Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyert már valaki 3napos szállodai elhelyezést, és működik? fórum

Nyert már valaki 3napos szállodai elhelyezést, és működik? (tudásbázis kérdés)


12. Sleepi
2010. márc. 22. 19:23

Nekünk bejött, nagyonis. :) Hévizen, a tótól pár percre egy ilyen apartmanos szállodában voltunk 3 napot. 4-ünkre került összesen kb. 20 ezerbe, le kellett tenni valamennyi kauciót, de azt a végén visszakaptuk. Csak a szállást adták, ellátás nem volt benne, de olyan gyönyörű kultúrált helyen, amit magunktól nem tudtunk volna megfizetni.

"Cserébe" a szüleimet valamelyik nap kb. másfél órán keresztül próbálták rávenni arra,h. vegyenek ott üdülési jogot. Persze nem vettek. :)

Viszont potom pénzért nyaraltunk egy jót. :)

11. hopszasári (válaszként erre: 10. - Pmjudit)
2009. márc. 9. 16:28
Nekem nem tetszett a "vadászat". kb. 10 család volt jelen, cselesen megkérdezték, ki hol nyaralt múlt évben és még egy család meg mi jártunk külföldön. Na emiatt ez a két asztal a két főnököt kapta, 15 perc duma után a pénzügyes férjem bezavarta őket, jópár kérdésre kitérő választ adtak, majd kb. fél percet kaptunk arra, hogy döntsünk az üdülési jog felől. Természetesen nemet mondtunk. Senkinek nem ajánlanám.
10. pmjudit (válaszként erre: 9. - Hopszasári)
2009. márc. 9. 16:21
Én meg úgy vagyok vele, hogy azt a 2 órát meghallgatom, ilyen színvonalú szállodákba ennyiért nem tudnék eljutni. Persze mindenki maga tudja.
2009. márc. 9. 16:12
Én nem csípem az ilyen bemutatókat. Üdülési jogot sem vettünk és az üdülést sem vettük igénybe. Egyszer volt Budán kutyavásár, többé nem csábítanak ilyenre....
8. pmjudit (válaszként erre: 5. - Sirga)
2009. márc. 9. 15:11

Mi is nagyon elégedettek voltunk. A szállodák csodaszépek.


Egyébként mi vettünk üdülési jogot is.

7. pmjudit (válaszként erre: 3. - Ferkó50)
2009. márc. 9. 15:07

Mi többször voltunk ilyen bemutatón és igénybe vettük ezeket az ajándékutalványokat. nem kamu, de van amikor kell vmennyit fieztni, de ezt előre pontosan tisztázza a cég.

Viszont ellátás nincs, csak a szoba és néhány szolgáltatást lehet igénybe venni.

2009. márc. 9. 13:47

Hiszi a piszi!!!!

Minket is elhívtak telefonon. Aztán nekünk is csupán 1 milláért üdülési jogot kellett volna venni:( És még ők voltak felháborodva, mikor nem éltünk ezzel a "kedvező" lehetőséggel. Az utalványt a 3 naphoz mi is megkaptuk, de többe lett volna az utazás meg minden, így széttéptük. Szerintem ez egy nagy átverés. Csak azért van, hátha behúznak és megveszed az üdülési jogot!

2009. márc. 9. 13:47
Tavaly felhívtak, hogy Sárvárra mehetünk ketten, 2 éjszakára, 14.900 Ft-ért - ebben csak a szoba van, ellátás nincs. Nem kell venni semmit, de bejelentkezéskor le kell adni 30ezret, amit kijelentkezéskor visszakapunk, ha végighallgatjuk a szálloda bemutatóját. Elmentünk. Csodálatos volt!!!(A bemutató tkp. üdülési jog vásárlását szorgalmazta, passzoltuk.)Szinte reggeltől estig fürödtünk, kényelmes, mindennel felszerelt szoba volt - remélem, lesz még ilyen! :)
2009. márc. 9. 13:40
Kamu az egész.Nekünk is telefonáltak és egész végig azt mondogatták,hogy ingyen van,míg a végén bejelentették,hogy 15 ezer fejenként.Még jó,hogy nem mentem bele.Nehogy belemenjen valaki
3. ferkó50 (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2009. márc. 9. 13:25
Nálunk csak annyi derült ki,hogy nincs kötelező fogyasztás.Semmit nem kell vásárolni.A találkozón kiderült üdülési jogot kellett volna.Nem akartunk,ennek ellenére állítólag mehetünk +még 3kiskorú kis pénzért.ötezer az egész.nem akarom elhinni!
2009. márc. 9. 13:18
Minket már hívtak telefonon. :) Mikor mondtam a csajnak, aki meghívott, hogy rendben megyünk, de semmilyen költséget nem fizetek lerakta. :)))
2009. márc. 9. 13:13
Nyert már valaki 3napos szállodai elhelyezést, és működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook