Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyáron született babáknak mi kerüljön a kezdőcsomagba? fórum

Nyáron született babáknak mi kerüljön a kezdőcsomagba? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 11. 10:59
A hazahozós ruhát majd az időnek megfelelően fogja a z öltöztető szülésznő kiválasztani,így amiket leírtam érdemes vinned, és majd ők tudják. 5.-ik nap jöhettünk haza, császárnál még plusz 1-2 nap. Babakocsink 2013-as espiro vector pro van.Nagyon szeretjük. Mózes, hordozó, sport rész, mindhez van làbzsák, esővédő,pumpa,nagy fujtatható kereke van. Olyan mózest vegyél ami jó hosszú,hogy télen hidegben, sok ruhába is beleférjen félévesen is.
2014. febr. 11. 10:42
Ha meleg van body rövid ujjú,zoknival,kis sapival. Ha hűvösebb hosszú ujjú body és ujjatlan rugi. Mi amúgy több hosszú bodyt használtunk,mint rövidet. Otthon is abban volt kis nadrággal, éjszaka is vékony ujjatlan hálózsákkal. Kell vagy 2db pulcsi is. Rugit csak ujjatlant vettem, jobban lehet kombinálni rövid,hosszú bodyval, pulcsival. Vékony pléd is kell,ha meleg van elég helyette textil pelus. Haza hozni hordozó,body,rugi,sapi,pulcsi,pléd legyen nálad. Mi szombaton jöttünk haza, és már kedden kivihettem. Az én babám júli közepén született.56-os ruhát nagyon keveset vegyél, mi alig tudtuk1-2 hétig hordani csak pénz kidobás a 62-es sem lesz olyan nagy,de az utolsó hetekben úgyis megtudod a súlyát ,és akkor majd ráérsz venni 56- ost, ha kis súlyt mondanak. Ha még van kérdésed szívesen segítek!
14. Nanda (válaszként erre: 13. - Wintertime)
2014. febr. 7. 09:15

A fiammal 3 volt,a lánnyal a másodiknál tartunk.

Lehet nekünk kéne egy tökéletes babakocsit megtervezni!:)

2014. febr. 6. 21:28

Ezek szerint nagyon bevált :)

Nekem a 2 lányommal összesen 5 babakocsink volt. Azokból kellett volna összegyúrni 1-et :D

12. Nanda (válaszként erre: 11. - Wintertime)
2014. febr. 6. 14:54

A miénk már nem egy friss darab!:)

Használtan vettük,használtuk a fiamnál,most a lányomnál,közben meg kölcsönben is volt egy ismerősnél!:)

11. wintertime (válaszként erre: 9. - Nanda)
2014. febr. 5. 19:28
Jaj a babakocsi! Napok óta keresem az igazit. De átfordítható tolókarosat alig láttam. A Tiétek milyen? Szeretted?
10. Nanda (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2014. febr. 5. 14:44
30 fokban egy szál pelusban volt!:)Max. textil pelenkával betakarva.
9. Nanda (válaszként erre: 5. - Wintertime)
2014. febr. 5. 14:42
Nekünk a babakocsink ugyanaz volt mint a fiamnál,ő szeptember elejei,de állítható a karja így nem használtunk napernyőt.Azt nem tudom mikortól "lehet"kivinni,én a kezdetektől kivittem levegőzni mikor hasonló volt a kinti hőmérséklet mint ami a szobában is volt.
2014. febr. 5. 14:12
Amikor 30 fok volt a házba rövid újjú body és egy vékony nadrág volt rajta
2014. febr. 5. 14:11
Kórházból egy vékony hosszú újjú rugiba vittem haza
2014. febr. 5. 14:10
Nekem júli 7.-én született a kisfiam.Hosszú újjú bodyra nincs szükség,vékony hosszú újjú rugikat és rövid újjú bodykat szerezz be, én 2 hetesen már kivittam és persze nem a tűző napra de ettől függetlenül baba naptejjel bekentem, vékony sapi a fejére és napozó.. Túl öltöztetni nem kell
2014. febr. 5. 12:33

Köszi szépen, a babakocsira nem is gondoltam eddig..igaz még az is előttünk van..:) mint minden. A két lány után mindent eladtam, gondolván már úgysem fog kelleni hát tévedtem :)

Miben vittétek haza a kórházból? Mikor lehetett először kivinni?

2014. febr. 5. 12:27

Szia!

Amire én emlékszem, hogy nyitottabb babakocsi jól jött volna, mert a mi műanyag mózesesünkben nagyon megállt a meleg levegő. Napernyő a kocsira fontos. Meg, hogy a kupoláján is fel lehessen nyitni egy szellőző nyílást.

Én gyakran alattam kinn, utazóágyban, amire mindig tettem szúnyoghálót.

Vászon sapik is nagyon kellettek.

Hirtelen ennyi:)

3. Nanda (válaszként erre: 2. - Wintertime)
2014. febr. 5. 12:09

Szia!

Az én kislányom tavaly júliusban született.Volt pár hosszú ujjú ruhácskánk is,szükség is volt rá néha amikor hűvösebb volt.

Kérdezz bármit,ha tudok szívesen segítek!:)

2014. febr. 5. 12:02

Akinek babája nyáron született, főként annak a tapasztalatai érdekelnének. Két lányom van, Ők télen születtek..a kistesót júliusra várjuk. Kicsit bizonytalan vagyok Neki mire lesz szüksége. Pl. 56-os bodyból, rugiból kell hosszú ujjú is? Meg ilyen praktikus dolgok.

Köszönöm ha tudnátok segíteni.

2014. febr. 5. 12:01
Nyári baba szükségletei :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook