Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyolc órás adminisztratív irodai munkaért mennyi most kb. a várható nettó fizetés? fórum

Nyolc órás adminisztratív irodai munkaért mennyi most kb. a várható nettó fizetés? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. 9d7907a17a (válaszként erre: 2. - Zsizsi123)
2013. ápr. 11. 07:48
Több profillal rendelkező kisebb cégnél, az egyik pénzügyi ág vezetőjének személyi asszisztenseként (a mi részlegünk most indult, más nincs rajtam kívül) 120.000Ft-os bruttóból 78.600Ft-ot viszek haza, de ebből 11.900Ft (napi 25km) az utazásom költsége. Közgaz diplomám van, ezen a pénzügyi területen 5év gyakorlatom, TÁMOP-al alkalmaznak (járulék kedvezménnyel és bértámogatással).
2013. ápr. 11. 07:42

minimálbér...ha szerencséd van próba idő után kapsz juttatást némileg...


örülj h lesz munkád,főleg kisgyerekesként:(

10. vikke
2013. ápr. 11. 07:19

nem azt kérdezte tőlünk, hogy elfogadja-e a munkát, hanem hogy kb. mennyit kereshetne vele... nyilván aztán ő mérlegel és eldönti, hogy elvállalja-e.

bár mondjuk azt furcsának találom, hogy munkát ajánlanak, de meg sem említik a kb. fizetést sem...

mindenesetre az én barátnőm hasonló munakörben dolgozik (banknál) és 90-ezer körül van a nettója + kap még juttatásokat (cafeteria)

üdv

2013. ápr. 11. 07:11

A lehetőségnek örülni kell.

Fizetésnél kérdés, hogy milyen cég ez? Mindenhol más.

A mi cégünknél (banki szoftver fejlesztés) egy sima adminisztrátor kb. 150 ezret kap nettóban, de a legtöbb helyen minimálbér, ami nettó 60-80 között van.

8. f7586d2534 (válaszként erre: 2. - Zsizsi123)
2013. ápr. 11. 07:01
Csapd össze két kezed és mond hurrá!!!!!!!!
2013. ápr. 11. 06:17
Csillagom, ne gondolkodj. 5 éve nem dolgozol, kiestél a gyakorlatból, örülj, hogy egyáltalán valaki alkalmaz. Nem vagy abban a helyzetben, hogy te szabd meg a fizetési korlátot, hogy x összeg alatt bizony nem vállalom el. A mai világban azt az embert, aki elégedetlen a fizetésével seperc alatt kirúgják mert simán találnak másik huszat a helyére, akik ugyanazért a fizetésért örömmel dolgoznának.
6. kattyus (válaszként erre: 1. - Zsizsi123)
2013. ápr. 11. 06:03
Ne gondolkodj! lehet évekig nem lesz jó lehetőséged! Ebben a világban a munka kincs!!!!!Sokan mindent megadnának érte...Nem kell megszakadni az biztos.
2013. ápr. 11. 05:59
Valószínűleg a minimálbér környékén lesz.
2013. ápr. 11. 05:55

Nincs miről gondolkodnod!!

Örülj a lehetőségnek, fogad el, és ha nem tetszik még mindig ott tudd hagyni.

2013. ápr. 11. 05:49

"Tanacstalan vagyok,elfogadjam e a munkat"

a mai világban???

Hány embert fizetnek meg rendesen a munkájáért pl itt a Hoxán?Hány embernek nincs munkája?Belevágsz,elkezded és majd meglátod...

2013. ápr. 11. 02:40
Rendes 8 oras bejelentett munka hetfotol pentekig,8-4ig. Lefuzes,postazas stb lenne a feladat egy ceg penzugyi reszlegen. 5 eve itthon vagyok gyesen es nm tudom azota hol tartanak berek....meg amugy is teljesen mas munkakorben dolgoztam. Tanacstalan vagyok,elfogadjam e a munkat s ha igen,mennyiert. Egyelore fizetest meg nm tudom,delelott telefonal a leendo fonok.. Koszi ha ir valaki!!
2013. ápr. 11. 02:37
Segitenetek? 8oras adminisztrativ irodai munkaert mennyi most kb a varhato netto fizetes?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook