Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9212. Barbika0806 (válaszként erre: 9211. - Keki70)
2015. márc. 3. 15:59

köszönöm szépen!

Délután, este fele majd jövök, hozom a beszámolót, meg a képet, miután rendbe tettem magam :D

:*

9211. keki70 (válaszként erre: 9204. - Barbika0806)
2015. márc. 3. 12:51
Barbi nagyon szépike orrot!Holnap végre lekerül a gipszed,vége a viszketésnek és jöhet a hajmosás!
9210. keki70 (válaszként erre: 9205. - Rekababus)
2015. márc. 3. 12:50

Szia te kis hős!


Én annyira örülök,hogy elaltattak.Féltettelek a lokáltól,mert bár sok mindenben bátor vagyok,hiszen három gyermeket simán megszültem,de az ilyenben,hogy orrba injekció,ahhoz gyáva vagyok.

A lényeg,hogy lezajlott,túl vagy rajta,ha van gipsz,ki kell bírni.A gipsz a legbiztosabb,hogy összetartsa azt a területet,ahol a vésés,reszelés történt.Azt mondom,hogy jobb a gipsz,bármit kibír az ember az eredményért.

Biztos vagyok benne,hogy megérte az egész,te is bízzál ebben,így fogjad fel és akkor nem marad el az öröm.Tudod pozitív gondolkodás-ahogy supergirl szokta írni és milyen igaza van.

Jó,hogy túl vagy rajta és írtál,puszi!

9209. Iwi88 (válaszként erre: 9204. - Barbika0806)
2015. márc. 3. 11:48
Hujujjj:D izgi izgi :) Várjuk majd a beszámolót!
9208. Iwi88 (válaszként erre: 9205. - Rekababus)
2015. márc. 3. 11:45
Jajj te szegény hát megszenvedted, de tényleg jó fej votl KT. Most már túl vagy rajta, pihenj sokat és szurkolunk neked ,hogy elégedett legyél a végeredménnyel!!
2015. márc. 3. 10:40

Rekababus!

Sokan gondoltunk itt rád fórumon :)

Most már biztosan minden rendben lesz! Ennek így kell lennie, hisz te is szép nózit érdemelsz.

Pihenj sokat, vigyázz magadra :)

9206. Rekababus
2015. márc. 3. 10:09

Bocsánat, egy pár betűt kihagytam, de nem jó sajnos a billentyűzetem.

Még annyi, hogy KT mekérdezte haza tudok-ejönni, de maradhatatok nyugodtan reggelig. Hát én eljöttem, itthon mégiscsak jobban érzi magát az ember, meg akkorra már úgy éreztem a kocsiig eltudok menni:D Szerencsére már nemvolt utána gond, jól voltam.

9205. Rekababus
2015. márc. 3. 10:06

Sziasztok!

Nagyon jól esik, hogy ennyien aggódtatok értem, köszönöm! :)

Hát a tegnapi nap eseménydúsabb volt mint hittem.

Ugye 3óra volt megbeszélve, majd pont induláskor csörög a telóm KT volt az, neme tudnék előbb menni meg hogy ő arra gondolt inkább mégiscsak altat jobblesz mindkettőnknek, viszont nem fog több pénzt kérni mint amben ugye megeygeztünk ( a lokális érzéstelenítés ára). Úgy gondolom ez nagyon korrekt volt tőle, mert ahogy korábban írtam nem tudtam volna az altatás anyagilag vállalni jelenleg.

Hát rábólintottam de ekkor azért elkezdtem méjobban izgulni valahogy a lokált már lerendeztem magamban, hogy alig 10perc kibirom...emeg mégscsak egy altatás.

Szóval fél3kor mentem be a műtőbe saját lábamon majd kb 1órás volt a műtét mndennel együtt.Egész jó volt az ébredés, a torkom fjt rettentően de ezt sejtettem a múltkor is fájt nagyon. A műtőbe is nagyon normális volt mindenki éreztem, hogy jó kezekben vagyok:)

Aztán abban maradtunk KT-val hogy estig maradjak a klinikán, éjszakára hazajöhetek.

Olyan 5óra körül már úgy éreztem jól vagyok, kimegyek pisilni.Aztán a wc-nben kishíján elájultam, nagyon megszédültem és ányingerem is lett, még jó hogy a vőlegényem ott volt velem és a nővérke is beszaladt úgy vittek a szobába vissza ahol aztán sikerült hánynom is. Eléggé megijedtem, rendesen éreztem, ahogy hagy el az erőm, és minden elsötétült körülöttem. De a nővérke is megnyugtatott hogy sajnos altats után ezzel számolni kell.8óra lehetett amikor szóltak, hogy KT lassan végez lent a betegekkel, megnéz és ha minden OK mehetek haza. Hát akkor még nagyon küzdöttem a hányingerrel, akkor kaptam ez ellen injekciót. Egy picit jobb lett.

Fél9-kor megnézett KT, igazából annyit mondott, hogy zárt műtét volt, vésett reszelt, egy hét múlva menjek vissza GIPSZLEVÉTELRE, minden más ugyanazt kell betartanom mint az első műtétnél.

Én nem gondoltam volna, hogy kapok gipszet:(

Most ugyanúgy vagyok mint fél éve, szájon át lélegzés, félig ülve alvás...Nem egy leányálom, persze ti már ezt tudjátok:) Szóval nem volt egyszerű a tegnapom, de remélem megérte az egész.

2015. márc. 3. 08:26

Holnap fél 10re megyek gipszlevételre :)

Jajjjj...hát több szempontból is várom...először is, hihy milyen lett a nózim...aztán jó lenne már hajat mosni és megvakargatni a gipsz alatti területet :D

2015. márc. 2. 23:57
Riri, Gyongyusz en 10.-en megyek :) Ha esetleg osszefutnank a klinikan meseljetek am majd :))
9202. Riri008
2015. márc. 2. 22:11

Gyöngyusz!


Szurkolok majd a "másik ágyról"! :)

Én is már túl szeretnék rajta lenni!

Majd "versenyzünk" ki kap előbb levegőt. :D

9201. keki70 (válaszként erre: 9198. - Lópofi)
2015. márc. 2. 21:11

Lópofi én egyszer használtam az allergiám miatt,de nekem elég sokáig eltartott.Ugye ennek az a lényege,hogy befújod,átmossa az orrodat és vissza kifolyik,ugye sima tengervizes oldat.

Gipszlevétel után már lehet használni,nem árt a nyálkahártyának.

9200. keki70 (válaszként erre: 9194. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 2. 21:08

Szia!


Csak egy hét,az már semmi.Gondoljál arra,hogy egy hét múlva ilyenkor már gipszben feszíttetek Ririvel :-)

9199. keki70 (válaszként erre: 9193. - Supergirl89)
2015. márc. 2. 21:06

Én időnként azt álmodom,hogy a régi orrom van és végig simítok az orrháton és érzem a nagy puklim.Aztán felébredek és megnyugszom,hogy a szép orrom van.Olyankor mindig átélem,hogy milyen jó,hogy megtörténhetett ez a műtét és nem a régi orrommal kell leélni az életemet.


Rekababus:szegénykémet lehet,hogy megviselte a lokálban történt beavatkozás,nem mindenki bírja...

9198. Lópofi
2015. márc. 2. 21:05
Most olvastam a Stérimar-ról hogy nem szabad műtét utáni állapotban használni :S Egyébként Nektek is hamar elfogyott? Nekem 1 hét alatt...és annyira sokat nem használtam...bár amilyen szar (már bocsánat) az adagolófeje a háromnegyede mellé ment :D
9197. supergirl89 (válaszként erre: 9196. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 2. 20:25
Csajok, szívesen beengedlek titeket a naplómba..ha kíváncsiak vagytok a műtét napjára, történésire, és persze az én történetemre.:-)
2015. márc. 2. 20:10

Mindent bele Riri túléljük nyugi :-)


Akkor is megcsináljuk és meglesz az örömünk :-)


Már alig várom :-)


Nekem úgy mondták, hogy 2 napot kell bentlegyek, amint tudok írok de majd csak otthonrol tudok mert nekem nincs net a telon!

9195. supergirl89 (válaszként erre: 9194. - 01gyöngyusz01)
2015. márc. 2. 20:05
Hajrá csajok!:D Nemsokára ti is kaptok egy szép nózit, és mi majd gondolunk rátok a műtét napján.:-) Ha bármi kérdésetek van, nyugodtan írjatok nekünk, feleslegesen ne aggódjatok semmi miatt. :-)
9194. 01gyöngyusz01 (válaszként erre: 9161. - Keki70)
2015. márc. 2. 20:01
Sziasztok! Igen most már ketten vagyunk Riri vel 9-én :-) Teszek fel majd képeket csak már ott tartanák :-)
9193. supergirl89 (válaszként erre: 9192. - Keki70)
2015. márc. 2. 19:04
Édes vagy.:-) Hát sajnos dolgozni muszáj, de amint hazaértem, máris felléptem..Rekababus nem jelentkezett, vajon mi lehet vele..biztosan ír majd, de nem lehet könnyű főleg, hogy lokálban csinálják..le a kalappal. Egyébként este pont az orrműtéttel álmodtam, hogy valami gubanc volt, és megint be kellett feküdnöm..:( Nem emlékszem pontosan hogy mi volt, de nagyon rossz volt, annyi biztos.:( Olyan jó volt amikor felkeltem, gyorsan meg is néztem a kis drágámat, hogy jól van-e.:D De szerencsére nem történt baja..:D Bár arra emlékszem, hogy jól orrbavágtam magam magam az este félálomban, és szerintem ezért álmodhattam rosszat..amíg nagy orrom volt, addig sosem ütöttem meg...
9192. keki70
2015. márc. 2. 18:58

Supergirl olyan későn jöttél,már hiányoztál <3

És Rekababust is már egyre türelmetlenebbül várom,pontban háromkor eszembe jutott,hogy már ott lehet.Remélem,hogy minden rendben lesz v. inkább már volt.

9191. supergirl89 (válaszként erre: 9181. - Amina85)
2015. márc. 2. 17:54
Szerintem is már túl sokat nézed magad...én is néha ebbe a hibába esek, és akkor nincs megállás.:D Még nagyon az elején vagy, úgyhogy türelemmel kell lenned, és minden rendben lesz.A ferdeséget meg szerintem azért látod, mert az egyik oldala duzzadtabb mint a másik, és ez okozhat optikai csalódást.:D Én is néha úgy láttam, aztán egyik napról a másikra egyenesnek láttam.:D
9190. keki70
2015. márc. 2. 17:02
Rekababus már úgy számolom,hogy túl vagy a nehezén.Már nagyon várlak vissza!
9189. keki70 (válaszként erre: 9187. - Riri008)
2015. márc. 2. 12:01
Szívesen:-)
9188. keki70 (válaszként erre: 9186. - Pompomm)
2015. márc. 2. 12:00

Szia!


Pedig nem sok van hátra,nincs itt olyan sok hozzászólás,a másik fórum meghaladta az 50 000-et.Én is éjszakákba nyúlva olvasgattam anno.

KZS:ő inkább melles,orrplasztikában kisebb dolgokat csinál meg.

A harmadikról semmi infóm nincsen,üsd be a nevét a keresőbe és hozzá,hogy fórum,hátha ad ki olyan infót,ami téged érdekel.

Minden jót!

9187. Riri008 (válaszként erre: 9183. - Keki70)
2015. márc. 2. 10:06

Keki70!


Az biztos!! Ezek után egy szemernyi kétség sincs bennem, hogy minden rendben lesz :)

Köszönök mégegyszer mindent :)

9186. Pompomm
2015. márc. 2. 08:43

Sziasztok!


Véleményre lenne szükségem. Már egy ideje olvasgatom a fórumot, 2004. elejei hozzászólásoknál kezdtem, de sajnos idő híján nagyon lassan haladok. :( Még 119 oldal van hátra,hogy eljuthassak jelenlegi hozzászólásokhoz, viszont májusban már konzultációra kellene mennem, így kis segítséget kérnék.


Olvastam jót is, rosszat is Kárász doktorról, úgy láttam,hogy itt szinte mindenki nála csináltatta a műtétet


Engem viszont Dr. Krasznai Zsolt érdekelne, róla azonban sajnos nem találtam tapasztalati infót. Valaki járt már nála? Tényleg csak az aprócska változtatásokat javasolja?


Esetleg még Dr. Karvásznál járt valaki?


Köszönöm szépen előre is! ^_^

9185. keki70 (válaszként erre: 9168. - Riri008)
2015. márc. 2. 07:44
Most nézem,hogy Gyöngyusszal lesz egy napon a műtéted,lesz sorstársad!
9184. keki70
2015. márc. 2. 07:41

Rekababus még van egy kis időd,biztosan nagyon izgulsz,melletted vagyunk!!!

Ma végre túl leszel rajta,alig várom,hogy már írjál,hogy minden oké.

9183. keki70
2015. márc. 2. 07:38

Lányok mit csináltatok itt késő este? :-)


Annyi megnyugtatót írtatok Ririnek,hogy szerintem vigyorogva fog felfeküdni a műtőasztalra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook