Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosfóbiám van. Szó szerint rettegek a rendelőktől, fehér... fórum

Orvosfóbiám van. Szó szerint rettegek a rendelőktől, fehér... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. febr. 7. 20:11

Pfu nekem is.

Leginkabb fogaszat, vervetel, meg az ilyen veres felvagos dolgok meg a diagnosztika. Mindig felek h diagnosztizaonak vmit. En se jarok mondjuk ez gaz de ez van. Amig nincs panasz nem megyek.

10 ves voltam es bekerultem ilyen okados virussal. Ugy beszartam az infuzios tutol hogy keregettek a gyerekosztalyon a folyoson es uvoltve sirtam. Regi traumak. Legjobb h a mutterom orvos abban a korhazban es mondtak h naa az xy doktornonek az idegbeteg hulye lanya. Ez azota se valtozott.

5. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 7. 20:02
Nincs fóbiám, de nem szeretem őket. Örülök, hogy egészséges vagyok, és nem szorulok rájuk.
2023. febr. 7. 19:49
Ezek szerint egészséges vagy, különben muszáj lett volna menned. 40 alatt engem is szinte csak fogorvos látott.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 7. 19:47
Győzd le ezt a fóbiát, nagyon fontosak a vizsgálatok.
2023. febr. 7. 19:44
Én a hosszú várakozási időtől félek a legjobban. Ökölbe szorul a kezem, ha arra gondolok, várnom kell.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook