Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyírfacukor - használja valaki? fórum

Nyírfacukor - használja valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
18. fdóri
2010. febr. 25. 14:49

Nincs más cukorbeteg a családban.

Ami a hugodnak van az nem az inzulinrezisztencia?

Elvileg az egyes típusú cukorbetegséget (ami a kisfiamnak van) nem lehet ötökölni. A 2-es típusra való hajlamot lehet...

Lehet valami vírustól is, ami tévedésből az inzulintermelö sejtcsoportokat támadta meg, vagy antibiotikum... az orvosok sem tudják:(

17. birgi74 (válaszként erre: 16. - Fdóri)
2010. febr. 25. 14:41

mitől lehet... van cukorbeteg a családban? vagy ez nem ilyen öröklődéses dolog?

nálunk a hugimnak van egyfajta lebontásos rendellenessége, nem kifejezetten cukorbeteg (legalábbis nem inzuli-adagolós), de van egy cortizol nevű hormon, amit nem úgy használ a szervezete. eleinte diabéteszre gyanakodtak, mert összefüggésben van az inzulinnal neki is.

most beállították neki, egy éve szed egy gyógyszert, amit úgy néz ki, h mindig kell majd szednie. 3 hetes a babája, és terhesség alatt is végig szednie kellett, hála Istennek a babának nincs ilyesmi problémája.

de tesómnak is nagyon oda kel figyelnie, h 3 óránként egyen a megadott időpontokban, a megadott élelmiszerek közül...


jah... a krumplit kenyeret kerülöm (nehéz, mert nagy tésztás-kenyeses vagyok/voltam)

16. fdóri (válaszként erre: 15. - Birgi74)
2010. febr. 25. 14:30

Igen, inzulinos:( az ötöde az inzulintermelése, a normális alsó határának:(

Visszagondolva nekem is furcs hogy nem volt terheléses, de elvileg attól még nem lehetne cukros, ha nekem akkor magas volt, így nem foglalkozom vele.

Egyébként ha kerülöd a fehér kenyeret, krumplit az is segíthet:)

2010. febr. 25. 14:25

úgy tudtam, h azt mindenkinek "elrendelik". mármint a terhelésest.

nekem akkor derült ki, h picit magasabb a cukrom. amúgy a rendes vérvételeken, meg éhgyomorra mindig szuper jó volt...

a terheléses után nem állt vissza 120perc elteltével, és ezért kellett mennem még egy ilyen reggeli utánira. az ma volt. hát icipicit ez is magasabb lett, mint a felső határa a rendesnek. ezért is érdeklődöm most ilyen intenzíven.

elég a diéta a kisfiadnak, vagy szükség van egyéb dolgokra is (inzulin)?

14. fdóri (válaszként erre: 13. - Birgi74)
2010. febr. 25. 14:01

Mi is azt használjuk(port).

Augusztusban derült ki. Nem volt semmi gondom, a terhesség alatt, bár csak a vérvételekkor néztek cukrot is, terheléses cukrom nem is volt. Az orvosom biztos feleslegesnek látta...

2010. febr. 25. 13:47

már rendeltem is :)

a fehér por alakút. ti az őrleményt használjátok, ami zöld?

mikor lett diabéteszes a kisfiad? várandósság alatt volt problémád a cukorral?

12. fdóri
2010. febr. 25. 13:36

nincs mit, úgyis unatkoztam:)

Alszik a pici fiam.

2010. febr. 25. 13:34
Köszönöm a gyors, és mindenre kiterjedő választ! :)
10. fdóri
2010. febr. 25. 13:30
nyírfacukrot én a herbaházban vettem, gondolom olcsóbb mint egy pici bioboltban, és nem is láttam még máshol
2010. febr. 25. 13:27
steviainfo@freemail.hu
2010. febr. 25. 13:25
Biobolt, de ott drágább mint a neten. Megnézem az e-maileim, hogy honnan rendeltem, pill...
2010. febr. 25. 13:24

Mi port használunk, ezt nem mindenhol árulják, de neten lehet találni. 300X-osa a cukor édesírő erejének, tehát 100g cukor 0,3333..g stevia.

Tablettát is vettünk már, kávéba teába jó. Csak én ezzel is főzök(paradicsomos dolgok), abba egyszerűbb így. A folyékony is jó lehet, ha cseppentős az üvegje akkor egyszerűbb lehet az adagolás:)

6. birgi74 (válaszként erre: 3. - Fdóri)
2010. febr. 25. 13:22

Nagyon köszönöm amúgy a gyors választ! Stevia-t hol lehet beszerezni? Ugyanúgy bioboltokban? A nyírfacukor is ott szerezhető be?

A kérdéseimből is látszik, h nem nagyon néztem utána a dolognak még. :)

Hát igen, a cukorhoz képest szuper az érték :)

5. Wenta (válaszként erre: 2. - Fdóri)
2010. febr. 25. 13:21

Szió!


Szteviából mennyi felel meg 100 gr cukornak? Folyékonyat v tablettát érdemes belőle venni.

4. birgi74 (válaszként erre: 3. - Fdóri)
2010. febr. 25. 13:20
szia! :) éppen most írtam neked e-mailt! :) azt hittem, már régia téma, és nem olvasod :)
2010. febr. 25. 13:18
egyébként a GI indexe 7, ami a 100-as cukorhoz képest kecsegtető
2010. febr. 25. 13:16

Szia!


Mi használjuk sütikhez. kb 3/4-e kell a rendes cukormennyiségnek belőle, bár nem ez van ráírva.

Máshoz stevia-t használunk, mert ez is természetes.

Mi sem használunk elvből mesterséges édesítőszereket:)

2010. febr. 25. 13:13

Sziasztok!


A várandósságom miatt emelkedett glükóz-eredményeim vannak. Nézegetem a lehetőségeket, mert bár nem vagyok egy nagy édességfogyasztó, de van, amit nem szeretek keserűen :) édesítőszereket elvből nem fogyasztok. Hallottam a nyírfacukorról, hogy ajánlatos diabéteszeseknek is, kismamáknak, diérázóknak, stb. Mi a véleményetek?

Van tapasztalata valakinek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook