Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ő a Nagy Ő - miből tudtad? fórum

Ő a Nagy Ő - miből tudtad? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. máj. 10. 20:54
Az első érintéstől..örökre megmarad,amikor a vállamra tette a könnyed ujjat....sohasem felejtem...
166. Ildi
2020. máj. 10. 19:34
Még nem akadtam rá:)
2020. máj. 10. 18:56
Még nem láttam nála jobb pasit.
164. Lonna4
2017. márc. 7. 14:06
Még csak 30 éve vagyunk együtt, meg ki tudja. Ennyi idő után is elvagyunk kettesben . A gyerekeink már felnőttek. Majd az idő megadja a választ:-)
163. vacsa (válaszként erre: 162. - Sensitiv)
2011. márc. 6. 17:03
Köszönöm:) Tudom:)
162. Sensitiv (válaszként erre: 158. - Vacsa)
2011. febr. 23. 12:14
gratulálok a gyönyörű életedhez, boldogságodhoz. szerencsés vagy. :)
161. Sensitiv (válaszként erre: 157. - Katakin)
2011. febr. 23. 12:13
azt nem értem, ha mindketten rájöttetek arra, h nem illetek össze, akkor miért nem váltok el? kiszolgáltatott helyzetben vagy? nem tudnál hova menni? esetleg nem tudsz egy albérletet fenntartani? miért nem keresel egy olyan partnert aki megfelel minden szempontból? felesleges várnod arra a férfira, mert az eltelt idő alatt megváltozhat, nem lesz ugyanaz amilyen anno volt, és nem bizti, h ő is akarni fog téged. tudom, erős egy szerelem, de ábrándokat nem szabad kergetni és erre nem alapozhatod az életedet. keress új társat, akár társkeresőn. adj esélyt magadnak arra, h boldog lehess más mellett. semmi értelme az egymás birtoklásának de nem szeretésének.
160. Pahet a vadász (válaszként erre: 158. - Vacsa)
2011. febr. 23. 09:38

ismerős érzés ez a szaglászós illatozós megnyugtatós dolog :)

Szeretem a parfümje illatát is, tusolás után is, de egy szeretgetős éjszaka után is a saját illatát :D

És mennyire igaz, hogy az orrunk fontos testrész :) vannak emberek, akiknek a szagát sem bírom :D

159. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 158. - Vacsa)
2011. febr. 22. 22:48

az illatok, ó azok az illatok:)

ezek feromonok? most oly népszerűek azok a parfümök... de ha elfogy az üvegből? :))

158. vacsa
2011. febr. 22. 18:35

Nekünk 26-án lesz a megismerkedésünk 18. évfordulója. Van egy 15 éves fiunk, egy kisebb állatkertünk és boldog életünk.

18 voltam amikor megismerkedtünk, ő pedig 26. A gimis osztálytársaim haverja volt, így ismertem meg. Emlékszem arra, amikor először közel hajoltam hozzá és megéreztem a bőre illatát:) Ott dőlt el minden:) Pedig akkor még semmit sem tudtam róla.

Ma is megnyugtat ha megszaglászom a homlokát:))

157. katakin
2011. febr. 22. 18:04
SZIASZTOK.AZ ÉN HÁZASÁGOM NORMÁLIS CSAK MÉGIS MÁS.A FÉRJEM CSALÁDRA VÁGYOT EN MEG MENEKÜLÉST A SZÜLEIMTÖL.DE ELÖTE VOLT EGY NAGY SZERELEM.DE NEM A FÉRJEM VOLT.MÁS.A LÉNYEG ,LELKILEG NEM ILÜNK ÖSSZE.AZAZ EGYMÁSRA VÁRUNK HOGY EGYMÁS KÖZELÉBE JUSUNK.MIG AZ EGYIKÜNK BELEFOG VALAMIBE .2PERC S JÖVÖK.MONDVÁN.ADIG BELEFOG A TEENDÖIBE.AZAZ NEM Ö A NAGY Ö.EZERSZER S EZERSZER IS MEGBÁNTAM HOGY NEM A SZERELMEMNEK ATAM CSALÁDOT.MEG NEM IS.Ö MINDIG SZAPUL.MÉGIS EL KEL FOGADJAM.FÉRJEM IS MONTA NEM ILÜNK ÖSZE.DE MÉGIS 2NAPOT NEM BIR KI NÉLKÜLEM.EZT NEM BIROM SE VELED SE NÉLÜLED DOLGOT.LEGSZIVESEBEN VISZAMENÉK AZ IDÖBE .S KI 4ÉVET VÁRT RÁM HOGY FELESÉGÜL VEHESEN,IGENT MONDANÉK.MEGKERESHETNÉM.DE MÁR KÉSÖ HISZ NEKI IS CSALÁDJA VAN.REMÉLEM HA ÖNÁLOSULNAK A GYEREKEI S AZ ENYÉMEK IS.UJRA MEGTALÁLJUK EGYMÁST REMÉLEM.MÁR CSAK A REMÉNY MARAT.A FÉRJEMEL VISZONT EGÉSZ TÜRHETÖ, OLYKOR.SZIVEDRE HALGASATOK HA SZERELMESEK VAGYTOK. ÉS NYITOT SZEMEL.11ÉVE.HA EZT MEGVÁLTOZTATHATNÁM.HM.MAJD MEGLÁTJUK.MEGTALÁLOM E HARGITA MEGYÉDE.AZ ÉN DÉNEST.A NAGY ÖT.
156. tiramisú86 (válaszként erre: 154. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 19. 16:41

Ezzel majdnem teljes mértékben egyetértek. Főleg az elején írtakkal. De az a semmi sem idegesít benne, nem akarod megváltoztatni...nos, ezt azért kissé meseszerűnem tartom. Bár akinek így van, az nagyon szerencsés!Az én párom 16 éve volt láncdohányos én meg életemben egy slukkot sem szívtam, annyira undorodom a cigitől.Tudta, hogy utálom...szépen lassan magától csökkentenikezdte az adagot. Majd amikor kiderült, hogy nikotin és kátrány allergiám van, szóval ahol megpuszilt vagy hozzám ért, ott piros viszkető foltok jöttek ki rajtam...1hónap alatt kiolvasta a könyvet, amit már egy ideje olvasgatott (A.C.:Hogyan szokjunk le a dohányzásról) és le is szokott. Ennek idén volt 2 éve.

Szóval ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy vannak dolgok amiben igenis meg szeretnéd változtatni még a nagy Őt is. (Önmagunkon is folyamatosan változtatnánk...legalábbis én) Csak azért mert ő a másik feled, még nem jelenti azt, hogy tökéletes.És igenis, szeretném, ha rend lenne a lakásban és ha ehhez ő is hozzájárulna (piszkos ruhák a szennyesbe, ami nem piszkos a szekrénybe stb) Én is nagyon jól tudom, hogy sértődékeny vagyok és könnyen felmegy bennem a pumpa és olyankor goromba vagyok. Pedig szeretem. Ezen pl biztosan ő változtatna szívesen...

A másik dolog ami nem olyan egyszerű téma az a féltékenység. Ez persze alapvetően rossz tulajdonság és tényleg gyanús, hogy nem ő a megfelelő ember, ha bizalmatlanságból kell féltékenykedned. Én sosem voltam az. Aztán egyszer csak mindenféle indok nélkül az lettem, pedig az ég egy adta világos semmi okom sem volt rá (max a tapasztalatlanságom).És nem valaki(k)re a környezetünkből, hanem a múltjára. Húúú, rettenetes időszak volt. De mindent átbeszéltünk és rájöttünk, hogy szimplán önértékelési probléma húzódott meg a háttérben és a gyerekkori megfelelési kényszer, na meg pajzsmirigy alulműködés és fogamzásgátló tabletta kereszt reakciójaként téves képzeteim voltak a világról :-S A fogamzásgátlót abbahagytam és egy fél év alatt ismét jól lettem/lettünk :-)

155. tiramisú86 (válaszként erre: 150. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 19. 16:19

:-) Köszönöm!Örülök, hogy reménysugarat tudtam ébreszteni... Szeintem engedd el a gondolatot és bumerángként fog visszajönni, amint készen állsz majd rá. Vagyis ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy ne görcsölj rá (tudom nem egyszerű). Amíg nem találtok egymásra foglalkozz magaddal, mert utána nem lesz egszerű a saját dolgaidat megélni. Nagyon szép a társas élet, nem cserélném el semmiért, de szingliként sokkal több mindent megtehetsz. Nem kell máshoz alkalmazkodnod sem időben sem egyéb tekintetben. Élvezd az életet és ne hagyj ki semmilyen lehetőséget. Gondolok itt utazásra, külföldi munkára vagy egyéb személyes vágyaidra, céljaidra (nyelvtanulás, tánctanfolyam, stb).

Kíváncsian várom a fejleményeket! Szorítok!

2011. febr. 19. 02:06

10 jel hogy tényleg ő a nagy Ő:

- Olyan dolgokat mondasz el neki, amit senki másnak

- Megengeded neki, hogy gyenge pillanataidban lásson

Könnyű valakivel boldognak lenni, amikor az élet épp csak a napos oldalát mutatja és minden happy. Viszont ott van mellette, a megannyi hétköznapi gond, fájdalom, sérelem, bezártság, bármi ami befolyásolhatja negatív irányba a hangulatodat.

Ha pedig ilyen esetekbe is meg tudod őrizni a hidegvéred, és önmagad tudsz vele maradni, sőt megengeded neki, hogy ezt az oldaladat is meglássa, biztos lehetsz benne, hogy az már komolyan jelent valamit. Neked is, és az ő részéről is!

- Tiszteled őt

Talán a legfontosabb dolog, ami a mai világban már alig van jelen, főleg egy párkapcsolatban!Nem akarod megváltoztatni, úgy szereted és fogadod el ahogy van, nem érdekelnek, és nem idegesítenek a kis vagy akár nagyobb hanyagságai, például hogy nem hajtja vissza a wc ülőkét.

Tökéletesen tisztában állsz azzal hogy ki ő és mennyit ér, akár a szakmájában is, mindig mellette állsz és támaszt nyújtasz neki.

- Szeretnéd hogy minél előbb találkozzon a szüleiddel

- El tudod vele képzelni a jövőd

Sokszor támadnak olyan gondolataid, vagy csak beugranak képek arról, milyen lenne ha... Milyen lenne vele... Nyaralni, utazgatni, gyereket nevelni. Vagy eljátszadoztál már azzal, mikor elképzelted hogy milyen formában szeretnéd felvenni és használni a nevét...

Ha a fantáziádba egyre élénkebben él egy olyan kép, amiben ő is ugyanúgy főszereplő, akkor hallgass a megérzéseidre, és hidd el, hogy a tudatalattid nem ok nélkül jelez!

- Nem félsz vitatkozni az álláspontjával

Az igazi szerelmek ismérve nem feltétlen abban mutatkozik meg, hogy mindig egyet kell érteni, és jó bólogató kutyaként csahogni a másik fenekében.

Ha mindig türelmes veled, meghallgat még akkor is ha túl hirtelen vagy és tudod hogy nincs igazad, vagy levágsz egy spontán hisztit, ám mégis ott áll melletted és teljesen nyugodtan kezeli a helyzetet akkor elhiheted hogy megtaláltad a megfelelő embert!

- Sokat nevettek együtt

A nevetés az élet legnagyszerűbb dolgaiba tartozik, és ha képesek vagytok együtt művelni, mert könnyen egymásra hangolódtok, értitek és igénylitek a másik humorát, sokat és jókat nevettek együtt és egymáson, akkor már jó úton haladtok egy boldog és hosszú párkapcsolat felé.

- Jobb személynek érzed magad általa

Sokkal jobb ember leszel általa. Észreveszel olyan rejtett dolgokat magadban, amit sose gondoltál volna hogy létezik benned és képes vagy rá. Egyre céltudatosabb és bizonyosabb leszel a jövőképedet illetően.

- Nem érzed magad féltékenynek mellette

Mindegy, hogy a barátaival megy el szórakozni, vagy akár vegyes társasággal ahol akár lányok is vannak, ráadásul szinglik.

Biztos vagy abban, hogy maximálisan megbízhatsz benne és sosem csalna meg, és semmi nemű fájdalmat nem okozna neked.

- Önmagad lehetsz vele

Teljes mértékben úgy érzed magad mellette, mint egy virág, ami teljesen ki tud nyílni és kibontakoztatja szirmát. Nincs több köntös, nincs több színjáték és ámítás. Lekerülnek az álarcok, te pedig színtiszta, valódi lényedet tudod mutatni felé.

153. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 152. - Lhara)
2011. febr. 19. 00:26

mostmár elhiszem.

és várom:)

152. Lhara (válaszként erre: 150. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 18. 15:29
Erről kell szóljon az élet, a nagybtűs.
151. Lhara (válaszként erre: 148. - Tiramisú86)
2011. febr. 18. 15:25

IGENIGENIGEN!!!

Annyira jól leírtad. Szerintem minden benne van, amit erről tudni lehet.

150. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 148. - Tiramisú86)
2011. febr. 17. 22:06

egyidősek vagyunk:)

jó látni, hogy van remény:)

én most ott tartok, hogy "béna vagyok pasizás terén".. remélem a folytatás jobb lesz:)

Örülök Nektek, szép mint a mesében! Én is hittem mindig a mesékben:)

2011. febr. 17. 18:15
Igazából nem tudnám leírni, a tekintetében láttam valamit amiről tudtam, hogy Ő AZ ! :)
148. tiramisú86 (válaszként erre: 40. - 8f1ddc2679)
2011. febr. 17. 17:55

Ne aggódj!Erról nem tudsz lemaradni :-) Én mindig is béna voltam pasizás terén. Valahogy sosem jött össze. Biztos magasra is tettem a mércét meg hasonlók, de már nem bánom. Amikor egyetemistaként külföldre mentem ösztöndíjjal éreztem, hogy egy kardinális változás fog beköszönni az életembe. Ugyanezt érezte Édesapám is, aki az utazásom előtt mindenféle nagy Ő-ről kezdett nekem regélni..és igaza lett. 1100 km távolságban egy teljesen balul sikerül nap után elmentem vígasztalódni egy kellemes latin zenés környzetbe, ahova elég mesébe illő módon jutottam el. Ott leültem egy sarokba és csak néztem amint mások boldogok voltak és táncoltak. Pár perc múlva oda jött hozzám Ő és megkérdezte hogy táncolok-e vagy csak mosolygok?Hajnali 4-5 óráig el sem eresztettük egymást. Amikor először átölelt bevillant egy kép és arra gondoltam MEGÉRKEZTEM!!! Ő az!!!

A távolság és a folyamatban lévő egyetemi tanulmányaim nem könnyítették meg a dolgokat, de az ösztöndíj végére már kipróbáltuk az összeköltözést. Biztosra akartunk menni. És ennek 9 nap múlva 3 éve!!! Azóta már kiköltöztem és...tervezzük a hogyan továbbot.

"Biztos csak az ami elmúlt, és az sem mindig" szokta mondtani Édesanyám...szóval semmi sem 100% hisz mind emberek vagyunk. De valami furcsa dolog történik amikor Vele találkozol legelőször. Emlékszem nekem a köldököm fölött elkezdett forrósodni egy pont és lüktetett, pedig külsőre nem is nyűgözött le.

Azt hiszem attól igazi az igazi, hogy alapvető emberi értékekben egyet értetek, biztonságot jelentetek egymás számára, szerettek beszélgetni és közös a jövőképetek. A viták jönnek-mennek, de ez csak plusz fűszer. A többi meg majd jön magától.

Az egymás gondolataiban olvasás, egyszerre hívás/sms, mindig vele lennél és sosem elég mind mind gyönyörű dolog (bár az utóbbit leszámítva néha az ember szüleivel is megesik, mégse ők a nagy Ő :-P. Amit én még hozzá tennék az előttem szólókhoz az ILLATA. Hisz az ember is állat. Ezer közül is felismerném. Izzadtan is illatosnak érzem és reggel sem érzem kibírhatatlannak a szájszagát.

Én innen tudom/tudtam, hogy nekem ő a nagy Ő!!!

147. Clau26 (válaszként erre: 146. - 008b8a4af2)
2011. febr. 17. 17:05
neked is
146. 008b8a4af2 (válaszként erre: 145. - Clau26)
2011. febr. 17. 17:04
NEm tudom, lehet, hogy igazad van. Most mennem kell! Szép napot!
145. Clau26 (válaszként erre: 144. - 008b8a4af2)
2011. febr. 17. 17:00
akkor inkább az lehet a problémája..ez érthető az ő szempontjából..van 1 párja akit szeret és a gyerek mindig ott "lóg" rajta..attól ő még biztos szereti a gyereket csak ez zavarja..lehet több időt kellene eltöltenie a gyerekkel hogy őt is igazán megszeresse és talán nem lenne olyan anyás,pláne hogy fiú egy fiúnak egy férfi példaképp nagyon fontos lenne
2011. febr. 17. 16:55
NAgyon, apja soha nem volt, így az első két évet ketten töltötték.
143. Clau26 (válaszként erre: 142. - 008b8a4af2)
2011. febr. 17. 16:51
lehet h szereti is csak ahogy már irtad féltékeny..nemtudom mennyire anyás a gyerek..?
142. 008b8a4af2 (válaszként erre: 138. - Clau26)
2011. febr. 17. 16:49

Az a fura, hogy úgy tűnik, hogy szereti, hozza - viszi magával, de ugyanakkor amiket mond...

Lehet, hogy az is a baj, hogy túl sokat van a nyakába varrva.

141. Lhara (válaszként erre: 139. - Clau26)
2011. febr. 17. 16:41
Na jaaaa!
140. Lhara (válaszként erre: 137. - Anika70)
2011. febr. 17. 16:40

Szióka!!!

Ugye, hogy nagyon így van?

139. Clau26 (válaszként erre: 131. - Lhara)
2011. febr. 17. 16:39
mert akkor túl egyszerű lenne minden:-)
138. Clau26 (válaszként erre: 130. - 008b8a4af2)
2011. febr. 17. 16:38
ha ennyi idő alatt nem sikerül szerintem nem,max ha leülnének és őszintén megbeszélnék a dolgokat..
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook