Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan lányokat, asszonyokat várok ide, akik mióma, /miómák/mellett sikeresen kihordták a terhességet, illetve műtét után sikerült a bébi fórum

Olyan lányokat, asszonyokat várok ide, akik mióma, /miómák/mellett sikeresen kihordták a terhességet, illetve műtét után sikerült a bébi (beszélgetős fórum)


2017. aug. 23. 09:50
Sziasztok.neksm mikor kiderüld a miómám akkor épp azért mentünk a dokihoz mert nem maradtam terhes 7 éve.ekkor 10 cm es. VOlt.majd mütétet javasoltak.pár nap mulva már nem jött meg.progeszteron tabit kellett szednem mert vérezgettem az elején.amugy probléma nélkül vittem végig. 39 hétre császárral született.mióma pajti maradt.a másodiknál vettem barátcserje kapszulát hogy beálitsam a hormonom de a 3.honapot már nem tudtam elkezdeni mert terhes lettem amire azt mondta a doki hogy esélytelen.kellett progeszteron aztán gond nélkül vittem 33 hétig a manóm .ekkor 2 kg mal született császárral mert tüdőgyulladást kaptam és beindult magátol.utolsó percig fizikai munkát végeztem mindkettövel.ezután 2 cm re összement a mioma,bár többször ugy görcsölt be hogy kodházba kötöttem ki.most 2 évvel késöbb ujra 8 cm.alternativákat keresek.nem hiszek a mütétbe.az életvitel miatt van gond a hormonokkal.most ezen probálok változtatni.
8. bridget0801 (válaszként erre: 4. - Szendmen)
2012. okt. 26. 09:15

En nekem a terhesseg alatt 3-szor gorcsolt be ha nem 4szer aminek ugyelet lett a vege es megfigyeles.Fajdalomcsillapito es en is sirtam a fajdalomtol de vegigvittem 40.heten szultem kereken igaz az 5centis miomam a szulesre 10centis lett de ez mar mellekes volt.


Most 19honapos a fiam es 2honapja vetettem ki laproszkopikusan mert 8centis volt es szeretnenk ujra babat.Megtalaltam a legjobb dokit mert otthon sinter munkaval anno azt mondtak nagy hasi mutet es 17% esely van arra hogy esetleg a mehemet is kiveszik.Koszonom szepen ebbol nem kertem!Maradt a fajdalom de megerte!!!!!!!!! :-)

7. Diandra (válaszként erre: 3. - Diandra)
2010. júl. 9. 03:42
megszületett a kicsi, egészséges és gyönyörű, 3 kg és 48 cm, 37. hétre megcsászározták a mióma miatt, a barátnőm is jól van!
2010. jún. 2. 05:39
az egyik ismerősnek volt. Neki sajnos a méhe külső falán, így húzodott ahogyan nőtt a méhe és rettentően fájt neki, de majdnem végig kiohrdta a kicsit és túl vannak rajta.
2010. jún. 2. 05:34

Szia!

Nekem volt, és sajnos az egyik petefészkem is kivették!De utána fél év próbálkozás után sikerült a baba!

2010. jún. 2. 04:50
Abban a kórházban,ahol a lányom szült volt éppen egy miómás lány is. Ha minden igaz 33 hetes volt. iszonyatos fájdalmai voltak, adtak neki annyi fájdalomcsillapítót, amennyit lehetett, de ő még mindeig újabb adagért könyörgött. Szörnyű volt látni :(. Végül ki is vitték abból a kórteremből.
2010. jún. 2. 00:39
a barátnőm 34 hetes, két nagy miómája van emiatt veszélyeztetett terhes, de eddig semmi panasza nem volt, tegnap kellett befeküdjön a kórházba, mert a dokija szemmel akarja tartani, de fruzsi odabenn igen jól van és egészséges :-D majd írok ha megszületett :-) azt mondta a dokija, hogy hathetes kontrollon eldönti majd mi legyen tovább a miómákkal. ja és simán teherbe esett!
2. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Lillka)
2010. jún. 2. 00:18

Szia!


Nekem 3 éve, az első terhességem elején mondták meg, hogy van 2 miómám. Szerencsére nem volt gond, bár az egyik közvetlenül a méhszáj felett helyezkedett el, viszont nem nőttek nagyon a terhesség alatt. A kisfiam császárral született végól, de ennek semmi köze nem volt a miómákhoz. A terhesség után jelentősen csökkent a méretük,műtétet nem is javasoltak. Sőt, azóta született még egy babám, most sem volt semmi gondom a miómáimmal:)

2010. jún. 2. 00:14
Olyan lányokat, asszonyokat várok ide, akik mióma, /miómák/mellett sikeresen kihordták a terhességet, illetve mióma műtét után sikerült a bébi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook