Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Online koldulás: cyberbegging. Vélemények? fórum

Online koldulás: cyberbegging. Vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 4. 21:25
És a timerpukkingról mi vagy a loverkappingról mi a véleményetek?
88. Enissa (válaszként erre: 87. - Srcrss)
jan. 4. 20:56

Tibike, eme története elég hajmeresztő, már-már hihetetlen.

Nekem ne mondja senki, hogy egy európai országban, a hatóság nem tudja megállapítani, hogy a számlámról fizetett gépjármű, kinek a tulajdonába került a kereskedőtől. Nem Csádról beszélünk.

87. srcrss (válaszként erre: 85. - Enissa)
jan. 4. 20:33
Szerintem is.
86. Csillagszem38 (válaszként erre: 84. - Epresturmix)
jan. 4. 20:31
Igen, igen tudom...
85. Enissa (válaszként erre: 67. - Tibike)
jan. 4. 18:09

Tibike, én azt is el tudom képzelni a marokkói haverod nem is veszítette el a telefonját, egy idegen honnét a viharból tudná, hogy ti mit beszéltetek meg?

Szerintem fizettél egy plusz kocsit neki, vagy valamelyik haverjának.

84. Epresturmix (válaszként erre: 83. - Csillagszem38)
jan. 4. 17:43

Streamelnek. 😊

Remgeteg szponzoruk is van.

83. Csillagszem38 (válaszként erre: 82. - Epresturmix)
jan. 4. 14:26

:OOO


Hát én ezeken a videósokon is kivagyok.. abból élnek, hogy felveszik, ahogy játszanak a neten....

82. Epresturmix (válaszként erre: 76. - Csillagszem38)
jan. 4. 10:08

Szerintem én is törlöm nemsokára. De amúgy ja, nagyon elszaporodtak! 🥴

Ha dolgozol, az már nem is normális! Van olyan aki felmondott, mert ebből is megél. De van olyan aki 3 nap alatt, 3 milliót összetarhált mellműtétre (Noryna)

81. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Kacsahercegno)
jan. 3. 20:43
Azt hittem vmi újfajta netes átverésről lesz itt szó. Ilyen kéregetős/lehúzós ismerőse mindenkinek akadna ha balek akar lenni.
80. vigyefene (válaszként erre: 79. - Channa*)
jan. 3. 19:58

Óóóóó, hát az más.

Majd 15-év múlva megint jön, és akkor meg tudod kérdezni tőle.

79. Channa* (válaszként erre: 75. - Vigyefene)
jan. 3. 19:40
Nem, nekem konkrétan Tibi pénze kell, ő csak úgy osztogatja, nem akarok az ismeretlennel és bizonytalannal foglalkozni:DDD
78. globus (válaszként erre: 76. - Csillagszem38)
jan. 3. 19:37
Úgy emlékszem, kezdetekkor kínai kisiskolások oldala volt.
jan. 3. 19:17
Azért én beszélnék a szóban forgó nővel is, tarthatna egy kis gyorstalpalót abból, hogyan lehet így behülyíteni egy pasit :D
76. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
jan. 3. 19:16
Nekem már nincs tik tokom, csak nyáron volt egy ideig, és pont tegnap hallottam erről a koldulasrol, eszem megáll
75. vigyefene (válaszként erre: 73. - Channa*)
jan. 3. 19:09

Tedd ki a legrégebbi kalapod az egyik templom ajtajához.

Itt-ott fog pottyanni bele valami. (néha verébszar is...)

Camerát is tegyél fel figyelni, mert lesz aki úgy csinál mintha tenne bele, de üüüüügyesen kivesz belőle.

A Jehovah's Witnesseseknek pedig megint más ötletük van.

74. 8a5caeb182 (válaszként erre: 72. - Channa*)
jan. 3. 19:05
Ne izgulj, fix hogy tol mellé mást is, Hollandiában legális a fű :D
73. Channa* (válaszként erre: 71. - Vigyefene)
jan. 3. 19:02
Nekem kp kell és kész!;)
72. Channa* (válaszként erre: 70. - 8a5caeb182)
jan. 3. 19:02
Bízom benne, hogy azt teszi, a másik fórumba le akar állni, hátha ki tudom használni még a leállás előtti időpontot;)
71. vigyefene (válaszként erre: 69. - Channa*)
jan. 3. 19:01

Tudnánk persze.

Feltételes módban.

Vakard meg a hátam, és én is megvakarom a tiédet.

70. 8a5caeb182 (válaszként erre: 69. - Channa*)
jan. 3. 19:00
Várd meg amíg iszik :D
69. Channa* (válaszként erre: 67. - Tibike)
jan. 3. 18:57
Óóóóó, nekem most nagy szükségem lenne egy kis pénzre, mert elfogyott a felújításra, de még nem készültünk el. Tudnál segíteni?
68. Kacsahercegno (válaszként erre: 67. - Tibike)
jan. 3. 16:03
Hát nem szokásom az áldozathibáztatás, de ne haragudj, amiket itt leírtál, azok alapján inkább a másik félnek van esze ezekben a történetekben. Elítélendő, amit csináltak, igen, de ez a rosszindulatú pióca típus majd hülye lesz egy ilyen fejőstehenet megsajnálni és abbahagyni a tarhálást, itt neked kellett volna észbe kapnod. És még csak nem is folyamodtak semmiféle furfangossághoz vagy átveréshez...
67. tibike (válaszként erre: 63. - Enissa)
jan. 3. 15:07
Való igaz, hogy hülye vagyok, meg túl jószívű, de aki éveken keresztül nem hagy békén, az mi? Arra mit mondtok? Van esze? 🤣
66. Sirga (válaszként erre: 56. - L.luiselotte)
jan. 3. 14:56
Hasonló esetem volt ősszel. A pasi normálisan nézett ki, megállított a belvárosban, hogy éhes, tudnék-e adni egy kis pénzt kajára. Adtam neki 500 Ft-ot - nem szoktam ennyit, de jó kedvemben talált -, és minden jót kívánva továbbmentem. Utánamszólt, hogy csak ennyi? Ebből 1 kiló kenyeret se kap. Mondtam: ha kicsit kiegészíti, 585-ért a közeli áruházban tud akár 1 kiló kenyeret is venni. Hajtotta tovább a magáét, mire odaszólt egy közeli presszó pincére: "A köszönöm jobban hangzik, és ingyen van" (Nagyon jólesett.) Természetesen nem adtam többet neki, de jó fél óra múlva megint megállított ugyanez a pasi. Mondtam neki, hogy már adtam, erre azt kezdte kiabálni, hogy azóta se adott neki senki ... Nem értem az embereket. :(
65. Karmol (válaszként erre: 62. - Tibike)
jan. 3. 14:35

Es igy kipengettel 1-2 milliot? Majd a masiknak 8000 eurot, es ezutan egy idegen szamlara 2000-et utaltal.

Vagy troll vagy, vagy en hulye, hogy dolgozok a penzert.

jan. 3. 14:18
Te Tibike, inkább örüljél hogy 16 évig nem tudtál annyira kijózanodni hogy eszedbe jusson ide a jelszavad, mert még ennél több nő megkopasztott volna :D :D
63. Enissa (válaszként erre: 62. - Tibike)
jan. 3. 14:06

Bocsi!!! 🙏 De erre mondják, aki hülye............

aki nem tanul egy, na jó két esetből, arra mit mondjon az ember?

62. tibike (válaszként erre: 58. - Karmol)
jan. 3. 14:03

Az egy másik. Egy magyar lány. Talán 2007 körül online chat-eltünk sokat. Aztán eltűnt egy időre, de ismerős maradt a fbookon. Rendben. Pár éve néha kéregetett, kihasználva olyan alkalmakat, amikor a pia miatt másnapra elfelejtettem az egészet. Ugyan felírtam, de mindegy. Aztán egy hónap múlva megint, és megint... Aztán egyszer józanul felhívtam, és nyomdafestéket nem tűrő szavakkal elküldtem a francba. Letiltottam. De valami ismerősén keresztül bejelölt, és felhívott msn-en. Visszakönyörögte magát. Vagy háromszor. És kezdődött elölről. 😔 Mondtam neki egyszer: szerzek neked munkát, lenne hol laknod ideiglenesen, csak lépjél már, légyszíves!

Jó, jó, ígérem, visszaadok mindent, csak még egy kicsi pénz kell, hogy talpraálljak!

És még... és még... és még...

Nos ennek vége lett, de nem tudom, hány ilyen hülyét fogott ki, mint én, és mennyit kereshet havonta.

61. birebora (válaszként erre: 58. - Karmol)
jan. 3. 13:04
Ez is egy jó kérdés:)
60. birebora (válaszként erre: 52. - Tibike)
jan. 3. 13:02
Ezeket még olvasni is borzasztó. Kapd össze magad, dolgozz, gyarapodj és ne adj kölcsön többet. Jó kis tanulópénz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook