Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lenne a véleményetek egy online galériáról (webshopról)? fórum

Mi lenne a véleményetek egy online galériáról (webshopról)? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 13. 08:12
Minden ötlet működhet a valóságban, de azért nem árt ha van mellette egy igazi munkahelyed is, amiből finanszírozni tudod az induló vállalkozásaidat, amíg felfutnak és pénzt termelnek.
17. Baba_rózsa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 13. 08:04

Az ötlet jó. Viszont a képek feltöltésének minőségén bukhat a dolog. Egy kép, festmény az apró kidolgozás miatt megragadó, s egy online galéria, más mint egy látogatható eladó tér.

Tudom csak elméleti síkon kérdezted! :D

Egy jó marketing, hatásvadász reklámok.

Hogyan fognád meg művészeket? Hisz olyanokhoz is szólnod kell, akik nem ismertek. Milyen pluszt ad számukra? -reklámozási felület, bemutatkozási lehetőség, vagy csak egy al-oldal, amire feltölti, beárazza a műveit?

2023. ápr. 13. 07:16
Elméletben bármelyik ötleted működhet. A papír bármit elbír, és nincs benne kockázatod, mintha valódi vállalkozást indítanál. De azért várom, hátha lesz valami tényleg ötletes.
2023. ápr. 13. 07:05
Nem egy teljesen új terméket, vagy szolgáltatást kell kitalálni, hiszen így senki sem tudna vállalkozni. A lényeg az, hogy megkülönböztethető legyen a versenytársaitól, és te valamilyen plusz dolgot tudj hozzáadni. Én csak 2 mondatot írtam ide, mert ez volt a feladat, de működésében teljesen más lenne, mint pl: a Meska esetében.
14. babyapocakban (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 13. 06:46

A meska egy már közismert, befutott piactere az alkotóknak. Azt írtad, a festők tölthetik fel a képeket, akkor a minőséget te sem tudod szavatolni. Hacsak nem mész el minden festőhöz te magad lefotózni a képeket a kívánt minőségben.

Ha ez egyetemi feladat, akkor kicsit több fantáziával is dolgozhatnátok rajta, mert amiket ma ide írtatok, az már mind létező dolog, semmi újat nem sikerült kitalálni.

2023. ápr. 12. 21:34
Köszönöm a választ, így már értem az értelmetlen topikok egymás utáni indítását. A stílus mondjuk meglehetősen arrogáns.
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 21:02

Abból áll.

Reggel felkelek megetetem a megszámlálhatatlan macskámat ès jövök ide savazni.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2023. ápr. 12. 21:00
Nem tudom hányszor olvastad már ezt, gondolom sokszor, mert olyannak tűnsz akinek azzal telik az élete, hogy fórumokon savaz másokat :'D
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 12. 20:57

Egyetemi feladat... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tudod hányszor olvastuk már ezt magyarázatkènt?? 🤣🤣🤣🤣

2023. ápr. 12. 20:54
Többieknek: köszi a hozzászólást! Újonnan induló vállalkozásra gondoltam, a Meskán sokmindent lehet kapni, nem specifikusan csak festményeket, a fotók minősége pedig elég gyatra.
2023. ápr. 12. 20:47
Szuper ötlet, csináld!
2023. ápr. 12. 20:35
Ez egy egyetemi feladat volt, sok ilyen és ehhez hasonló kérdéssel fogsz még találkozni a napokban:) De ha ennyire zavar, akkor se kommentelj, mert nem építesz, nem tudsz semmit. Az eperke zálogház meg nagyon adja, szerintem valósítsd meg, én támogatlak!!!;)
2023. ápr. 12. 20:15
Kis bab bolt, szilva galéria. Nagyon unatkozol vagy ennyire nem tudod eldönteni, hogy milyen vállalkozásba fogj? Hány reged van még? Padlizsán outlet, eperke zálogház. Adjak még ötleteket? XD
2023. ápr. 12. 20:07
Minden vállalkozásra azt mondom, próba, szerencse.
4. szeretekolvasni (válaszként erre: 3. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 12. 18:38
A Meskán már régen van ilyen lehetőség, szerintem arra gondolsz.
2023. ápr. 12. 18:13
Nem léteznek már ilyesmik eleve? Újonnan induló webshopra gondolsz?
2023. ápr. 12. 18:09
Szerintem ez egy szuper ötlet! Én szívesen vennék képet erről az oldalról:)
2023. ápr. 12. 18:06
Bárki feltölthetné a festményét, nem szükséges művész diploma hozzá! Valamint természetesen vásárlásra is lehetőség lenne, ezzel támogatva a hazai, kortárs festőket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook