Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónaljban nyirokcsomó duzzanatról mi a tapasztalatotok? fórum

Hónaljban nyirokcsomó duzzanatról mi a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 30. 14:42
Sziasztok! Nem tudom, hogy aktív lesz-e még ez a fórum valahol, de azért biztos, ami biztos leírom nekem mi volt. Szóval egyik napról a másikra mindkét hónaljamban feldagadtak iszonyat a mirigyek. Nem szőrtelenítés után, nem összefüggésben valami deo váltással, hanem csak úgy hipp-hopp. Annyira de annyira fájtak, hogy szinte nem is tudtam a karomat rendesen leengedni. Nekem mindkét oldalon nem foltként, hanem egy piros vonal szerű pírként jelentkezett csak elszíneződés. Aztán kb egy hét után elmúlt. Kis idő múlva megint előjött, aztán megint elmúlt. kb. már a harmadik ilyen esetnél elmentem egy spec. orvoshoz, aki kapásból rávágta, hogy tele van a szervezetem méreganyagokkal, úgyhogy feküdjek rá a méregtelenítésre. Hát igaza is lett, ugyanis előtte jóformán alig ittam folyadékot, tuti nem gurult le 1 liter sem naponta, emelett kávé meg miegymás. Aztán ittam méregtelenítő teát, meg mindenféle méregtelenítő kapszulát - orvosi felügyelet mellett!!!- ilyen volt például a halolaj kapszula stb...és azóta se híre se hamva. Szóval létezik olyan, hogy ha nem tud a szervezetedből távozni a lerakodótt méreganyag, akkor bizony jelez a szervezet, hogy gáz van. Azóta mondanom sem kell teljesen rászoktam a napi 1,5-2 liter folyadék fogyasztásra, persze van amikor ez egy kicsit kevesebb, de nagyon oda figyelek rá. Kb. 6 hónapig csináltam a méregtelenítést, jót tett, fogytam is:), erősebb lett az immunrendszerem is, nem voltam már olyan beteges. Mindenesetre persze nem szent írás,ami velem történt, de ha hasonló helyzetbe kerülnétek, mindenképpen gondoljatok erre is, mert lehetőségként benne van a pakliban. Mindenkinek azért egészséges és szép napokat kívánok. N
28. secret! (válaszként erre: 22. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 15:57
Akkor lehet, hogy a férfi deo a ludas, nem véletlen, hogy mást használtál és megduzzadt a nyirokcsomód. Használd a régit, és szerintem elmúlik.
27. Puszitolvaj (válaszként erre: 26. - Pan Dóra)
2012. jún. 13. 14:54

Ahaaaa, szoval te se tudod mitol...ez a bosszanto a dologban,mert hogyha beteg volnak (influenza, hules vagy barmi mas) akkor valahogy lenne benne logika...

nah, hat csak lesz valami...legrosszabb esteben jovoheten doki. :-/

26. Pan Dóra (válaszként erre: 25. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 14:06

Azért figyeld magad! Ha 1-2 héten belül nem múlik, mutasd meg orvosnak.

Nekem egyébként többször előjött, hol az egyik, hol a másik hónaljamban, borsó nagyságútól fél diónyiig minden volt, és nem tudom mitől. Szerencsére lassan visszahúzódott mind.

2012. jún. 13. 14:01

No, hat akkor nem csak nekem van ilyen...

ez maris megnyugtato...

24. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 13:58
Nekem is volt ilyen, és pont szőrtelenítés után. Napokig úgy fájt, hogy majd leszakadt a karom. Külső sérülés vagy nyom semmi, csak a fájdalom. Aztán elmúlt.
23. diegóóó (válaszként erre: 7. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 13:57
Egyébként amikor észrevettem nekem sem volt piros. Később lett csak az. És egyik napról a másikra lett olyan nagy. Minden este átvizsgálom magam zuhanyzáskor és este még semmi nem volt, másnap reggelre pedig már egy dió nagyságú csomó. Remélem neked is elfog múlni, de mindenképpen menj el orvoshoz, ha tudsz és hátha megnyugtat.
22. Puszitolvaj (válaszként erre: 20. - Secret!)
2012. jún. 13. 13:52
Nem valtottam, az eddigit hasznaltam(nivea).viszont ma a paromet hasznaltam, mar csak azert is mert valahogy a tegnap budoset izzadtam, es arra gondoltam, hogy a ferfi deo csak hatekonyabb...ejsze neki csak nem lesz semmi baja...
2012. jún. 13. 13:49

Hat, ha hetfoig nem mullik el akkor muszalj lesz meglatogatnom a dokit :-(...addig remenykedem es szedem a C vitamint.

Amugy meg remenykedem hogy a szortelenitestol van. a borotva megy a kukaba.


Koszi mindenkinek!

2012. jún. 13. 13:48
A secret nevű stiftől volt, durván már az első használat után megduzzadtak a nyirokcsomók, továbbadtam apunak, ő is így járt. Nézd meg, ha új deostiftre váltottál, lehet hogy attól.
19. Mona6908 (válaszként erre: 17. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 13:44
Szinte 100%, hogy a szörtelenítéstől van. kell neki jó pár nap, hogy vissza húzódjon. Nem feltétlenül pirosodik ki. Azért a házidokidhoz elmehetsz, hogy megnyugtasson.
2012. jún. 13. 13:43
Saját tapasztalat: a rák nem fáj, különösen nem a mellrákkal összefüggő nyavalyák, mielőtt ilyesmin görcsölnél!! De az is tapasztalat, hogy ettől függetlenül bármilyen fiatal vagy(mondjuk 30 felett) nagyon ajánlott az éves(!) szűrés, mammo és ultrahang felváltva. Halgass egy igazán érintettre, mert az elmúlt 4 évben nagyon sok mindent láttam!!
2012. jún. 13. 13:31

Amugy en nem az a stresszelo ipohonder tipus vagyok...szoval, csak amikor felholt vagyok akkor megyek dokihoz...

de ilyen tunetem meg nem volt es nagyon nem tudom, hogy mihez kezdjek...es szivesen elkerulom, hogy a dokinal miutan kiallok egy 1-2 oras sort meg hulyenek is nezzenek...


...gondolom,ismeritek a "feelinget"...

16. 7170b852f3 (válaszként erre: 1. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 13:31
Férjemnek volt. Banális dolog miatt ráadásul. Előtte pár nappal volt a bőrgyógyászaton egy szemölcsöt leszedetni (jegelték). Így reagált rá a szervezete. Antibiotikumot kapott és elmúlt. Neki a csomó nagyon fájt, a karját sem tudta felemelni.
2012. jún. 13. 13:29

Haaat, mar reg keszulok egy "nagy" kivizsgalasra, csak hat nem tudom mikor fogok ra sort keriteni...

Most eszbe kaptam, hogy van nallam Cvitamin, ugyhogy ha "netalan-tan" gyuladas van valahol akkor erositem az imunrendszerem - es bekaptam egy parat...

vagy semmi koze egyiknek a masikhoz...?!


...hogy utalom amikor valami bajom van...

14. haaeen
2012. jún. 13. 13:26

szia.

nekem is szokott lenni, de par nap alatt elmulik, ugyhogy nem nagyon stresszelem miatta magam :)

2012. jún. 13. 13:24
Nekem volt,és eléggé fájt,egy éjszakára vizesruhát tettem rá,elmúlt,de később is megduzzadt párszor....ez vmi gyulladást jelez a szervezetedben,nem ártana legalább egy laborvizsgálat.....
2012. jún. 13. 13:11
elolvastam a ciket...most az egyetlen dolog amire tudok gondolni, hogy vasarnap reggel egy szallka ment a tenyerembe es csak delutan piszkaltam ki, amikor mar fajt...nah, mostmar lehet hogy baromsagokat gondolok :-/
2012. jún. 13. 13:03

Minden ok ott is, az este megneztem, vegig tapogattam magam.

Egyszeruen nem ertem, hogy mi van...

De koszi a linket , elolvasom.

2012. jún. 13. 12:58
Olvasd el: [link]
9. 9c8432d068 (válaszként erre: 7. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 12:56
Mi újság a melleid körül? Abban nincsenek csomók?
8. Puszitolvaj (válaszként erre: 6. - 9c8432d068)
2012. jún. 13. 12:56
Hat mert faj a honaljamban. amugy meg nem faj sehol semmi, sem a torkom sem a fejem, nem vagyok nathas... olvastam hogy gyuladasra utalo jel...de akkor mim van begyulladva?
7. Puszitolvaj (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2012. jún. 13. 12:54

Elobb en is a borotvara gyanakodtam...viszont akkor a bornek pirosnak kene lenni vagy irritacio kene ott legyen...viszont semmi...csak annyi, hogy valahogy a tegnap irtora budos izzadsag szagu voltam, ami nallam nem fordul elo, szoval nem izzadok budoset...

Letezik, hogy a hormonhaztartas miatt van?...osszefugghet-e ezzel?

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 5. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 12:53

Hát ha jól vagy,és nem fáj semmid,akkor ezt miért írtad????


"Tegnap ota erzem, hogy faj mind ket honaljam,"

2012. jún. 13. 12:51
Ouch. hmmm. de mi lehett begyulladva? hisz semmim se faj...jol vagyok...
2012. jún. 13. 12:50
Igen, nekem volt. Nagyon megijedtem. Nekem csak az egyik oldalon volt megduzzadva, dió nagyságúra. Picit talán piros is volt. Egy hét alatt eltűnt. Én is a borotvára gyanakodtam.
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2012. jún. 13. 12:49
Gyulladásra utaló jelek,menj vele feltétlen orvoshoz.
2012. jún. 13. 12:46
Tegnap ota erzem, hogy faj mind ket honaljam, (vasarnap szortelenitettem, viszont kivulrol a bor nem serult)ugy erzem, hogy belurol faj es ha nyomkodom akkor megjobban...volt mar valakinek ilyen?
2012. jún. 13. 12:44
Honaljban nyirokcsomó duzzanat - Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook