Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OKJ-s képzésnek feltüntethető-e egy hatósági képzés egyetemre való jelentkezéskor? Ér többletpontot? fórum

OKJ-s képzésnek feltüntethető-e egy hatósági képzés egyetemre való jelentkezéskor? Ér többletpontot? (tudásbázis kérdés)

4. (Ficánka) (válaszként erre: 2. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. febr. 10. 18:52

Viszont attól függetlenül, számít bármennyit is az (akármelyik egyetemen, főiskolán), hogy van mondjuk egy banki területen szerzett vizsgád (is)? Elvégre tudtommal nem hirdetik meg, hogy mely okj-s képzéseket, vizsgákat számítanak be. Nyilván józan paraszti ésszel ki lehet találni, hogy a hasonló képzést valszeg felszámítják, de egy teljesen más területen szerzett vizsgáért egyáltalán nem jár többletpont?


Illetve visszautalnék a címben feltett kérdésre is, hogy maga a hatósági vizsga OKJ-nak minősül-e (hol így, hol úgy írják, mondják). Munkám miatt kötelezően el kell végeznem, le kell belőle vizsgáznom, és gondoltam ezt is csatolnám majd utólag a jelentkezéskor.

2011. febr. 10. 18:23
Már sok mindent olvastam a témában, de konkrétan erről nem találtam semmit. Végül is anélkül is meglenne a pontszám, de nem baj, ha beszámítják azt is.
2. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1. - (Ficánka))
2011. febr. 10. 18:17
Az, hogy éppen mit és mennyire számíthatnak be, az a konkrét helytől (intézmény, szak) is függ, ahová jelentkezel. A felvi.hu-n ezek is megtalálhatók szerintem. Vagy mégsem?
2011. febr. 10. 18:14
Okj-s képzésnek feltüntethető-e egy hatósági képzés egyetemre való jelentkezéskor? Egyáltalán beszámítják többletpontnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook