Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Online koldulás: cyberbegging. Vélemények? fórum

Online koldulás: cyberbegging. Vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2 3
29. vigyefene (válaszként erre: 28. - Tumbo2)
jan. 3. 10:47
Tudom h itt buta emberek nincsenek, azért merem leírni, h a butákat a legkönnyebb becsapni.
28. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Karmol)
jan. 3. 10:45
én sem értem,egyszer a főnököm bele akart valami piramisjátékformába vinni.na,ne,szegény munkatársnőm benne maradt egy csomó adóssággal.
jan. 3. 10:44
Nem adok senkinek semmit. Kölcsön sem. Ismerősnek sem. Én sem kérek.
26. vigyefene (válaszként erre: 25. - Tumbo2)
jan. 3. 10:43
Kifogásnak sokminden jó.
25. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
jan. 3. 10:42
talán a autómentőt kellett volna hívni.vagy a mentőt.
24. Flóra76 (válaszként erre: 22. - Karmol)
jan. 3. 10:37

Ezt én se értem, hisz ez ugyanolyan koldulás kamu sztorikkal....

De ha én írom ki, hogy az arubai nyaralásomhoz hiányzik még 1-2 milla, segítsetek...nyilván törölnék, lehet velem együtt.

23. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Globus)
jan. 3. 10:37
vinnék ki egy pohár vizet,a zárt kapun nehezen tudnának kopogni.
22. Karmol
jan. 3. 10:32

Itt a tarhalos forumban van egy nick, aki rendszeresen ugy kereget, hogy kamatostol, akar duplajat visszaadja par napon belul.

En nem ertem, hogy ennyire elszant es ostoba, vagy mas ostoba, bejon neki es ezert ter vissza? Meg azt sem ertem, miert nem vagjak ki :P

21. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 17. - Globus)
jan. 3. 10:31

Semmi különöset nem találok abban, hogy szegény idős, 82 éves néni nem látott át a szitán. 82 éves néniről beszélünk. Segíteni szeretett volna. Nagyobb volt benne a segítőkészség, mint a gyanakvás.


De való igaz: óvatosnak kell lenni, és nem árt néha gyanakvóbbnak lenni. De ez nagyon emberfüggő, hogy kiben mi munkál inkább. Lehet, hogy ezt a nénit világéletében a segítő szándék vezérelte, és még soha nem is találták meg ártó szándékkal.

Ezek után remélhetőleg óvatosabb lesz, bár kit tudja...

Sokkal fiatalabbak is áldozatul estek már.

20. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Globus)
jan. 3. 10:29
Mamáékhoz pár hete kutyàt keresve mentek be a kapun. Ami zárva volt, így hátulról mentek be. Háromszor. Nem esett le nekik. Én nem is értem…😏😩
19. birebora (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
jan. 3. 10:28
Én is így gondolom.
18. vigyefene (válaszként erre: 15. - Libikóka)
jan. 3. 10:25

Az is előfordul. Tartsuk észben azt, h ezek mindenhájjal megkent gazemberek, akik értenek a rablásokhoz.

Mari néni a tanyáról képtelen....

17. globus (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
jan. 3. 10:24

Bekopogásról jut eszembe. 82 éves nénihez kopogott egy pár, hogy nagyhasú terhes nő rosszul van, adjon egy pohár vizet. Amíg befordult a konyhára, pasi végignyargalta a szobát.

Nem jutott eszebe a néninek, hogy mennyire életszerűtlen rosszulléttel első emeleti lakásig menni?

jan. 3. 10:24

Valami azt súgja értelmes válasz itt nem lesz.

Mármint Fi részéről.

15. libikóka (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
jan. 3. 10:21

Ok,,, azt tudom hogy mindez van.

Tehát ha valakinek,,vagy valakiknek adok ,küldök jóhiszeműen(vagy írjam inkább,hogy ostobán?)azt értem.


Ha valami módon hozzáférnek a bankszámládhoz ,,az megint a te sarad.Vagy nem?

14. vigyefene (válaszként erre: 11. - Birebora)
jan. 3. 10:20
Rengetegféle van. A legveszéjesebb amikor 2-3 férfi hajnalban kopogtat az ajtódon, h bedöglött a kocsijuk, használhatják-e a telefonod segítséget kérni. Vagy balaesetük volt, stb.....stb...
jan. 3. 10:17
Az összes tiktokon koldulót tiltom a csába! Menjenek dolgozni, ahogyan én is teszem! Senkinek nem adok, pénzt legalábbis nem. Engem nem tudnak meghatni sem kamu beteg gyerekkel, sem sehogyan. Minden egyes forintomért kőkeményen megdolgozom! Szeretek adni és szoktam is. Nem használt dolgaimat ingyen, csakis olyannak aki örül neki és megbecsüli! Van is egy ilyen hölgy a munkahelyemen! Neki szoktam. Kencét, parfümöt, gyerekeknek édességet, rajzcuccokat…kb ennyi.
12. vigyefene (válaszként erre: 10. - Libikóka)
jan. 3. 10:16
Példa. Anonim fórum, igazi fénykép nélküli regisztráció, hazudozás, sok más.
11. birebora (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
jan. 3. 10:15
Eddig vili. De technikailag, gyakorlatilag, hogy történt?
jan. 3. 10:14

Biztos én vagyok a naív,,de el nem tudom képzelni.

EZ hogy ??

9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Birebora)
jan. 3. 10:12
Az internetnek az az egyik hátránya, hogy arcátlan ismeretlenek.
jan. 3. 10:10

Hogyan és kik?

Irhatnál részleteket.

7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Globus)
jan. 3. 10:09
Helyes. Ugyanazt csinálom, ha ismerem az illetőt.
6. globus (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
jan. 3. 10:07

Néhányszor voltam jószívű, amit tudtam nélkülözni, de mind úgy eltűnt utána, hogy befejeztem.

Még lehetek rendes, de kizárólag közvetlen környezetemben.

jan. 3. 10:06
Ehhez legalabb cyber kalóznak kéne lenni, hogy kinyomozzák ki nyúlta le a pénzed.
4. de16c8f9e6 (válaszként erre: 1. - Tibike)
jan. 3. 10:05
Mert erre nem szakosodtak. De ezt képtelenség is feltérképezni ki, mikor, hol. Mintha hangyabolyba nyúlnál. Arról a pénzről te már elfeledkezhetsz örökre. Tanulj a hibáidból!
3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Globus)
jan. 3. 10:03

Leginkább úgy, h sajnáltatják magukat, és segítséget kérnek, maguknak, vagy beteg/szerencsétlen embernek, tehát legtöbb hazugság.

A vallást direkt kihagytam.....

2. globus (válaszként erre: 1. - Tibike)
jan. 3. 10:00
Hogyan?
jan. 3. 09:59
Engem kb. 5 millió Ft.-tal húztak le, ketten. + kiraboltak, 2000€-val. Feljelentés megtéve, a rendőrség hallgat. Tettes utóbbi esetben nincs.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook