Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Görögországba busszal? fórum

Nyaralás Görögországba busszal? (beszélgetős fórum)


16. Sztavros (válaszként erre: 15. - CsillagTM)
2010. jún. 14. 09:44

A tüntetések Athénban meg max. a nagy városokban lesznek/vannak. Érinthetik a repülős és tömegközlekedést, de az olyan buszos utakra és azokra az üdülőhelyekre, amikről mi beszélünk, nem lesznek kihatásal.


Fúú, hát az államcsőd az már keményen politika, és nem mintha, nem lenne szabad, de ne menjünk nagyon bele szerintem. Gazdasági és politikai fórumokon többet találsz erről, és persze függ attól, milyen pártállású portált olvasgatsz... Én többet, hogy tisztáb legyen a kép. Mindenestre szerintem még mindig jobban járnánk a csőddel, mint másképp, mert csődnél a külső hiteleket nem tudjuk visszafizetni, és dől be minden, ha meg mást választanak, akkor belföldi kifizetések nem lesznek, drágul minden, és rághatjuk a küszöböt...


Szerintem is drágulni fog minden kint, csak nem tudni, milyen mértékben. Nekünk alapból kb. egynegyeddel drágább lesz, mert az euró az egekben jár, meg szerintem még tesznek is majd rá egy lapáttal kint is, mert megpróbálják összeszedni ezen a nyáron a jövő télre valót rajtunk. Igen, hát logikus az fordítva lenne, de hol van már a mai világban a logika?...

15. CsillagTM (válaszként erre: 14. - Sztavros)
2010. jún. 14. 09:02

neem, igazából a tüntetésekre gondolok, hogy nem biztos, hogy annyira biztonságos most arrafelé.


államcsőd itthon? ez nekem új, honnan tudod?


egyébként nekem valaki azt mondta, hogy idén drágul Görögország a válság miatt, de én pont azt érezném logikusnak, hogy olcsók lesznek, épp azért, hogy menjenek a turisták...

14. Sztavros (válaszként erre: 13. - CsillagTM)
2010. jún. 14. 08:46

A válság miatt kérdezed? Nem, inkább attól félek, hogy addigra nálunk jelentik be az államcsődöt, mert az már van, csak még nem jelentették be... Ők legalább már túl vannak a nehezén, vagyis beismerték, hogy mekkora gáz van. Valamiből meg kell, hogy éljenek, és ez nem fog nekik másképp menni, csak ha nagyon-nagyon jó fejek lesznek velünk, túristákkal, és mindenben a kedvünkre tesznek, hogy menjünk sokszor!

Pontosan már nem tudom, az Aeolus utazási irodának (ami szlovák, de ezt nem reklámozza, na ettől van még egy kis félnivaló...), volt még sztem februárban egy olyan ajánlata, hogy ha lecsapsz az előfoglalási akcióra, vagyis 3 napon belül elküldöd a foglalásodat, akkor egy csomó helyre 1-et fizet, 2-t kapsz mehetsz. Ez a szezon első és 2 utolsó időpontjár vonatkozik. Mi szept. 9-én indulunk. Amúgy már utaztunk egyszer az aeolus-szal, akkor nem volt gáz, de mondjuk nem is utálták még ennyire látványosan a magyarokat...

13. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Sztavros)
2010. jún. 14. 00:07

és nem félsz most Görögországtól??


am milyen ajánlattal mész pontosan?

12. Sztavros (válaszként erre: 38. - Vikianya)
2010. jún. 13. 23:43
Ja, a sátrazást senkienk nem ajánlom! láttam azokat a sátrakat a Narancsparton! Kartasztrófa! Se wc, se tusoló... És amúgy is nagyon olcsó a szállás kint. Én ha megtehetem, úgy utazom, hogy eldöntöm, mikor akarok menni, és foglalok valami jó kis last minutot! Nagyon sok van már 2 héttel indulás előtt is! Most előfoglalási akcióban megyünk az aeolus-szal, így 1-et fizet, kettőt kap akcióban utazunk!
2010. jún. 13. 23:38
Sziasztok! Mi idén hatodjára megyünk busszal Görögbe. Tavaj voltunk Sartin meg Korfun. Sartira símán birtuk az utat, azt hiszem 15 óra volt kb. Korfu az már kemény dió, az 24 órás mulatság. Én imádom! Az első odaút az lassabban telt, de minél többedjére mész, annál gyorsabban eltelik. Azért szeretem nagyon, mert idén pl. ketten megyünk Sartira 48 ezerért! Ebben benne van a busz meg a szállás 2 főre. Hát ugyanez repülővel szerintem 6x ennyi lenne, és azért ez megér egy kis buszozást! Voltam már így Parálián, Sartin, Stavroson, meg Korfun, és mind nagyon jó volt!
2010. jún. 11. 09:37

szia! mi is voltunk tavaly nyáron párommal, Makrygialosba mentünk (Paralia mellett). oda 20, vissza 18 óra volt kb. az út. nyilván kicsit kényelmetlen, de simán kibírható, és az anyagi előny nem elhanyagolható. nekünk busz+utazás 40e volt aug. 10-16. körül a Campus Clubbal (amit amúgy nagyon ajánlok). a buszon légkondi, ha kértél, kávé, filmeket raktak be...jó volt. ja és 4 óránként azért ugye van 20 perc szünet, amikor friss levegőt szívhatsz. szóval fárasztó, de fiatalként ki lehet írni (bár nálunk az idősebbek se panaszkodtak:))

annyi, hogy vinni kell fejpárnát, takarót, ha fázós vagy, elég kaját, piát, könyvet. ja és ha nem bírod a buszt, akkor Daedalont vagy mit, meg én vittem ilyen homeopátiás cuccot, asszem Cocculine a neve. nem voltam rosszul egyáltalán.

2010. jún. 1. 18:59

Nézzétek mit találtam! A suliban volt kitéve egy szórólap, és úgy találtam el ide! :)


travelex. si / arak

2010. máj. 28. 10:41

Igen, rájöttünk aztán, hogy az a huszon, az hatvan lenne...cseles...

:)

2010. máj. 28. 07:10
Azt mindig nézd meg hogy bnne van e repülőjegyben az illeték, mert az sokat dob rajta (25-30ezer plusz)
2010. máj. 27. 14:51
Nagy nehezen rájöttem, hol kell keresni az "ócsó dógokat". Hát szuper! Egyet találtam, ami abnormálisan alacsony árú...repcsivel huszonvalamennyi...8 nap...
2010. máj. 27. 14:09
Köszi, megkuksizom!
4. ed405d6362 (válaszként erre: 3. - Gomboc7)
2010. máj. 26. 21:40
startutazas.hu
2010. máj. 21. 23:41
Hol lehet egyébként viszonylag megfizethető áron találni ilyen buszos utazásokat?
2010. máj. 21. 13:59
Sziasztok.Mi harmadszorra megyünk görögo.-ba busszal.Kibírható,ha rendesen felkészülsz.Kispárna,zokni,pulcsi,pléd.Gyerekekkel utaztunk,és egyszer sem volt semmi gond.Pedig a lányom első utazásunknál 3 éves volt.Idén júliusba megyünk,és már nagyon várjuk:)
2010. máj. 21. 12:59
Nem biztos h annyival olcsóbb a sátrazás...Mi elég sok mindent megnéztünk és nem sokkal olcsóbb, mint egy apartman.És azért az apartamnok kényelmesebbek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook