Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Mallorcán, tapasztalatok? fórum

Nyaralás Mallorcán, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 4. 18:37
Sziasztok! Palma de Mallorcára mennék augusztusban, vagy júliusban a wizza.r nevezetű légicéggel! hol tudok olcsón szállást keresni 7 éjszakára, egyágyas kéne! tud valaki segíteni? koszonom a segítséget
14. borbelya (válaszként erre: 13. - Sankyka)
2010. jún. 14. 12:26

Aerovivával!

Ha van még kérdésed csak bátran!!!

13. Sankyka (válaszként erre: 12. - Borbelya)
2010. jún. 14. 12:19

Persze,mindenképpen bérlünk kocsit!Már irogatom is össze miket fogunk megnézni:)

Es trent-et ki nem hagynám,a képek-videók alapján gyönyörű!Dejaba-t is megkuksizom mindjárt:D

Jajj annyira várom,hogy hihetetlen,de majd két hónap múlva megyünk,augusztus 12.-én....

Csak jókat hallok róla,mindenki visszamenne erre a szigetre,gondolom nem hiába.

Melyik utazási irodával mentetek?

12. borbelya (válaszként erre: 11. - Borbelya)
2010. jún. 13. 22:49

Béreljetek kocsirt!!!

Mi a fővárost kihagytunk, mert nagyon zsúfoltnak gondoltuk. Így inkább "világot láttunk, de mennyire megérte!!!

Menjetek el : Dejaba, az gyünyörű! Az a környéke elképesztő, az utak, a narancsfák! Mi azt csináltuk, hogy a sziget széléne haladtunk téprképpel, és ahol láttunk valamit megálltunk. Irigyellek! :)

2010. jún. 13. 22:46

Mi Cal D'orban voltunk....húúúú gyönyörű!


És keressétek fel Es Trenc nevű strandot!! Mindenképpen!

10. Sankyka (válaszként erre: 9. - Cippora)
2010. jún. 13. 10:26
Köszi szépen,aranyos vagy!:D Majd beszámolok,milyen volt!
2010. jún. 12. 19:42

Mennénk mi,ha lenne keret,de majd csak lesz egyszer :)


Érezzétek jól magatokat!

2010. jún. 12. 11:39
Köszönöm a segítségedet,és szerintem Ti is menjetek vissza minnél előbb,ahogy tehetitek,mert mindenkitől az hallom,hogy ez a hely a legjobb!
2010. jún. 12. 11:38

Okés megfogadom a tanácsodat,és bérlünk széfet:)

Jajj már én is nagyon várom!!Akár holnap indulnék!:D

Mi is augusztusban megyünk!

Addig állandóan a fórumokat,és az új akciókat bámulom:D

2010. jún. 11. 16:37

Formentor gyönyörű,azt tényleg nem szabad kihagyni.


Mi az idegenvezetőt kértük meg,és ő intézte el,reggel már ott volt a kocsi,a recepciós adta oda a kulcsot,neki is kellett vissza adni.Az se mindegy milyen az autó,nyilván nem BMW-t kell bérelni :)


Béreljetek széfet!!!!

Komolyan mondom,én soha nem béreltem sehol,de mi a tengerparton is úgy voltunk,hogy egyikünk vigyázott a cuccokra,míg a többi fürdött (mi négyen voltunk)inkább másra legyen kevesebb...


Vizi vidámparkok is vannak,azokat is érdemes meglátogatni.

Az időjárása pedig szuper volt (mi augusztusban voltunk)


Szerintem El-arenal nem olyan nyüzsis mint Magaluf,legalábbis én nem választanék mégegyszer ott szállodát,inkább valami nyugis helyen.Tele volt angolokkal,és borzasztó amit műveltek.Mint az állatok,úgy vedeltek,és már délben :D


Jó lesz nektek nagyon.Picit irigykedek,visszamennék szívesen :)

5. Sankyka (válaszként erre: 4. - Cippora)
2010. jún. 11. 14:17

Szia!

Köszi az infókat!

Eddig úgy tervezzük,hogy El-arenalban legyen a szállásunk,mert két munkatársam is ajánlotta!Biztos nyüzsis hely,de nappal úgyis kirándulni fogunk sokfelé,főleg a gyönyörű strandokat akarjuk megnézni.

Amit már kinéztem,az Es-trent,Cala Millor,Cala Mesquidas,Formentor....

Szerintem elég sem lesz az az egy hét:(

Hol béreltetek kocsit?Láttam az egyik utazási irodánál,hogy előre is lehet kocsi foglalni!Tavaly rodoszon voltunk,és nem volt egy kocsi sem bent a kölcsönzőkben,így az idegenvezető tudott egy napra szerezni,nagyon borsos áron...ezt megakarjuk most előzni,na meg nem akarom hogy azzal menjen az idő,hogy keresgélünk.

Széfet azért nem akarunk bérelni,mert pénzt-iratokat mindig magunknál hordjuk,illetve nem cigizünk.Azért az elég durva,hogy a szálloda saját személyzete lop!

Jajj már annyira várom!

Az időjárással meg voltatok elégedve?

2010. jún. 11. 10:34

Szia!

Mi Magalufba voltunk.Amit én ajánlok,hogy ki ne hagyd,az a Katmandu.Ez egy fordított ház,nagyon érdekes.A kinti részén van egy 4 dimenziós mozi,azt SEMMIKÉPP ne hagyjátok ki,mert hihetetlen élmény,és Magyarországon nincs még ilyen.Ha akartok bulizni akkor van egy hatalmas szórakozóhely a BCM.

Mi béreltünk kocsit,tettünk körutat is.Castell d'Alero-ban felmentünk a várat megnézni,hihetetlen szép helyen van.Oda szerveznek buszos utazást,mert azt mondják veszélyes autóval önként felutazni,de mi kocsival mentünk,nem éri meg plusz pénzt adni érte,és nem is találtuk veszélyesnek.A fővárosban érdemes a katedrálist is megnézni.Van "vizi-világ' is,oda is elakartam jutni,de leszavaztak :)


Amire figyelj,ne igyatok csapvizet,és béreljetek széfet,mert sajnos sok a lopás.Nekünk majdnem egy egész karton cigit elloptak a szobából,gondolom a takarítók :( márpedig ha dohányoztok,számítsatok rá,hogy nem nagyon lehet cigit kapni sehol.


Melyik részen lesztek?

3. Sankyka (válaszként erre: 2. - Ee4c27a1c3)
2010. jún. 10. 13:11
Ti melyik részén voltatok?Melyik strand volt a legszebb?
2010. jún. 10. 13:05
csodálatosan szép...vissza megyek még oda egyszer:)
2010. jún. 10. 13:03
Kíváncsi lennék olyan élménybeszámolókra,akik jártak már ezen a csodálatos szigeten,illetve tanácsokra,javaslatokra mit érdemes megnézni,stb.!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook