Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öltözködési tanácsokat szeretnék kérni Tőletek. Hogy én is jó tanácsokkal láthassam el a menyemet, ha szükséges. (folyt.) fórum

Öltözködési tanácsokat szeretnék kérni Tőletek. Hogy én is jó tanácsokkal láthassam el a menyemet, ha szükséges. (folyt.) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. okt. 2. 08:32
Ha így álltok hozzá, inkább ne is folytassuk. Megvárok még egy-két hozzászólást, ha hasonló lesz, levetetem a kérdést.:(
8. Vörös Szonja (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2016. okt. 2. 08:31
Miért is szegényke?
7. Vörös Szonja (válaszként erre: 3. - C73db520ef)
2016. okt. 2. 08:30

Miért van ezzel baj? Nagyon jó a viszonyunk, és azóta már írtam, hogy kikéri a véleményemet.

A kiskosztümmel kapcsolatban jót kérdeztél, mert nincs neki és nem is igen akar venni. Talán nadrágkösztümöt szívesebben viselne...

2016. okt. 2. 08:29

Szegényke. És ebben a te tanácsodat kérte?


Szerintem jelenjen meg kosztümben.

2016. okt. 2. 08:29

Kosztüm, nadrág kosztüm, ceruza szoknya, csinos felsők, blúzok, elegáns cipő.

A sötét alj, nadrág, világos blúz, felső mindig visszafogott és elegáns.

Az egybe ruha is jó választás én szeretem. Inkább a klasszikus, nőies stílusa nyerő ilyen helyeken.

2016. okt. 2. 08:29

Pl. van egy kedvenc, új piros nadrágja. Fekete felsőkkel szívesen viseli. Ez megfelelő?

Fontos a hasonló életkorúak körében, hogy táska, cipő színe mindenképpen harmonizáljon?


Megjegyzem még, ez azért fontos számomra, mert általában megkérdezi, szerinted jó lesz? Én nem tudok dönteni.

2016. okt. 2. 08:28

Biztos, hogy te szeretnel a menynek tanacsot adni?

A kiskosztumot amugy nem nagyon lehet tuloltozni, ami az uzleti eletben altalanos; de ezt bizonyara o is tudja.

2016. okt. 2. 08:23

A helyzet az, hogy a menyem 32 éves, és kapott egy nagyon jó állásajánlatot, amit el is fogadott. Gyakran kell külföldre utaznia 3-4 napra. Ott konferenciákon vesz részt. Szerintetek hogyan öltözködjön ahhoz, hogy se alul, se túl ne öltözze az ilyen helyeken megfordulókat. Nem szeretném, ha kényelmetlenül érezné magát. Anyagi határok azért vannak, de olcsóbban is lehet megfelelő ötözéket vásárolni, ha szükséges. A konferencián való részvételének öltözéke lenne fontos elsősorban. Mert, hogy oda milyen ruhában repül, az rendben van.

Köszönöm szépen.:)

2016. okt. 2. 08:19
Öltözködési tanácsokat szeretnék kérni Tőletek. Hogy én is jó tanácsokkal láthassam el a menyemet, ha szükséges. (folyt.)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook