Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan pedagógust keresek, akinek az osztályában tanul sérült gyerek (integrálva van)! Fontos lenne! fórum

Olyan pedagógust keresek, akinek az osztályában tanul sérült gyerek (integrálva van)! Fontos lenne! (beszélgetős fórum)


2010. dec. 6. 18:55
Ezen az oldalon és a hozzá tartozó fb- oldalon szerintem kaphatsz segítséget: [link]
2010. dec. 5. 22:41
speciális iskolák és nevelési tanácsadókban tudsz ehhez segítséget kérni leginkább, de ma már rengeteg normál iskola is foglakozik ilyennel...
3. misz
2010. dec. 5. 19:52
Én tanítottam 2 évig integráltan egy hallássérült kislányt. Szívesen segítek, ha tudok.
2010. dec. 5. 10:49

Az integrációról kell írnom egy előadást, és beszélnem kellene egy olyan iskolaigazgatóval pedagógussal, aki érintett a témában, és vagy az iskolájában folyik SNI-sek integrációja, vagy ő maga integráló tanár!!!


Remélem van közöttünk ilyen pedagógus, nagyon hálás lennék, ha válaszolna pár kérdésemre!!!

2010. dec. 5. 10:47
Olyan pedagógust keresek, akinek az osztályában tanul sérült gyerek (integrálva van)!Fontos lenne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook