Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Öltözködési tanácsokat szeretnék kérni Tőletek. Hogy én is jó tanácsokkal láthassam el a menyemet, ha szükséges. (folyt.) fórum

Öltözködési tanácsokat szeretnék kérni Tőletek. Hogy én is jó tanácsokkal láthassam el a menyemet, ha szükséges. (folyt.) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. nov. 4. 04:07

Néhány jótanács Görög Ibolyától:

[link]

2018. jan. 9. 04:25
te is es menyed is ugy oltozkodik ahogy nektek tetszik/kulon-kulon persze,miertis kellene egy menyt befolyasolni,hogy hogy oltozkodjon?!
2016. okt. 8. 22:21

Es nagyon fontos a megfelelo meret. Ez pl az utcan setalva-elnezve az embereket, egyeseknek nem is olyan konnyu. Sokan kozonsegesek a tul kicsi szuk ruhakban amibol minden hurkakibuggyan, masok pedig loncsosan neznek ki a 2 szammal nagyobbruhaikban.


Harisnya kihagyhatatlan szoknyahoz, sajat borszine a legmegfelelobb, max egy arnyalattal sotetebb.

2016. okt. 8. 22:17

Szerintem az is fontos, hogy milyen testalkata. En peldaul soha, de soha nem veszek fel vilagos bluzt sotet alsoresszel, max ha fole veszek egy sotet karcsusito blezert, mert nagy a mellem es keskeny a csipom es ez aranytalanna tesz. Nyaron, ha a blezer nem hordhato inkabb forditva viselem: sotetkek, fekete bluz vagy ing, es inkabb vilagosabb szoknya pl drapp vagy szurke.

Szerintem visszafogottan bele lehet csempeszni egy kis szint vgy valami rafineriat az oltozekbe, mert azzal nem tunik unalmasnak az ember, de ugye nem mindenki szereti az oltozkodesben kifejezni magat.

65. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Vörös Szonja)
2016. okt. 8. 21:49
Sztem ne szólj bele;)
64. Vörös Szonja (válaszként erre: 63. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 7. 20:17
Nagyszerű összefoglalás. Hogyne segítene:)
2016. okt. 6. 19:31
most volt nálunk tisztviselőknek etikettoktatás, ezért pár hasznos tanácsot tudok. A szoknya hossza a térd fölött max egy ujjnyi, ennél rövidebb nem lehet (főleg ha fontos állása lesz külföldön) fontos az ápolt frizura. pántos felső nem lehet, a felsőnek a vállrészt mindenképpen takarni kell. és a legfontosabb, telitalpú cipő tilos, állítólag nagy "etikettgyilkos" a telitalpú cipő. lapos sarkú sem, cca. az 5-6 cm-es sarok az illő, esetleges üzleti vacsorához lehet 10-12. remélem tudtam segíteni
62. Vörös Szonja (válaszként erre: 56. - Channa*)
2016. okt. 6. 18:42
:)
61. Vörös Szonja (válaszként erre: 52. - 31bc25d879)
2016. okt. 6. 18:41

:))) Odáig el sem jutottam, hogy megemlítsem a két kis tündérhercegnőt, 4 és 2,5 évesek:) Pedig ennek kapcsán a fiammal is eldicsekedhetek, biztatja a párját, hogy menjen és ne hagyja ki ezt a lehetőséget és vállalja a kislányait. Az esti fürdetés-mesélés-lefekvést át nem engedné senkinek!:) Úgyhogy a menyem igazán nyugodt szívvel indulhat útnak. És persze, minden este telefonál, beszél a kislányokkal.

Nekem tetszik, ahogy ők alakítják az életüket.

60. Vörös Szonja (válaszként erre: 51. - Channa*)
2016. okt. 6. 18:36
Akkor maradjon is így köztetek:)
59. Vörös Szonja (válaszként erre: 50. - Mmacus)
2016. okt. 6. 18:33

Köszönöm szépen az elismerő szavaidat.


Igen. De sajnos, addig néhány kellemetlen percet szerez majd magának.

58. Vörös Szonja (válaszként erre: 49. - Mazsinka)
2016. okt. 6. 18:32
Nem is értem én sem... De rosszul esik.
57. Vörös Szonja (válaszként erre: 48. - 0084acbe42)
2016. okt. 6. 18:31
Köszönöm szépen!:)
56. Channa* (válaszként erre: 55. - Michelle.r)
2016. okt. 3. 19:10

Ja, már nincsenek együtt.

Csak utálom az ex barátnő, stb. megnevezéseket....

55. michelle.r (válaszként erre: 54. - Channa*)
2016. okt. 3. 19:05
Úgy értem, a lány nem lesz nagyon boldog, amikor megtudja, hogy ő az egyik :D
54. Channa* (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2016. okt. 3. 19:04

Ott volt ő is:D


Ráadásul ő is látta, hogy a lánynak jobb lenne a rövidebb szoknya, csak nem tudta, hogy mondja el neki.

Na, majd belejön...

53. michelle.r (válaszként erre: 51. - Channa*)
2016. okt. 3. 19:01
A fiad egyik barátnőjének??? Majd nem lesz boldog, ha megtudja :D :D :D
52. 31bc25d879 (válaszként erre: 47. - Vörös Szonja)
2016. okt. 3. 18:46
Na majd akkor csak nézd meg az unokákat. Tőlük leszel még határtalanul boldog:)
51. Channa* (válaszként erre: 49. - Mazsinka)
2016. okt. 3. 15:41

De többen azt akartak ebből is csinálni:D

Ne szólj bele! Semmi közöd hozzá! Stb.

Milyen már ez?


Én a fiam egyik barátnőjének annyit mondtam, hogy ha legközelebb jössz, hozd ezt a ruhádat, levágok belőle egy kicsit, hogy csinosabb legyen. És tök boldog volt:D

50. mmacus
2016. okt. 3. 12:45

Szerencsére nem minden anyós-meny kapcsolat macska-egér harc. Ez a normális viszony, amit itt is olvashatunk. Sajnálatos, hogy ritka...


A fórumindító kérdésére egy gondolat: ha azt a hozzáállást, miszerint "őt ne a ruhájáért, hanem a tudásáért ismerjék el" sikerül megváltoztatni, onnantól minden rendben lesz. Ha néhány alkalommal fog is véleményt kérni, utána már ő maga fogja tapasztalni, ilyen helyen hogyan jelennek meg mások és hogy ez igenis sokat számít! Sok sikert kívánok a menyednek az új munkájához!:)

2016. okt. 3. 09:51
Imádjátok az anyósfikázós fórumokat. Itt anyós és meny harmonikus kapcsolatot ápol, most az a baj. Kb. semmi sem jó itt pár embernek.
2016. okt. 3. 07:25
Itt találsz sok képet amiből tudtok ötletelni: [link]
47. Vörös Szonja (válaszként erre: 44. - 31bc25d879)
2016. okt. 2. 20:49

Köszönöm a kedvességedet.

Én boldog vagyok, hogy így vagyunk a menyemmel és bármilyen eredményére, amit elért, és el fog érni, nagyon-nagyon büszke vagyok/leszek és ezt meg is mondom neki. A fiam mindig irigykedik, hogy nekem már nem is ő az első, hanem a menyem. Persze, ezt jóleső érzéssel nyugtázza:)

46. Vörös Szonja (válaszként erre: 42. - Channa*)
2016. okt. 2. 20:46
Köszönöm mindkét hozzászólásodat!:)
45. Vörös Szonja (válaszként erre: 40. - Moonlight13)
2016. okt. 2. 20:45
Szerintem ő is bele fog jönni az üzletileges öltözködésbe. De eddig nem volt rá szüksége. Azt vett fel, amihez kedve volt. Ez most megváltozni látszik:)
44. 31bc25d879 (válaszként erre: 35. - Vörös Szonja)
2016. okt. 2. 15:39
Na most mondd meg, én sem értem. Talán az irigység? Egyébként én is kétkedve olvasom a malignus megjegyzéseket. No de majd ha lesz menyük, vejük megtudják milyen nagy érték, hogy valóban jó a kapcsolatuk;)
43. 31bc25d879 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2016. okt. 2. 15:36
Régen a rúzs, körömlakk is harmonizált:)
42. Channa* (válaszként erre: 41. - Channa*)
2016. okt. 2. 14:00

Ja, a ruhát kihagytam: csak sötét színű és egyszerű fazonú legyen, ne legyen nagy a kivágása, ahogy a felsőknek se, és legalább térdig érjen a szoknyához hasonlóan. És persze ne legyen nagyon szűk se a szoknya, se a ruha, se a felső, se a nadrág.

Szerintem a barna, piros és a többi szín nem elegáns.

2016. okt. 2. 13:56

Nadrág: fekete, nagyon sötétkék, szürke.

Szoknya: ua.

Felső: fehér, halványkék, és a többi nagyon halvány szín.

Blézer: én azt szeretem, ha egyforma a szoknyával/nadrággal.

Ékszer: kevés, és nagyon visszafogott.

Táska: szerintem csak fekete (én csak ilyet viszek magammal) diplomata táska formájú.

Kabát (jön a rossz idő): szövet térdig érő.


Pirosat, barnát, zöldet, stb. ne.

40. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Vörös Szonja)
2016. okt. 2. 13:49

Ez nem egészen így működik egy bizonyos pozícióban, hogy ne a ruhájáért, hanem az eszéért ismerjék el! A kettő igenis, hogy szorosan összetartozik, még ha nem is annyira szeretnénk, akkor is!

Mindenki szívesebben ül le valakivel tárgyalni, akinek kellemes a megjelenése.

Nekem is van munkahelyi és hétvégi viseletem. Ilyen helyeken ezt ketté kell választani.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook