűkítés rám is rámférne. Az elmúlt napokban kicsit többet ettem, ezért már egyre többet tudnék enni én is, de valahogy visszafogom magam. Nehéz.........
801. Szuszy (válaszként erre: 799. - Nicole01)
2009. jún. 13. 22:45

Szia! Itt is :)

Mályvateát iszom. Minden este leforrázok egy filtert, ott hagyom 15-20, néha elfelejtem, aztán van űgy hogy 50 percre, és elkortyolgatom lefekvés előtt. Ez arra jó, hogy reggel tudjak wc-re menni, mert e nélkül nem menne a dolog :D

Ma nem tudom miért, de fájt a hasam, és sokszor mentem wc-re. Munka alatt, ott fizetni kell egy övenest, úgyhogy elköltöttem erre ma 300 forintot :)

Nekem eddig jó volt, de ma kihagyom.

2009. jún. 13. 22:37
Én úgy döntöttem szűkítem a gyomrom,így nem eszek semmit!Tényleg nagyon jó napod volt.Nem értem hogy bírod.Bár ha én sem itthon lennék akkor nekem is menne.A tea nem hatott,nem tudom miért.Holnap kipróbálom én is a citromos meleg vizet.Hátha valami lesz.Van valami eredménye a gyümölcs evésnek?Látsz valami változást?Van elég energiád?
2009. jún. 13. 22:36
sziasztok csajok itt is!:-)Milyen teácskát isztok ti?!meg mire is jó?mert ha valami emésztésre jó,akkor olyat én is szeretnék!:-)
798. Szuszy
2009. jún. 13. 22:28
"Most inni fogok" Vagyis vizet és shaket.
797. Szuszy (válaszként erre: 794. - KicsiPoo)
2009. jún. 13. 22:25

Szia! Jó hogy írtad a shaket, most korog épp a gyomrom, sztem iszom egyet, néha eszembe sem jut, mert betettem a szekrénybe, de most kirakom a konyhában valami jól látható helyre, mert így legalább szem előtt lesz :)

Én 1 kicsi banán, 1 körte, néhány szem cseresznye, egy kevés rizs és káposztasaláta. Ennyi volt ma, szerintem én is jó vagyok:)

Volt siker a teától? Épp tegnap írtam hogy minden este iszom egyet, még így nem jártam mint ma, kb. 6-szor kellett mennem a wc-re, ezért most nem iszom, fájt a hasam tőle. Most inni fogok :) Másfél liter mentes víz, benne 2 egész citrom leve, ennyit ittam, még inni kellene.

796. KicsiPoo (válaszként erre: 795. - Szuszy)
2009. jún. 13. 22:22
Én nem voltam,és nem is megyek!Nyugodj meg,veled vagyok,együtt érzek veled.Most szenvedek mert délbe ettem ugye bár laktató kaját,most nagyon éhes vagyok.:( A víz már nem segít.
795. Szuszy (válaszként erre: 793. - Tundek)
2009. jún. 13. 22:20
Mindenki ballagásra megy ma? Tuti jó kajákat esztek, én meg csak gyümi és rizs, meg több mint 3 óra torna:(
2009. jún. 13. 19:48

Sziasztok!

Jó napnak mondhatom a mait.Reggeli: csokis shake,ebéd: gulyás leves,rántott hús törtkrumplival uzsonna: 1 banán vacsora: egy kis tál málna.800 kalória körül van,ha jól számoltam.Futottam ma 8,4 km-t. Kompenzáltam a kaját valamilyen szinten:) Hogy vagytok?

793. tundek
2009. jún. 13. 06:43
Sziasztok csak benézek nem tudok vissza olvasni. Ballagásra megyünk. Hétfőn reggel jövök. Remélem mindenki jól van. Sziasztok.
792. Szuszy (válaszként erre: 791. - KicsiPoo)
2009. jún. 12. 22:18
Mármint a teát jól tetted -e? Szerintem igen. Én minden este iszom egy mályvateát.
2009. jún. 12. 20:15

Sziasztok!

Hát ma nagyon rossz napom volt zabálhatnékom volt folyton.:( Reggeli: 2 szendvics (csirke mell sonka,gép sonka,ketchup,paprika,paradicsom,uborka) utána egy pohár jégkrémet ettem (csokoládé,vanília,eper) Ebéd: tejfölös nyak,nokedlivel,de jó nagy adag,aztán egy kis nasi,majd fél5 körül megint tejfölös nyak,nokedlivel,annyira jól sikerült a nagyimnak,meg kellett ismételnem még egyszer. :):S Hiba volt tudom.Nem tudtam elmenni futni sem,csak LM-ezni tudtam.Nagyon lelkiismeret furdalásom van,így iszok egy teát ami meghajt egy kicsit,nem akarom,hogy ezen a napon csússzon el az egész hetem.:( Szerintetek jól tettem? tele érzem magam nagyon...

790. Szerencsésné (válaszként erre: 785. - Tundek)
2009. jún. 12. 14:29

Köszi!

Nem nagyon értem ide,és most is rohanásban vagyok.

Jövő hétre is tervezem a gyümi-zöldség kombinációt,hátha így végre elérem a célom....

Neked minden jót a ballagásra,biztosan nagyon csini leszel!!!Tegyél ám fel képet!!!

789. tundek
2009. jún. 12. 09:57

Szia hú te aztán belehúztál tegnap bőven a jóba. Volt boldogsághormon 1000-el.


Na de mondjuk futás is. Készültem tegnap de olyan vihar lett, hogfy így sajna kimaradt de ma megyek mindenképpen. Én ma gyüminapot tartok, mert holnap ballagás és megakarom előzni azt amit meglehet.


Hát majd kiderül.


Jégkrém hát a vizessel tuti nincs gond meg a lightes is mehet.

2009. jún. 12. 09:41

Halihó!

Mára azzal a kérdéssel keltem,hogy a jégkrém milyen hatással van a fogyókúrára?:)

2009. jún. 11. 20:50

Sziasztok!

Nem vacsoráztam,ahogy leírtam.:) Futottam ma bőven,a reggelit muszáj volt ledobni.Most 8,4 km-t futottam és nagyon jól éreztem magam.Nézegettem a fekete felhőket felettem,gondolkoztam,sokat gondoltam rátok.:) Holnap is jövök ám,nem hagylak titeket itt.:P De még lehet ma vissza nézek.


Nektek,hogy telt a mai nap?

2009. jún. 11. 14:04
Fuha,hát sity suty magamhoz vettem 1300 kalóriát,reggeli (erre nem vagyok büszke,de jól esett) egy szelet pizza,1 db kakaós csiga, 1db bukta,ebéd: 4dl csokis shake,egy banán,így ma már nem nagyon akarok enni,már meghaladtam az 1200-at.:( Remélem este tudok menni futni.Jó lenne,ezek után.
785. tundek
2009. jún. 11. 10:37

Sziasztok


Hát tegnap túl sokat nem ettem én sem. Délelőtt egy epres turmix délután dinnye, cseresznye, 1 szelet rozskenyér és 2 pohár pezsgő. Hát ez volt a napi kajám. És 2 km futás. Több nem ment, de nem is esett volna jól szerintem még a gyomrom most sincs rendben teljesen. Talán már ma többet bírok majd meglátom. Keresek magamnak valami konkrétan csak hasizomerősítő tornát a neten. Talán megpróbálom a RR 20 perc hasat.


Szép napot nektek.


Ügyes vagy Zsani néztem a mérlegelődet.

784. Szerencsésné (válaszként erre: 782. - Tundek)
2009. jún. 10. 21:22

Mára felfüggesztettem,vért adtam!

Majd holnaptól folytatom!

Nem vészes ám!Tök sok gümölcs van,ami laktat,és ha már nem kívánom a zöldséget,gyümit eszem!

2009. jún. 10. 20:47

Sziasztok!

Hát a mai gyümölcs napom kimerült 2 kis barackba,de ettem rendesen.Reggeli: 3 szelet puffasztott rizs szelet,3 szelet lapka sajttal,1 málnás joghurttal.Ebéd: Egy maroknyi tészta,tejfölös pulyka mellel,4dl csokis shake, 2kis barack1 pogácsa,Uzsonna: ua. mint a reggeli.Vacsora nincs.Holnap csak shaket akarok inni,vagyis szeretnék,de itthon úgyse bírom ki,hogy ne egyek.:) Egyébként tök jó,anyukám vendégeket vár egész héten,mert itthon van szabin,és a vendégeket az én szobámba vendégelteti meg.:D Szóval az összes lötyi meg nassolni való itt van az asztalomon,de még semmihez nem nyúltam.Tökre örülök neki.:D Ma is meg volt a 6,4 km-em. déltől 7 ig,szigorúan félóránként 50 vagy éppen 100 tárogatást végeztem a LM-el.Elfáradtam...Nagyon nem írtok a fórumra...:(:( Kíváncsi lennék ti mit csináltok?

Tünde te is hetente méred magad?Megijedt a mérleg,hogy milyen csinos lettél.:D Csak így tovább,drukkolok.:)

782. tundek
2009. jún. 10. 07:09

Sziasztok Csajok!


Zsani te sem vagyegészen komplett az tuti. Zöldséghét eldobom az agyam kopmolyan.


Köszi KicsiPoo aranyos vagy. Jó az a centi nem olyan nagy baj ha kiló nem megy csak centi menjen.


ÉN most bizti gyümizek 2-3 napot. Rendesen beteg vagyok gyomrom, fáj ezerrel és görcsöl meg megy a hasam és a savam a torkomban. Hú hánytam is. Gyenge is vagyok brutál.


Mérleget kell szereznem szombat reggelig mert a másik behat van egy a pincében majd felhozom ez előtti volt csak mivel lecsréltük levittem de lehet kár volt az már legalább 8 éves digi és ez is az de ez csak 1 éves volt


Szép napot nektek

781. Szerencsésné (válaszként erre: 778. - KicsiPoo)
2009. jún. 9. 21:50

A tejet kicserélhatnéd 1,5 %-ra.Ízben nincs nagy eltérés,de az jobb lenne.

Egész jó volt a ami napod!

Ügyes vagy!

Én zöldségkúrát tartok a héten.Egész nap zöldségsali+1 tejeskávé+ reggelire gyümi.

Eddig jól megy.......

Ma futottam majdnem 5 km-t.Nagyon jól esett!

2009. jún. 9. 20:41
Tünde,nagyon csinos vagy a farmer ruhás képen.Gratulálok az eddigi eredményedhez.SOk sikert továbbra is.:);)
2009. jún. 9. 20:40
Ma volt mérlegelés.Még mindig 61 kg vagyok.:( De jövőhéttől belehúzok.:) A derekamból 3 cm lement, a többi maradt ugyanúgy.Remélem még nyaralásig lemegy 1-2 kg.Nagyon szeretném.:)
2009. jún. 9. 20:32

Sziasztok!

Azért kérdeztem meg a búzásat a t@sc@ba vettem és nem volt ráírva semmilyen kalória szám.Nah mind1.A mai napom sokkal egészségesebb volt (mondhatni) nem bűnöztem annyit mint tegnap.Reggel: 2bögre 2,8% zsír tartalmú tej,4 szelet rizs szelet,1 epres joghurt. Ebéd: 2 bögre 2,8% zsír tartalmú tej,4 virsli (Füstli) 1 epres joghurt,egy sor sima milka csokoládé,most vacsorára meg 1 epres joghurt.Holnap valószínűleg gyümölcs napot tartok,nagyok sok gyümölcs van itthon (cseresznye,körte,barack,banán).:) Szerintetek sokat ettem ma?Vagy pont elég?Voltam ma futni megint 6,4 km-t futottam,nagyon izzadtam.:) Nektek milyen napotok volt?

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook