Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hibázott-e a pedagógus? fórum

Szerintetek hibázott-e a pedagógus? (beszélgetős fórum)


1 2
60. Mamika50 (válaszként erre: 59. - Anyuci91)
2011. febr. 18. 19:27

Biztosan éjjel pénzt gyártanak !)))))))))))))Úgy tudanak fietni .Tudod ez a mese , a szegény bemegy a boltba megvesz mindent amire soha nem lesz szüksége . Fizetés elött meg jaj ,de jó annak akinek van pénze . Én is megvehetnék sok mindent ,de én szigorúan csak azt veszem meg ami a normális életvitelemhez szükséges .Pl egy hölgy itt, volt lakáshitele ,de még kellett egy új autót is lizingelni lene maradjon másoktól . ( Volt autójuk ,egy nem is olyan régi )Barátom viszik a házat ,de akkor sem válik meg az autótól . A munkahelye kb 800 méter ,de oda kocsival megy .

De elismerem vannak valódi szegények is . Egy betegség és máris lelehet szegényedni .

A munkanélküliségről annyit ,30 % a valós munkanélküli , a többi felveszi a segélyt és megy dolgozni .)))

Köszönöm: én is úgy gondoltam ,ha ne teljesít egy gyermek annak oka van .

2011. febr. 18. 19:03

Egy tanárnak kötelessége, de a szülő is hibás miért vesz tornacipőt két számmal kisebbet már elnézést

hiszen a teljesítményén is meglátszik, ha nem úgy szalad stb. Akkor szólni kell, vegyenek kényelmesebbet. Ne is haragudjon senki ezért a tévébe a hallottam szegényeknek olyan alacsony a bérük, hiszen nagyon is jól élnek nem kell őket annyira sajnálni itt az a baj, hogy nekünk kötelességünk finanszírozni a kiadásokat. Kérdem én senki nincs tisztában azzal, hogy az ország nagy része szegény akkor hogyan állja a felmerülő

költségeket? Sok a munkanélküli azokkal vajon mit kezdenek? Üdv.Ágnes

58. Mamika50 (válaszként erre: 56. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 18:54

Bocsi a pedagógusnak nem mondtam miket vásáról magának . Ő kérte segítsek neki ,mert sok a tartozása , mondtam itt is hagyott pár millát . És nem segítek neki. Én nem igérgettem semmit neki .Mondtam az unokáknak megveszek mindent amire szükségük van ,Őket támogatom ,de az anyának nem segítek .

Tudod mit kellett ehez elkövetnie ? (Ugysem íróm le , a saját lelkiismertével kell elszámolnia )

Én alapból segítek mindenkinek akinek tudok .Kiis lehet érdemelni azt ,hogy valakinek ne segítsek .

Ő az egyetlen .

Bárki jöhet hozzám segítségért ,rajta kívül .

Tudod mi a bizalommal való visszaélés .


És látod a pedagógus volt aki elöször is beleavatkozott a családi dolgokba .

Én is szeretnék autót ,házat , mindent egyszerre ,csak valaki más fizesse ki .

Tudnák én is élni ,csak más fizessen . 2 évig támogattam amikor elment, életem legnagyobb hibája volt ..

57. Mamika50 (válaszként erre: 54. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 18:38

Szerintem ezért is hívatta be a kissebbik unokám pszihológusa .Valami nagyon nem stimmelhetett . Ez titok ,az unokám mondta el ! És neki tilos nekem és az apjának bármit elmondani.

Én nem is kérdezem őket semmiről ,mert ugyis rajtuk torolná meg .

56. anyucika3 (válaszként erre: 55. - Mamika50)
2011. febr. 18. 18:36

Én nem annak hitelességét kérdőjelezem meg amit leírsz,hogy milyen anya Ő.De ha tényleg annyira pocsék szülő,akkor csak kellene tenni a gyerekek érdekében valamit.A tanárok pedig nem szívesen avatkoznak bele a családi konfliktusokba,ami érthető.És azért az nem is korrekt dolog,hogy odamész szapulni az anyukát,hogy Ő miket vásárol magának,a gyereknek meg miket nem amit szerinted kellene.Ennek nem ez a megfelelő elintézési módja.

És az apuka hol van,Ő miért nem tesz semmit?Ugyan úgy felelős a gyerekéért amennyire az anyja.

55. Mamika50 (válaszként erre: 53. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 18:24

Tudod miért tartom érdekesnek amit írtál . Mert amikor kicsik voltak a gyerekek nem tartotta fontosnak a nevelésüket .Íróm mit mondott a szomszédom " Ez neked szülte a gyerekeket "

Elárulom ,többet voltak velem ,mint a szüleikkel .És lenne kérdésem is , ha nem fejlödne rendesen a gyermeked ..édesanyád ezt szó nélkül hagyná ?

Igen ezért szóltam ,hogy egy év alatt a gyerekek fogytak még ,nem hiztak .


Úgy űvöltött ,mint a fába szorult féreg . Én ott hagytam ,mert ilyen hangnemben én nem beszélek senkivel ,akkor velem sem fog senki .

És visszatérek a pedagógura :És azokra is akik szerint nem köteles észre venni .HA EGY KUTYA SÁNTIT AZ UTCÁN ,AZT IS ÉSZREVESZEM ÉN IS ÉS KÖZÜLETEK IS SOKAN . Azt azért megsúgta ,hogy a kisgyerek testnevelésből nem tud teljesíteni .

Én ezért is vagyok elkenődve a legjobban ,mert tudta mi a helyzet , azt is tudta én vásárolók be , nem kellett volna semmit írnia ,csak szükség lenne egy torna cipőre .Én megkérdeztem volna kisgyereket már ,hogy melyiköjüknek .



Könnyen mutat meg a gyámhívatalnak dolgokat :

54. anyucika3 (válaszként erre: 51. - Mamika50)
2011. febr. 18. 17:55
Ha ez valós,azt egy pszichológus simán megállapítja.Meg lehet tenni a hivatalos lépéseket ilyen esetben az anya ellen.
53. anyucika3 (válaszként erre: 50. - Mamika50)
2011. febr. 18. 17:54
Teljesen mindegy,hogy kiértesítik vagy sem.Ha a gyereknek nem megfelelőek a körülményei,nincsenek meg a szükséges dolgai,azt nem szerzi be pár nap alatt,pláne ha nincs rá pénze.Ha valóban nagy probléma van az anyukával,akkor az nem csak egy kinőtt torna cipő,lehet bizonyítani.De egyébként hol van az apuka felelőssége?Ő is a szülője a gyereknek.Vegyen neki cipőt ha szükséges,elvégre a gyerekéről van szó!A nagyszülőnek pedig igenis nem joga beleavatkozni a gyerek nevelésébe gondozásába.Ha aggódik érte,mert nem látja biztosítottnak az egészséges fejlődését,akkor beszélhet a szülőkkel,vagy intézkedhet hivatalosan.Persze ha valós ok van rá.
52. Mamika50 (válaszként erre: 44. - E31f48b5f6)
2011. febr. 18. 17:53

Elmentem én is megnéztem az adatlapod .. szeretek szemtől szembe állni olyanokkal akiket a hideg kiráz az ilyenektől ,mint én.

De sajnos nem igen láttam semmit .

51. Mamika50 (válaszként erre: 49. - Andi6020)
2011. febr. 18. 17:46

Ezt a 10 éves gyermeket ,úgy megtudta félemlíteni ,hogy az apjára sem ,mert nézni .És szólt is neki ezt többször leírtam .Te gyerekkorodban soha nem féltél valakitől aki bánt ? Úgy gondoltam ,ha valaki igéretet tesz , azt teljesíti . Nálam ez a szokás .

Tudod sokat gondolkodtam azon , miért is van az ,hogy az iskolákban újabban sok az agresszió .

50. Mamika50 (válaszként erre: 46. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 17:40
A gyámügy az a legjobb intézmény . Előre kiértesiti a szülőt :) Érdekes , nem joga a nagyszülőnek érdeklödni a gyermek után .A gyerekmek megis mondta ,de anyukát ez nem érdekelte különösebben .
49. andi6020 (válaszként erre: 48. - Andi6020)
2011. febr. 18. 17:28

Ne haragudj, de ha egy 10 éves gyereknek nincs annyi esze, hogy szóljon, ah kicsi rá a cipőm (2! számmal), akkor meg is érdemli!

Mi köze ehhez a pedagógusnak? Miért tehet bármiről? Komolyan nem értem. Hogy képzeled ezt Te egyáltalán???

48. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mamika50)
2011. febr. 18. 17:26
He haragudj, de ha egy 1
47. Mamika50 (válaszként erre: 44. - E31f48b5f6)
2011. febr. 18. 17:25

Drága faház ! Küldjek takarót ? Hidegrázás ellen ... Miért utálnám a menyemet ,megteszi helyettem is :)


Miért is tettem fel a képet ? Bemutatom mi az igazi gonoszság , elmegyek ,de tudatosan nagy kárt okozok valakinek .


Tudod lehet nagyképűen hangzik ,de büszke vagyok rá ,hogy tudok embereknek segíteni. Van kérdésem is , szerinted mi az alázat ? Ez a cipő téma ,bár igazad lenne . Nem szokásom kitalálni dolgokat .

2011. febr. 18. 17:20
Szerintem ha problémák vannak a családban,nem megfelelőek a gyerek körülményei,nem kapja meg amire szüksége van a szüleitől(mindkettőtől),vagy nem kap elég gondoskodást,akkor ha a szülőkkel nem lehet megbeszélni,el kell menni a gyámügyre,és majd ők kivizsgálják a dolgot.Az iskolának a szülő felé van jelentési kötelessége ha probléma van a gyerek körül,nem a nagyszülőnek.Én baromi ideges lennék,ha valamelyik nagyszülő intézkedni próbálna helyettem,és megtiltanám az iskolába,hogy bármilyen információt kiadjon a gyerekemről nekik,ha oda mennének intézkedni.Nem a tanár dolga az,hogy a gyereknek megfelelő tornacipője legyen.Max ha észreveszi,hogy kicsi,akkor szóljon a szülőknek.De 10 éves gyerek már maga meg tudja mondani otthon,ha szorít a cipője.Az pedig,hogy az anyuka mit vásárol magának,sem a tanárra,sem a nagymamára nem tartozik.Az már más kérdés,hogy normális szülőknek a gyerek az első.De ha nem gondoskodnak megfelelően róla,azt nem nehéz bizonyítani a gyámügynek.
45. Nika35
2011. febr. 18. 17:11

Kedves faház!Úgy látom téged sok mindentől kiráz a hideg.Minden fórumon csak alázod az embereket.Nem kell a saját keserűségedet másokon leverni.

Büszke lehetsz magadra és a jogi diplomádra.

2011. febr. 18. 16:35
Komolyan mondom az ilyen típusú embereketől kiráz a hideg. Betegeket kezelsz ingyen és látom marha büszke vagy rá. Hát nem ártana egy kis alázat. Igenis tele vagy gyűlölettel és normális gondolkodású ember nem tesz fel olyan képeket mint te. Ha nem utálnád a menyed meg sem fordulna a fejedben. Ez az egész kinőtt cipő egy mondvacsinált baromság. Már nem tudsz mást kitalálni, hogy tápláld a dühödet és ráadásuk kiterjeszted másokra is: tanár.
43. Mamika50 (válaszként erre: 39. - Nika35)
2011. febr. 18. 15:42
ÁÁÁ dehogy.Isten örizzen tőle . Nem akarom bántani ,mert tudja Ő saját magát is bántani .))) Én a kis gonosz , betegeket kezelek ingyen bérmentve .
2011. febr. 18. 15:41
ja és mellesleg a gyerek is igazán kitudja nyitni a száját ha kinőtte a cipőt és fáj benne a lába.
2011. febr. 18. 15:40
Nincs azzal baj ha unokádat támogatod, de egyáltalán nem a pedagogus hibája, mivel nem te vagy az unokád gyámja, lényegében nem köteles neked szólni hanem a szülőnek, hiába tett igéretet. Itt csak is kizárólag a szülők a felelősek.Nem a tanárnak kell a nagymamit hivogatni mert a gyereknek nem megfelelő a felszerelése. Egy normális szülő automatikusan tisztában vele mit vett a gyermekének és mit nem. A tanár nem csak 1 gyerekre figyel az iskolában.
40. Mamika50 (válaszként erre: 37. - Nika35)
2011. febr. 18. 15:36
)))))))))))) Bocsika , nem néztem kinek válaszoltál :))))))))
39. Nika35
2011. febr. 18. 15:36
Remélem a kedves anyukát veszed kezelésbe!:))))
2011. febr. 18. 15:32
most mennem kell ,mert kezelek valakit .. majd késöbb lőjetek le .
37. Nika35 (válaszként erre: 36. - Mamika50)
2011. febr. 18. 15:31
:))))Elnéztél valamit mert nem neked szólt!:DDDDDehogy sértődöm meg!:)))
36. Mamika50 (válaszként erre: 23. - Nika35)
2011. febr. 18. 15:27
Szerinted ? Ja az unokákat a gólya hozta :)) De csak vicc ... megne sértödj :)))
35. Mamika50 (válaszként erre: 30. - Clau26)
2011. febr. 18. 15:25
160 Km távolságban élnek egymástól . Nem vetitettem ki a gyülöletemet a pedagógusra . valamit igért és ő kezdeményezte a dolgokat ilyen irányban . Én betegen elmentem 150 Km ,hogy személyesen beszéljük meg , megtiszteltem ezzel ,mert ez nem telefon téma . Én nem gyülölöm a myenyemet sem , a fiamat sem ,de a misében mindkettőről igazat írtál .Megigérte mindenről tájékoztat ,de valamért elfelejtette . Ha nem igér semmit , akkor nem is érdekelne a dolog .Én is vigyáztam 26 gyerekre ,tudom mi az . Egy valamit higgyél el nekem .Egy gyakorlott pedagógus mindent észre vesz amit akar .
34. Mamika50 (válaszként erre: 31. - Dézsa)
2011. febr. 18. 15:16
Bocsika ! Ő keresett engem meg a témával elöször . Hogy anyuka nagyon nehéz anyagi körülmények között él, és segítsem .csakhogy én nem igértem neki meg , mondtam az unokáknak bármikor bármit ,de anyukának semmit . Amit akkor is furcsálltam ,nem azt kérte ,hogy a gyerekeket támogassam ... hanem anyukát . És ezt most is igy gondolom , a gyerekeknek bármit amire szükségük van .Ha próblémája valakinek ,hogy csak az unokáimat támogatom . Az nyugodtan lőjön le !
2011. febr. 18. 15:11
Itt nem a pedagógus a hibás hanem a szülő.
32. Mamika50 (válaszként erre: 26. - Pmjudit)
2011. febr. 18. 15:11
Jó leíróm , a pedagógusnak lehet nem a feladata ,de akkor ne igérjen semmit .És nem kell aggódni nem fogom megenni a pedagógust .csak azt furcsálltam amig a gyerek rosszul járt ,addig nem látta az új cipő az azonnal feltünt . És ,hogy a további kételyeket eloszlassam én tisztelem a pedagógusokat ,mert tudom milyen sok a felelösség rajtuk .
31. Dézsa
2011. febr. 18. 15:08
Mikor kaptad az ígéretet? Az év elején, vagy már akkor, amikor leeshetett a pedagógusnak, hogy itt nem csak aggódásról, hanem családon belüli nézeteltérésről is szó van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook