Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Óriás mióma műtét fórum

Óriás mióma műtét (beszélgetős fórum)


9. KFerenc (válaszként erre: 1. - _Fanni_)
2011. dec. 8. 07:05

Szia!


Tudom furcsa, hogy én itt írok, de a téma nálunk is aktuális. Feleségemet kedden műtik és nagyon megválogattuk az orvost, mert babát szeretnénk. Találtunk valakit, akit úgy ajánlottak nekünk. Két perc beszélgetés után már tudtuk, hogy ő lesz a nyerő, mert a méh eltávolítást szóba sem hozta. Illetve csak végső esetben helyezte kilátásba, amikor rákérdeztünk. Ha érdekel, írj. Ja, Budapesten a dél pestiben van.

8. lillka (válaszként erre: 1. - _Fanni_)
2011. nov. 16. 23:19
Nekem májusba operáltak ki 5 db-ot 9 cm-től a 2 cm-es skálán mozogtak.Laparoszkóppal műtöttek,elég hosszú volt a műtét.A méhem maradt és babát is vállalhatok.A kérdés az,hogy anyukád mennyire akarja megtartani a méhét.Ha érdekel privátba megírom,hogy ki műtött és hol.
2011. nov. 12. 17:54
A mióma kb. úgy néz ki, mint a porcogó... jóindulatú elváltozás.
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - _Fanni_)
2011. nov. 12. 17:51
Nővéremnek 2 éve 1 kg gyerekfej nagyságú miómát távolítottak el, szerencsére mütét közben derült ki hogy kicsi a burjánzási felület így nem kellett méheltávolítást végezni. 3 nap után otthon is volt a kórházból, elmúltak a problémái, viszont úgy tünik visszanőtt.. :(
5. györfi rózsa (válaszként erre: 3. - _Fanni_)
2011. nov. 12. 13:51

Szia!

Van itt egy fórum " méheltávolítás után" címmel, nagyon sokan írnak , biztosan lesz valaki és kapsz segítséget.

4. b235ac96d5 (válaszként erre: 3. - _Fanni_)
2011. nov. 12. 13:04

Ott nem tudok ajánlani:(

Mielőbbi gyógyulás és jó egészséget!

3. _Fanni_ (válaszként erre: 2. - B235ac96d5)
2011. nov. 12. 09:03
Igazából Budapest és környéke lenne nekünk a megfelelő. A látogatás miatt főleg.
2. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - _Fanni_)
2011. nov. 11. 22:13

Jó hír: a mióma jóindulatú és csak akkor műtik, ha komoly problémát okoz. Egyébként a változás kora után magától visszavonulót fúj.

Rossz hír: nem tudom melyik városban keresel orvost.

2011. nov. 11. 21:16

Sziasztok!

Édesanyámnál óriás mióma miatt műtétet kell végrehajtani. Kérlek benneteket, ha tudtok saját tapasztalat alapján jó orvost ajánlani, azt nagyon szépen megköszönnénk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook