Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfelvarrás+implantátum: rettegek a hegektől. Kérlek válaszoljatok. fórum

Mellfelvarrás+implantátum: rettegek a hegektől. Kérlek válaszoljatok. (beszélgetős fórum)


1 2
44. Nina2323 (válaszként erre: 43. - Szabina🙂)
2021. ápr. 22. 09:27
Szia, mindenkinél más. Az első egy hét ami picit rosszabb. De annyi gyógyszert adnak hogy én pl. semmi fájdalmat nem éreztem. Ha orvost választasz, mindenképp néz meg a munkáit. Nem mindenki tud szépen varrni.
2021. febr. 14. 20:31
Sziasztok pár emberrel beszéltem mellfelvarás ügyben mennyire fájdalmas?illetve valaki tud nekem segíteni egy képpel hogy milyen volt és lett sajnos az enyim is lóg☹️
42. Krisna
2014. szept. 25. 06:52

Sziasztok.


valaki írjon légyszi a mellfelvarrasrol fajdalomról és a hegekről meg a műtetről légyszives.

Tervezem a mellfelvarratást de implantatumot nem akarok berakatni.

Van olyan aki már megbanta esetleg?


Koszonom.

41. grizus
2013. júl. 17. 05:01
A hegek szinte teljesen eltűnnek. Marad egy nyom, de elmosódik. Nekem csak tébé által finanszírozott mellfelvarrásom volt jó régen, mert előtte sokat változott a súlyom és nagyon lógott. Implantátumot sose tetetnék be és többet nem műttetem magam, pedig már lejjebb van.
2013. júl. 16. 22:38

Nem szándékozom ilyen műtétnek kitenni magamat.

Miért olvasom és írok?

1, Mert szeretném megérteni ki miért szánja el magát erre. Ha nincs semmilyen egészségügyi oka.

2, És ez megdöbbentett, amit ma hallottam. Meghalt egy nő mellrákban. Azt gyanították implantátum okozta, mert neki is volt. Régóta beteg volt, óvodás koru kicsit maradt utána.

Nem ismertem a hölgyet, ennyit hallottam.

Pár éve talán 2, hogy valami nagy viszhangja volt valamelyik külföldről behozott, és valami baja volt, szivárgott talán.

Fórumindító írhatna mi van vele.

2013. márc. 30. 16:46
Az a baj, hogy ha valaki egyszer ideír, nem sokáig tartja itt a többivel a kapcsolatot. Pedig én is szereték többet tudni erről a témáról. :)
2013. márc. 29. 14:08

Sziasztok.Meseljen valaki a fajdalomról és a hegekről meg a műtetről légyszives.

8an megyek mellfelvarrasra es implantatum berakasra.Van aki megbanta esetleg?

Koszonom.

37. ÉnAndrea (válaszként erre: 31. - Pico13)
2012. jún. 8. 08:27
Szia, hány hetesen lehet hasrafeküdve maszírozni??? Köszi
2012. jún. 6. 09:05

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy van olyan hogy "csak" mellfelvarrás? És ha igen volt már valakinek?

Nem vagyok otthon a témában, bocsi, ha hülyeséget kérdezek.

2012. máj. 31. 00:28

Sziasztok!

Itt is megkérdem, hogy heggkezelésben tudtok-e segíteni!?

Egy éve műtöttek,varattam, nagyT, iszonyatosan néz ki,szégyenlek levetkőzni,pedig a formája gyönyörű lett.

Eddig dermatixeztem, de még csak most kezd a hegg közepe világosodni.

Ó, egy jótanács... heggesedés közben nem ér hízni!:)

34. ÉnAndrea (válaszként erre: 31. - Pico13)
2012. máj. 22. 13:50

Szia/Sziasztok!

Nekem csütörtökön lesz 4 hetes a mellnagyobbításom, mellfelvarrással. Bimbó körül és függőlegs (rövid vágás) hegem van. A bimbóm körül nagyon szép már, de a ball mellemen egy pontban a találkozásnál még van egy pici sebfolyás vagy mi.., a jobb mellemnél a függőleges vágásnál van egy kicsit erősebb sebváladékozás.

Segíthetnétek, hogy mielőbb bezáruljon és , hogy nehogy elfertőzzön, vagy akármi rossz történjeln .Segítségeteket előre is köszi

33. Pico13
2012. ápr. 22. 00:01

Szia!

Mert még friss szerintem a masszázshoz...én nem használtam Bioptront, de mit mondott mire lenne jó?A hegek miatt?

32. laura1978 (válaszként erre: 31. - Pico13)
2012. ápr. 17. 12:23

Szia,


nekem még ilyesmit nem említett a doki, sőt csak a hátamon feküdhetek:-(

Holnap megyek kéthetes kontrollra, lehet mondja a masszázs már.

Viszont a Bioptron lámpát már említette, ha van rá lehetőségem, szerezzek, kölcsönözzek egyet 2-3 hétre. Te használtál ilyet?

31. Pico13
2012. ápr. 6. 15:34
A masszázs, de gondolom mondta a doki!Nekem azt javasolta feküdjek hasra minden nap 10 perce és körözzek kicsit a testemmel, h megmozgassam az implantátumot...nekem bejött.
30. laura1978 (válaszként erre: 29. - Pico13)
2012. ápr. 6. 14:33
Köszönöm szépen a tippeket, tanácsokat. Már túl vagyok rajta. Fájni fáj, de kibírható. Kicsit pánikolok a sok sebtól, de ez van, ha fel is kellett varrni és nagyobbat is szerettem volna. Gongolom máshol sem tudták volna megoldani kevesebb vágással. Így maradt a bimbo körüli és egy függőleges vonal. Egyelőre csak antibiotikumot és cataflam-ot kaptam. Kontroll egy hét múlva. Ha eszedbe jutna vmi amire oda kell figyeljek, nyugodtan írj. Köszi
29. Pico13
2012. ápr. 4. 21:25

Hú, sok szerencsét!Akkor majd a vonalat is takard ám le, vigyázz rá nagyon!Én fájdalomcsillapítóként csak a cataflamot szedtem, bár úgy emlékszem csak az első pár napban kellett!Ha nem emelsz,nem mozogsz sokat nem fáj annyira!

Bár emlékszem, hajat mosni egy ideig nem tudtam egyedül, de gondolom van segítséged!

Írj majd, hogy mi újság!

2012. ápr. 4. 20:18

Köszi,

holnap megyek. Már nagyon várom, de egyben szorulok attól milyenek lesznek a sebek.

Konzultáció előtt még nagyon bizakodtam nem lesz felvarrás, csak alulról 3-4cm heg és ennyi. De más lett vége, szükséges. Így tehát lesz a bimbó körül és egy egyenes vonal lefelé.

Fájdalomcsillapítókat kell még beszereznem, legyen itthon. De már nem emlékszem mit használtam a mandulamütetnél, vmi por volt.

27. Pico13
2012. ápr. 4. 11:47

Zeraderm, kb fél év után már nem is látszódik, vagy csak nagyon halványan...bár nekem barnás színű a mellbimbóm, ami ugye előny, nem igazán látszódott már pár hónap után sem.De szerintem ne aggódj, sokkal szebb lesz, mint a többi eljárásnál a heg!:)

Egyébként már megcsináltattad?Fáj?Örülsz?

26. laura1978 (válaszként erre: 25. - Pico13)
2012. ápr. 3. 21:27

Szia,

Köszönöm a gyors választ és a tippeket. Nagyon fogok vigyázni, hogy a sebeknek alig maradjon nyoma, illetve

kenegetni. Megkerdezhetem te mit használtál és mennyi idő múlva mondhattad hogy alig látszanak a hegek?

25. Pico13
2012. ápr. 3. 15:48

Szia!

Szerintem elég a ruha, bár én melltartót mindig hordtam alá!

De ha biztosra akarsz menni,fehérneműboltban tudsz venni öntapadós mellbimbótakarót, az nagyon tuti!:)

Ezt használhatod napozáshoz is!Méretre is vágható így tuti nem lesz nyoma sem!

24. laura1978 (válaszként erre: 22. - Pico13)
2012. ápr. 3. 15:31

Szia Pico13,


Írtad fél-egy évig nem érdemes napozni (szolizni). Gondolo, ez jót tesz a szebb sebgyogyuláshoz. Mikortól lehet esetleg fürdőruhában, letakarva napozni? vagy mennyire takargassam? Elég a ruha? Köszi a választ

23. laura1978 (válaszként erre: 11. - Zsfodor)
2012. ápr. 3. 15:17
Szia, engem a héten vár egy ugyan ilyen műtét (mellfelvarrás+implantátum)a lent említett orvosnál. Érdeklődnék, milyen volt, hogy érzed magad, milyenek a sebek. Konzultáció előtt még nagyon bíztam benne, hogy nem lesz szükség felvarrásra, de sajnos szükséges, hogy szépen álljon. Írhatsz akár privát üzenetet is. Előre is köszönöm
22. Pico13 (válaszként erre: 11. - Zsfodor)
2012. márc. 23. 23:29

Szia!

Nekem is mellbimbónál tették be az implantátumot,úgyhogy remélem tudok valamit segíteni...én is kenegettem sebkezelő krémmel,de igazán az a fontos,hogy ne napozz,szolizz legalább félévig-egy évig!Én ezt úgy oldottam meg,hogy letakartam a mellbimbót!:-)

Ne félj, abszolút nem lesz feltűnő a heg,bár ez szerintem a mellbimbód színétől is függ!Nekem kb. egy év múlva láthatatlanná vált a heg!Ha tudok segíteni kérdezz!

2012. márc. 23. 22:49
Gondolom túl vagy a műtéten?! Ha ráérsz majd, akkor írj róla. Akár priviben is! Köszike
20. 117b1693d0 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2012. márc. 18. 21:28

Amikor már az első műtétnél is depressziós lesz a gondolattól, hogy mi lesz majd vele, akkor szerintem nagyon fontos (lenne) azt tudatosítania, hogy ezzel a lépéssel előre kikövezi magának a további műtétek felé vezető utat.


Egyébként az tényleg magánügy, hogy ki mit plasztikáztat magán. Ezzel egyetértek.

19. 117b1693d0 (válaszként erre: 17. - 5674644b5d)
2012. márc. 18. 21:23

Abszolút semmi ítélkezés nem volt benne.


Arra tévhitre szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy az implantátumos műtétekből sosincs olyan, hogy egyszer és ezzel vége (és ehhez még Annácskának sem kell lenni).


Amiről te beszélsz, az egy másik fajta műtét. Ott nem kerül be idegen anyag. Mivel alapból mellnagyobbításról volt szó, mint korrekció, ezért nem is gondoltam, hogy te nem ezt érted a "megcsináltatom" alatt.


Gratulálok a fogyásodhoz és sok sikert a műtétedhez!:)

18. andi6020 (válaszként erre: 15. - 117b1693d0)
2012. márc. 18. 17:23

...amihez senkinek semmi köze.

Nem erről szól a fórum.

17. 5674644b5d (válaszként erre: 15. - 117b1693d0)
2012. márc. 18. 17:20

Én úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan a joga, hogy azt csináljon a testével, amit akar. Nem tudhatod, hogy az a személy, aki ezt az utat választja, miért teszi.

Általában azok írnak ilyesmiket, mint te, akiknek nincs különösebb problémájuk.

Örülök neki/nektek, de 45 kg-ot fogytam ennek következtében olyan a mellem, mintha 80 éves lennék, pedig 25 vagyok! Igenis megfogom csináltatni a melleimet és igenis EGYSZER fogom megcsináltatni, mert én nem kérek implantátumokat csak felvarrást és szerencsére az orvos is megerősített, hogy meglehet szilikon nélkül oldani a dolgot.

Az a baj, hogy te és sokan mások is összekevertek az olyan embereket, mint én Kelemen Annákkal és társaikkal, akik virsli szájat csináltatnak maguknak és félbevágott labdákat hordanak a mellkasukon.

Köztem és köztük óriási a különbség!

"Ne ítélj,hogy ne ítéltess!"

2012. márc. 18. 16:00

Szia, ha ennyire rettegsz az esetleges hegektől, miért ragaszkodsz ennyire a műtéthez?

Nem az életed múlik rajta, gondolom senki se kényszerít rá fegyverrel, Magad dönthetsz....nem értelek, ne haragudj.

15. 117b1693d0 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2012. márc. 17. 21:30
Igen, majd valamikor belekezd egy sorozatba...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook