Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Online társkereséssel tapasztalatok? Kérdések merültek fel bennem... fórum

Online társkereséssel tapasztalatok? Kérdések merültek fel bennem... (beszélgetős fórum)


1 2
21. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Jucika33)
2022. ápr. 17. 21:26
Óvatosan próbáld ki hátha szerencséd lesz. Ha úgy alakul szervezz olyan találkát ami neked leginkább belefér az idődbe. Pl. közel a mhelyedhez munka után stb...
2022. ápr. 15. 13:07
Köszönöm, megnézem ezt az oldalt is. Hátha... :-)
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - Olajbogyo)
2022. ápr. 15. 10:10

Komolynak néz ki.

[link]

18. olajbogyo (válaszként erre: 17. - Jucika33)
2022. ápr. 15. 10:06

Szerintem csak olyannal találkozz, aki már a fotói alapján megdobbantja a szívedet és az adatlapja alapján is, na meg a levelezés során szimpatikus.

Bár ilyen férfi szerintem kevés van a 40-es korosztályban, de hátha neked szerencséd lesz!


Én három ilyen oldalt próbáltam, kettő fizetős volt. Ezeken mondjuk ért pár negatív tapasztalat a személyes találkozáskor. Belefutottam néhány modortalan, a randin látványosan unatkozó, ásítozó pasiba.

Olyat nem tapasztaltam, hogy valakinek kamu lett volna a regisztrációja, mindig valós személy volt a reglap mögött, legfeljebb élőben okoztak csalódást. Persze ez oda-vissza működik, volt akinek meg én nem tetszettem.:-)

Esetleg próbáld az Első Találkozás oldalt, ott pl. csak fényképpel lehet regisztrálni, szerintem ott nincsenek kamu hirdetők. Viszonylag normális a társaság.

17. jucika33 (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2022. ápr. 15. 08:10
Igen, ez természetesen megoldható. Elő is szokott fordulni, hogy egy számomra fontos programra elmegyek (pár hetente), addig megkérem az anyósomat, hogy vigyázzon rájuk. Viszont a "számomra fontos emberekkel" is csak nagyritkán tudok találkozni. Akkor hogy illesszek be számomra nem fontos ismeretleneket azzal, hogy majd ha megismerem, talán fontos lesz? Ezzel a problémával viaskodom egy ideje. Azért is született meg az eredeti kérdés. Mert nem tudom, mennyire van esély rá, hogy akivel találkozom, fontossá válhat, vagy csak időrabló, elrettentő tapasztalat lesz belőle. (Tudom, hogy nem tudhatom. De mégis...)
16. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 11:48
Nem tudom gyerek mellett ki hogy csinálja, ha nagy otthon hagyhatja, ha már akkora hogy ezt lehet gondolom már ugysem zavarja a gyereket ha anya 1-2 órára nincs vele. Ha kisebb akkor meg valaki vigyáz rájuk. Mindenkinek jár pár óra szabadság. ( mondom ezt úgy hogy én 2 évig alig voltam a fiam nélkül 🙈 pedig bőven rám fért volna….)
15. jucika33 (válaszként erre: 14. - Kannanana)
2022. ápr. 14. 09:54
Biztosan vannak szép történetek. :-) Csak gondolom nehéz kiszúrni a kép, meg a bemutatkozás alapján, hogy kivel érdemes. Melyik igaz, melyik nem. Én amúgyis, bár könnyen ismerkedem, kapcsolatokat nem szeretek fenntartani, csak azt a nagyon keveset, akik valóban értékesek a számomra. Egyszerűen sajnálom az időt csak úgy félismeretlen emberek társaságára.
14. kannanana (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 09:42
Nagyon sok idő és energia, de vannak nagyon korrekt emberek, csak meg kell találni őket! Én ismerek olyanokat, akik Tinderen találkoztak és most házasodtak vagy házasodnak. (Van, ahol gyerek is van már.)
13. jucika33 (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. ápr. 14. 07:12
Igen, ilyen pozitív történetekkel én is találkoztam. :-) Ezek nagyon motiválóak és szívderítőek. Még nem értem egészen pontosan, hogy ez hogy működik. Más honnan szed időt ahhoz, hogy találkozzon emberekkel (és közben a gyerekeit otthon egyedül hagyja), akiket nem ismer, hogy hát majd megismerem. Normálisan ez fordítva lenne: ismerek valakit (pl. munkatárs), aki egyre érdekesebb a számomra. Mivel ez kölcsönös, már van kedvem kettesben is találkozni. Főleg emiatt hezitálok a regisztrálással.
2022. ápr. 14. 06:59
Sok párt ismerek akik neten találkoztak. Mi is a férjemmel. Igaz az már 14 éve volt. Azóta biztos sokat változtak a dolgok. De baráti társaságban van akik 6-7 éve ismerkedtek elittárson.
11. jucika33 (válaszként erre: 10. - 7aee3f2a07)
2022. ápr. 14. 06:55
Köszönöm. Talán belerázódom újra. :-)
10. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 9. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 06:53
Szívesen, sok sikert a társkereséshez!
9. jucika33 (válaszként erre: 8. - 7aee3f2a07)
2022. ápr. 14. 06:52
Nem a pénzt keresem :-) A férjem is tanár volt és nagyon boldog voltam vele. A diploma más miatt kell (ez a perverzióm). Megnézem ezt az oldalt, hogy fest. Mennyire tűnik valósnak. Köszönöm szépen.
8. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 7. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 06:48
Talán a parom.hu az, amin érdemes lehet szétnézni, ha neked szükséges, tudsz szűrni diplomásokra is (bár egy jó szaki többet keres sok diplomásnál, de ez a te dolgod).
2022. ápr. 14. 06:46
A másik meg, hogy rengeteg ilyen oldal van, nem tudom, melyiken érdemes nézelődni. Már nem vagyok mai csirke, mások az elvárásaim, mint húsz évesen. Az izomzat és háttérben jacht mutogatás nem vonz, a diploma és a tisztasá, kulturáltság viszont igen.
6. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 5. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 06:45
Nem tudom melyik oldalt nézted, én férfi vagyok, nagyon régen nem használtam online társkeresőt, viszont - szerintem - mindkét két fél szépít ezeken a platformokon.
5. jucika33 (válaszként erre: 2. - 7aee3f2a07)
2022. ápr. 14. 06:44
Illetve nem tudom elképzelni, hogy valaki, aki elég szerencsétlen képet rak föl, meg ír egy egyébként normálisnak tűnő, csak nem túl vonzó szöveget, abban hol a hazugság? Abban hol lehet a manipuláció, kattintásvadászat stb.? Azért vagyok kíváncsi, mert nagyon távol áll tőlem az egész, és nagyon szésőséges véleményekkel találkoztam idáig azoknál, akik kipróbálták.
4. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 3. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 06:42
Attól is függ szerintem melyik társkeresőt használod. Egyik ismerősöm tinderezik, mindig panaszkodik a felhozatalra, pedig a saját magához képest minden tekintetben jobb férfiak találnak rá (nemcsak a kinézetükre gondolok).
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - 7aee3f2a07)
2022. ápr. 14. 06:39
Semmire, azért kérdezem.
2. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. ápr. 14. 06:39
"Valóban még ez a gyér "kínálat" is erősen szépített?" - mire számítottál?
2022. ápr. 14. 06:37
Én még ilyet nem csináltam, de szöget ütött a fejemben (bevallom, némi külső nyomásra), hogy meg kéne próbálni. Viszont akik már tapasztaltak ebben, sokan azt állítják, hogy a profilok nagy része kamu, hazugságokkal, nem valós képekkel van tömve. Még csak végignéztem egy kupac bemutatkozó szöveget itt-ott (nem regisztráltam, mert az még rémisztőnek tűnik). Hát ennyi rossz képet ki tenne fel "kamu" címen? Ennyi béna szöveg miért lenne vonzó? (Beírtam, hogy férfit keresek, 43-53 éves korig. Nem volt szívderítő az eredmény.) Még nagyon hezitálok egyébként is, de kíváncsi is vagyok a tapasztalatokra. Valóban még ez a gyér "kínálat" is erősen szépített?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook