Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Online angol tanulás egyedül - vélemények? fórum

Online angol tanulás egyedül - vélemények? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 17. 13:42
Beszeljangolul.com oldalról tanul valaki?
12. tamli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 29. 21:10
Meddig jutottál? Mi a véleményed most?
11. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 16:07

Nem ismerem ezt a csomagot, de tapasztalatom alapján szépen lehet haladni egyedül is. Én is napi 8-9 órát szánok rá heti 4-5x (nem angolra).

Sokat segítenek a filmek is (nekem ezzel mondjuk az a gondom, hogy egy ritka nyelvet tanulok és nem találok hozzá anyagot), de ami nekem leginkább dobott a nyelvtanulásomon az az, hogy az elejétől, mikor már össze tudtam tenni 1 mondatot, kinéztem az adott nyelven cégeket és e-mailt írtam nekik valami után érdeklődve, egy idő után telefonálva + beszélgetek anyanyelviekkel a legelejétől - erre a célra létrehozott oldalon keresztül. Amikor csak tudok, próbálok az adott nyelven gondolkodni, minél jobban beimportálni a mindennapjaimba.

Hajá! :)

10. ariana (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. ápr. 11. 13:59

Igen, az úgy érthető, ha a suliban is oktatják.


Bless the child Elhiszem a gyerekek nagyon fogékonyak a nyelvek elsajátítására.

9. Bless the child (válaszként erre: 7. - Ariana)
2021. ápr. 11. 13:52
Kisebbik gyermekeim a Netflix-től tanultak meg angolul, amúgy németet tanulnak
8. NomNom (válaszként erre: 7. - Ariana)
2021. ápr. 11. 13:24
Ott ezt nem tapasztaltam mondjuk de lehet jobban tudnak mint Mo-n. Viszont északon ahol élek szintén nem szinkronizálnak és mindenki tud. Szerintem iskolában is tanulják de úgy hogy naponta hallják a tv-ben is sokkal hamarabb ragad, gyorsabban bővül a szókincs.
7. ariana (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. ápr. 11. 13:00
Állítólag Romániában azért tudnak jól angolul, mert nem szinkronizálják a filmeket.Vajon nekik van hozzá alap, vagy csak a filmek által sajátítják el az angolt?
2021. ápr. 11. 10:51
Szerintem egy Netflix vagy HBO Go előfizetés többet segít, de mindenki másképp tud tanulni. Én most filmeket nézek azon a nyelven amit tanulók. Bár nekem is van egy erős alapom.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 10:27
Hajrá!
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 09:52
ha ennyire jól megy és ennyi időt tudsz fordítani rá,miért ne sikerülhetne.bár az online ,egyedül tanulás sosem könnyű,de nem vagyunk egyformák,és igen,sokat jelent,h nem a nullárol kezdted,én is kivánom,hogy sikerüljön!
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 09:38

Nem ismerjük a képességeidet. Azt csak te tudod megítélni, hogy képes vagy-e rá.

Nem nulláról kezded, intenzíven tudsz tanulni. Miért ne lehetne?

Sok sikert!

2021. ápr. 11. 06:03

8 ó./nap?! Te időmilliomos vagy? A szolgáid mindent megcsinálnak, míg tanulsz?

Így tuti a 2 hónap után a C1 szint;-)

2021. ápr. 11. 04:12
Megvettem az all inclusive csomagot. B1 szintről indulok, de az elejétől végig veszem az anyagot, mert vannak új szavak vagy hiányosságok. Ezzel a módszerrel csak úgy ragad rám a nyelv. Napi 8 órát tanulok. Ki számoltam és ezzel a tempóval akár 2 hónap alatt meg lehet a C1 szint. Vagy ne álmodozzak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook