Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mióma műtét után baba fórum

Mióma műtét után baba (beszélgetős fórum)


2015. febr. 13. 19:24
Eddig nem is akartam, ez van. Karriert akartam építeni. Sajnos. Az embolizáció nem tetszett, eleve kizártam, de az se tetszett, hogy néhány kis bemetszésen benyúlnak. Az elhelyezkedése miatt is úgy beszéltük, hogy a laparotomia a szerencsésebb megoldás.
2015. febr. 11. 15:19
Akkor joval kisebb volt, mint az enyem. Azzal nem is szoktak vagni, hogy hogy igy dontottek? Altalaban mioma embolizacio, vagy lapar. Legalabbis itt Spanyolorszagban. Nekem is hamar kellett volna jonnie.. iden mar 36 leszek... de nem ugy alakult eddig. Voltal hormon vizsgalaton?
2015. jan. 30. 18:00
46 mm volt. Jól vagyok. Először műtöttek, még nincs baba, de hamar kell majd jönnie, mert 40 éves vagyok.
5. 5399c1cac7 (válaszként erre: 4. - Mackóbandi)
2015. jan. 30. 15:28
Szia, hogy erzed magad azota? Mekkora volt a miomad? Eloszor mutottek? Van mar gyereked? Nekem is hat honapot kellett varnom, ami ugye szeptemberben jart le... de azota sem semmi :( Es ha nem mentem volna magandokihoz, hogy pms panaszaim vannak, akkor ki sem derul hogy alacsony a progim...
2015. jan. 28. 14:20
Nekem most volt hasi műtétem jan. 16-án. 6 hó múlva én is szeretnék próbálkozni. Én 40 éves vagyok.
3. 5399c1cac7 (válaszként erre: 2. - Youandme)
2015. jan. 22. 21:53

Szia, jaj de jo ilyet hallani :) Nagy hasi muteted volt, azert csinaltak csaszart? Nem is engedtek volna rendesen szulni? En nagyon szeretnek termeszetes uton szulni, de a magan doki azt mondta, hogy ez tuti csaszar lesz... Bar egyelore pocaklakonk sincsen. Hihetetlen hogy marciusban mar egy eve lesz, hogy mutottek. Eddig nalam sikertelen a probalkozas baba ugyben. Bar az is igaz, hogy nem reg derult ki, hogy a progeszteronom nagyon alacsony :((

Szeretnek bizakodo lenni, de nem nagyon megy mostansag. Az orvosom tavaly mikor letelt a hat honap (a masik dokim, aki nem magan) azt mondta, hogy jo lenne minel elobb teherbe esni... szeptembertol volt zold az ut, eddig semmi.

2015. jan. 22. 15:00
Szia!Nekem volt 10cm miomám plusz 4-5cm cisztáim,2011 okt mütöttek,egyik petefészkem kivették azt mondta a doki hogy a másik is rossz állapotban van,3 honap mulva spontán terhes lettem és 2012 okt megszületett a kisfiam (császáral,egészséges),február 4 születik a kislányom(császáral):)))))
2015. jan. 21. 15:00
Sziasztok, olyanokkal szeretnek beszelni, akik atestek mioma muteten es utana sikeresen teherbe estek es egeszseges kisbabajuk szuletett. Engem tavaly marcius vegen mutottek. 8 cm miomam volt, de mire a mutobe kerultem ugy tunik, hogy a homeopatias szereknek koszonhetoen mar csak 6 cm volt. Melle meg a petevezetom is el volt zarodva mar, azt is megnyitottak. A mutetem nagy hasi mutet volt, tehat mintha csaszaroztak volna. Hala az istennek jol gyogyultam es gyorsan. Azonban a mioma kialakulasaert felelos osztrogen dominanciammal senki sem foglalkozott, egeszen addig, amig magan klinikara nem kerultem. Jelenleg progeszteron kremet hasznalok, es mar ket honap utan erezhetoen jobban vagyok. Plusz folsavat kell szednem hat honapig. 35 eves vagyok es Spanyolorszagban elek. Ha van valakinek tapasztalata, vagy atesett hasonlon es tud biztatot mondani, annak nagyon orulnek. Varok hasznos termeszetes tippeket is, amik nektek bevaltak. Szeretnek kisbabat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook