Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olvastad A kőszívű ember fiait? Mi a véleményed róla? fórum

Olvastad A kőszívű ember fiait? Mi a véleményed róla? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. júl. 14. 12:39
az interneten hol lehet megnézni ezt a filmet?
97. 6d51e459bf (válaszként erre: 96. - Andy332488)
2010. márc. 9. 20:21

ja, nem, jövőre. 18 vagyok, októberben születtem, csak a gép elírta. idén csak kisérettségim lesz. fogalmam sincs, miből teszem le a rendes érettségit...:P matek, töri, magyar, angol...és a szabadon választott tárgy, amit még nem tudok:S ma nem voltam suliban, a kórházba kellett mennem EEG-re...agyifuknkció-vizsgálat...tudod, epilepsziás vagyok. fél négyre értem haza, gyors kaja, hajmosás(EEG-hez egy vödör zselét kennek a fejemre:P) aztán futás a nőhöz, akinél babázok. a kisbaba csúnya és büdös...:P de azért nagyon aranyos:). baromira féltem tőle...öltöztettem, meg fölvettem, pelenkáztam...nagyon ijesztő volt:S

legközelebb már fürdetem is:O

olyan vagyok, mint a mosott sz*r...:P

koleszos vagy? olyan messze van a suli onnan ahol laksz egyébként? melyik városban?

96. andy332488 (válaszként erre: 94. - 6d51e459bf)
2010. márc. 9. 14:52

Helloka!

Hát, az elég rossz lehet, hogy olyan tanárotok van...

Te az idén érettségizel, ugye? Miből?

Érdekes, az én barátnőméknél ("nővéreméknél") is az a gond, hogy nagy a korkülönbség köztük, és olyan sok rossz dolgot ért már meg szegény lány ez a kapcsolat miatt... :(

Hogy telt a napod? Mi volt a suliban? Én ma elég jól elviseltem a matekot, bár elég álmi voltam. Valahogy a törit is túléltem, most majd 16:15-től lesz neveléselméletem, aztán megyek a koleszba, és igyekszem belevetni magam a tanulásba... :S

95. 6d51e459bf (válaszként erre: 93. - Andy332488)
2010. márc. 8. 19:29

jó éjszakát!:)



XXX


ŁŁŁ

94. 6d51e459bf (válaszként erre: 91. - Andy332488)
2010. márc. 8. 19:29
igen, értem, mire gondolsz...nekünk sem olyan szoros már a kapcsolatunk, de ez azért van, mert neki most van az első kapcsolata, és a korkülönbség is nagy köztük, nagyon megszenved vele...csak nem foglalkozik emiatt annyit velem, mint eddig, dehát végülis megértem. nem, nekem nincs barátom. igen, náthás voltam, láz, ilyesmi...az olasz...nah, igen, azért tanulok két nyelvet, mert a gimikben általában kötelező mostmár...vagy az angol vagy a német a fő nyelv(nálunk az angol) és választhatsz még 1-et, attól függően, milyen szakra jársz. én német meg olasz közül választottam, de amilyen hülye vagyok, olaszra mentem...a tanár régen börtönpszihológus volt, és nyugtatókat szed. elég furcsa...nem tud tanítani, teljesen el van szállva, olyan mintha ott se lenne, és közölte is, hogy az a tudás, amit ő átad, nem elég még az érettségire se...ami nevetséges, mert 4 évig tanuljuk, heti 3 órában, de teljesen le vagyunk maradva...
93. andy332488 (válaszként erre: 90. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 19:22

Bocsi, de mostmár megyek, tanulnom kell. Majd írj, én pedig holnap jelentkezem!

Szép estét! :)

92. andy332488 (válaszként erre: 90. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 18:45
Mi a gond az olasztanárral? Egyébként hogy-hogy még olaszt is tanulsz? :P
91. andy332488 (válaszként erre: 89. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 18:44

Bocsi, hogy csak most írok, de közben a naplómat is írtam, így nem tudtam, hogy írtál... :S

Egy húgom van, idén nyáron lesz 16 éves. :D Az jó, ha olyan közel álltok egymáshoz az unokatesóddal. Mi az egyik barátnőmmel tartottuk egymást nővéreknek, csak sajna már nem olyan a barátság, mint volt... :( Nem vesztünk össze vagy ilyesmi, csak nem érzem már, hogy fontos vagyok neki, csak az ő dolgaival foglalkozik, és csak akkor néz felém, ha segítségre van szüksége... :(

Mi bajod volt, hogy beteg voltál? Nátha?

Szeretem a sulit. A középsulit nem nagyon szerettem, az egyetem sokkal jobban tetszik! :D

Jó napom volt, bár matekon szét untam az agyamat. :S Taliztam a barátommal, kaptam tőle nőnapra deszertet, nagyon ari volt. :) Neked van barátod? :D

90. 6d51e459bf (válaszként erre: 89. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 18:23
olasz tanárom az őrületbe kerget, asszittem, falra mászok...:P
89. 6d51e459bf (válaszként erre: 87. - Andy332488)
2010. márc. 8. 18:17
jajj, hát eszedbe jutott?:D neked is boldog nőnapot!:) most a húgod 15 és fél éves, vagy két húgod van?:) az jó lehet, nekem csak unokatestvéreim vannak, de az egyikükkel olyan, mintha testvérek lennénk, és mindig úgy is mutatjuk be egymást. 21 éves lány. fárasztó napom volt, mert múlt héten beteg voltam, és addig alhattam, amíg akartam, ma voltam először suliban:P nem rajongok érte...te szereted? mindig úgy képzeltem, aki tanár szeretne lenni,(tanító:) az biztos élvezi az iskolát...ma ráérek, mert holnap nem megyek be, orvosnál leszek, viszont kelhetek később. neked milyen napod volt?
88. andy332488 (válaszként erre: 87. - Andy332488)
2010. márc. 8. 18:08
vásár...
87. andy332488 (válaszként erre: 84. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 18:08

Hát, én nem szoktam korán lefeküdni. Vasárnap este főleg nem, pedig hétfőnként 5 körül kelek. :S Egy hete 1,5 órát aludtam, két hete 15 percet, most sikerült kb 4 órát. :P

Nem tervezem, hogy Magyarországon dologozok majd...

Igen, a várár olyasmi, mint a piac, csak nagyobb :D

Nekem egy 15,5 éves húgom van.

Hogy telt a napod? BOLDOG NŐNAPOT! :D

86. 6d51e459bf (válaszként erre: 84. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 16:15
márhogy sokáig fönnt lenni...:)
85. 6d51e459bf (válaszként erre: 84. - 6d51e459bf)
2010. márc. 8. 16:14
vásárban? az jó lehet. olyasmi, mint a piac? nem, nincs tesóm. régen szerettem, hogy egyke vagyok és el vagyok kényeztetve, de mosmár nagyon szeretném ha sok bátyám lenne. neked van tesód?
84. 6d51e459bf (válaszként erre: 83. - Andy332488)
2010. márc. 8. 16:12

teljesen mindegy, mit írsz, csak azért gondoltam, hogy megadom, mert látom, hogy te elég sokáig fönt szoktál lenni neten, én meg inkább délután érek rá. szívesen veszem, ha írsz a fórumba, mert amikor van időm, jobb szeretek inkább "chatelni", mint e-mailezni, mert így "folyamatosan" beszélgetünk. de, ha mondjuk, hajnali 1-kor még itt vagy, és van valami, amit feltétlenül ki akarsz beszélni, és épp nekem, akkor írhatsz e-mailt is:)...egyébként, hétvégén ráérek sokáig, csak hétközben nem szeretek/tudok fönn lenni...te hogy bírod ezt? én hajnali egykor már lefordulnék a székről!:D

iggggen...ölök-halok a töritanáromért, meg a felejthetetlen óráiért is!:P a hoxára akkor bukkantam rá, mikor a külföldi munkákról akartam infót gyűjteni, és kidobta ezt az oldalt is, de csak úgy kérdezhettem, ha regisztrálok...aztán ahogy olvasgattam, láttam, hogy már az összes kérdésemet föltették, és meg is válaszolták.:)aztán itt ragadtam.:)budapestre járok suliba, kb 20 km-re van tőlünk. magyarországra szeretnél jönni dolgozni, ha lediplomázol?

83. andy332488 (válaszként erre: 81. - 6d51e459bf)
2010. márc. 7. 21:19

Három percet késtem, ha előbb írtam volna, akkor még el bírtad volna olvasni... Na mindegy. :S

Jóéjt!

Akkor inkább e-mail-t írjak majd..?

2010. márc. 7. 21:16

Szóval te is ennyire "szereted" a törit..?! :P

Az jó, nekem már régen volt izomlázam, de nagyon utáltam amikor pl. nem birtam kiegyenesíteni a hátam, mert akkor fájt, így görnyedt háttal kellett járnom addig a pár napig, amíg el nem múlt az izomláz... :S Az még jobban elviselhető, amikor a hasam fáj az izomláztól, ha nevetek, trüsszögök, köhögök stb, de ezért sem repestem a boldogságtól. :P

Én délelőtt a vásárban voltam, de nem vettem semmi mást, csak egy csokit anyunak. :) Délután pedig a tatámnál voltam.

Hova jársz suliba (város)? Tesód van? Ja és hogy találtál rá a Hoxára? :D

2010. márc. 7. 21:13

ne haragudj, megyek aludni, holnap nagyon korán kelek...hát igen, nem vagyok egy éjszakai bagoly:P


ha nem bánod, e-mail címemet elküldöm priviben, írj, ha van kedved!:)


Jó éjszakát!



XXX

80. 6d51e459bf (válaszként erre: 79. - Andy332488)
2010. márc. 7. 21:00
a mai napom...uncsi volt, töritételeket dolgoztam ki:P megőrülök tőle. meg tornáztam, itthon, mert nem lett volna időm a törire, ha lemegyek kondiba. igen, nagyon szeretek edzeni! azt szeretem a legjobban, amikor másnap izomlázam van, jó érzés.:) két évig jártam alakformáló tornára, ami tulajdonképpen az aerobick. most személyi edzőhöz járok, vegyesen tornázunk a talajon(aerobick:) meg a gépeken. ha nem tornázok, akkor valszeg, náluk leszek!:D a tanulást meg meg lehet oldani, eddig se volt sokkal több időm rá, amiatt nem izgulok. az edzések közül nagyon sok érdekel még, szeretnék minél többet kipróbálni. ahova járok, ott személyi edzésen kívül van még alakformáló torna, meg ugye a kondigépek, meg hastánc. a másik helyen step-aerobicoztam, ami picit táncosabb, de csak alaplépésekkel, meg itthon callaneticseztem is...nekd milyen napod volt?:)
2010. márc. 7. 20:48

Az jó lehet! De hogy van időd ilyesmire a suli mellett..? Milyen gyakran mész majd hozzájuk?

Milyen edzésre jársz? Úgy értem, hogy milyen tornák vannak ott, vagy ilyesmi..? Ennyire szereted a testedzést? :)

Egyébként hogy telt a mai napod?

78. 6d51e459bf (válaszként erre: 77. - Andy332488)
2010. márc. 7. 20:42
három kislány, 6, 10 és félévesek.:) nem egyedül vigyázok rájuk, az anyukájuk otthon van gyesen, segítek a házimunkában, tanítgat főzni, leckét írok a gyerekekkel, megmutatja mit kell csinálni egy kisbabával, ilyesmi. illetve ez inkább jövő idő, még csak egyszer voltam náluk:D anyukám noszogat, hogy menjek, ő is mindig azt mondjam ha fiatalabb lenne, kimenne. igen, hetente 3x2 órát edzek. nekem elsőre kevésnek tűnt, ez edzőm mondta, hogy nem kell több, mert én régen, ha tehettem, heti 9 órát jártam, persze csodálkoztam, hogy nem látszik az eredmény, pedig 2 évig jártam oda, de utólag én is látom, hogy mennyire nem volt hozzáértő az oktatóm, és túlzásba is vittem. sokat erősödtem, ennyi volt a pozítivum. a mostani edzőmhöz pár hónapja járok, és már látszik az eredménye.
2010. márc. 7. 20:27

Úgy érted, hogy magyar suliba jártam-e, ugye..? Igen. Általánosba is, középbe is, meg most az egyetem is ahová járok teljesen magyar, persze szerb nyelvet, mint tantárgyat azt kell tanulni. :S

Akkor folyamatosan jársz edzésekre? Milyen fajtákra?

Hány éves gyerekekre vigyázol anyud barátnőjénél? :) A szüleid nem ellenzik, hogy külföldre menj?

76. 6d51e459bf (válaszként erre: 75. - Andy332488)
2010. márc. 7. 20:22
jah, leesett:) biztos jó a tanítás, én is szeretek korrepetálni, jó érzés, amikor látom, hogy jobban megy valakinek az anyag, mert sikerült elmagyaráznom, és megértette. de én nem tudnék ilyesmivel foglalkozni, nem lennék hozzá elég türelmes. én is rögtön a magyarra gondoltam, nekem is a kedvenc tárgyam...már ha választani kell:) általánosba is nemzetiségibe jártál? leginkább angliába mennék, de vannak ismerőseim írországban, az is egy lehetőség. az au-pair tulajdonképpen babysitter, aki a családnál lakik. nem nagyon van gyakorlatom a gyerekekben, ezért eljárok anyukám egyik barátnőjéhez segíteni, hogy belejöjjek...igazából az az álmom, hogy saját fitness termem legyen, és személyi edző lehessek, de ez még nagyon messze van...drága is, és nekem is fejlődnöm kell, mert még sehol nem vagyok...sikerült olyan edzőt beválasztanom elsőre, aki nagyon nem értett az egészhez, és csak kárt csinált, de most váltottam.
2010. márc. 7. 20:09

Hát igen, valahogy nálunk ez kimaradt a középsulis anyagból, mégcsak nem is tanultunk Jókairól egyáltalán. :S

Ez tanítóképző, tehát nem tanár leszel, hanem tanító. Meg van óvópedagógus szak is, de én a tanítóra járok. Talán lehet majd továbbképezni magad, akkor magyartanárrá szeretném képezni magam... Mindig nagyon szerettem a magyart, mint tantárgyat! :)

Hová szeretnél külföldre menni? Mit dolgoznál?

74. 6d51e459bf (válaszként erre: 73. - Andy332488)
2010. márc. 7. 20:02

szia.:)

csak azért kérdeztem, mert olyan furi volt, hogy most veszitek a kőszívűt meg ezeket...de így mostmár értem.:) milyen tanár leszel, mit fogsz tanítani? én még gimibe járok, rajzot tanulok emelt óraszámban, de nem ezzel szeretnék foglalkozni. a tanárnak sikerült elvennie a kedvem...:P meg én igazából nem kimondottan rajzot szerettem volna tanulni, hanem divattervezést, csakhát az se egy keresett dolog, és nagyon kemény sikeresnek lenni benne. a rajzzal se könnyű érvényesülni, kivéve ha mérnökire mész tovább, de én matek-fizikából nem állok a helyzet magaslatán...:S jobb, ha én nem tervezek házakat/autópályát, azt hiszem mindenki jobban jár...:D igazából azt tervezem, hogy kimegyek érettségi után külföldre, nyelvet tanulni, meg dolgozni. szerintem még az au-pairkedés lenne a legjobb választás...

73. andy332488 (válaszként erre: 72. - 6d51e459bf)
2010. márc. 7. 19:34

Közgazdasági középsuliba jártam, és most vagyok elsős a tanítóképző egyetemen. Te jársz valamilyen suliba? Milyenbe?

Én nagyon szeretem Danielle Steel könyveit, azt is olvastam, amire gondolsz, Áldott teher a címe.

Stephen King-et még nem olvastam, de nem is nagyon érdekel... :S

Majd írsz, ha megint itt leszel. :)

72. 6d51e459bf (válaszként erre: 71. - Andy332488)
2010. márc. 7. 09:07

neveléselmélet? tanárnak készülsz, vagy szociológusnak, vagy ilyesmi? most vmi középsuliba jársz még? igen, Danielle Steelnek mindig ilyen romamntikus regényei vannak, filmen láttam egy-kettőt. nem tudom, azt olvasod-e, amire én gondolok; több család életét mutatja be, akik mindannyian gyereket szeretnének, de különböző okok miatt nem jön össze a baba, és azt írja be, hogy végül is ki miért dönt örökbefogadás, és egyebek mellett. az egyik barátnőm meg Stephen King-ért lelkesedik nagyon...én nem igazán szeretem a könyveit, szerintem elég elrugaszkodottak, és elég gusztustalanok...a Halálsoront, meg a Sorvadj el!-t olvastam tőle, filmen is láttam, de ennyi elég is volt. nem tudom, mikor leszel fönn legközelebb, majd írj, ha van kedved.:)

XXX szia

71. andy332488 (válaszként erre: 67. - 6d51e459bf)
2010. márc. 7. 00:24
Persze, szívesen beszélgetek legközelebb is! :)
70. andy332488 (válaszként erre: 69. - Andy332488)
2010. márc. 7. 00:23
kiskoromban...
69. andy332488 (válaszként erre: 66. - 6d51e459bf)
2010. márc. 7. 00:23
Hát, kiskorombon sokat jártuk át, de mostmár sajna nem. De most, hogy már nem kell vízum, talán átjutok néha-néha. Jó lenne! :) Egyébként az unokatestvérem meg a felesége élnek Budapesten.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook