Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyirokcsomó duzzanat lehet? fórum

Nyirokcsomó duzzanat lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 14. 11:56
Köszönöm a válaszaitokat :)
2015. júl. 14. 11:42
Lassan 30 éve már, hogy van néhány ilyen csomóm. Akkor vizsgáltak, kezeltek, csomók maradtak. Némelyik érzékeny nyomogatásra. Ez már örök. Neked, remélem elmúlik. :)
3. kszb
2015. júl. 14. 11:27
összeszedtél vmi enyhe lefolyású vírust valószínűleg. Vagy légkondi miatt bedurrant. Lehet a nyak meghúzásodnak is van köze hozzá. Felesleges orvoshoz menni vele, ha semmi egyéb bajod nincs. Figyelgesd, ha 2 hét múlva se tűnik el (de ne nyomogasd), akkor nézesd meg. Addig esetleg hideg borogatás, jegelés is mehet rá. Az szokott segíteni.
2015. júl. 14. 11:00

Sziasztok! A nyakamon két napja észrevettem egy csomó szerű valamit. Néha érzékeny amikor megnyomom, de van mikor nem fáj. A másik ami feltűnt, hogy este alig lehet érezni, de reggel meg nagyobbnak tűnik. Orvoshhoz jövő hétig nem tudok menni, mert Bécsben vagyok szombatig, és itt nem szeretnék ezzel vacakolni. Különösebben semmi ms bajom nincs. Ja és akkor vettem észre amikor nagyon megrándult a nyakam, fájt, és meg akartam maszírozni.

Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 14. 10:57
Nyirokcsomóduzzanat? folyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook