Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás 21 hónapos babával Isztrián! Bababarát strandok, apartmanok! HELP! fórum

Nyaralás 21 hónapos babával Isztrián! Bababarát strandok, apartmanok! HELP! (beszélgetős fórum)


16. b789d47c89 (válaszként erre: 15. - Malkata)
2011. máj. 23. 14:00

A kempingben is vannak faházak meg karavánok. Sátorozzon a hóhér :-)


Jesoloban még a Waikiki kemping van(ez és a Malibu az amik jó nagyok és közvetlenül a tengerpart mellett vannak)


A Waikiki az messzebb van a központtól....

2011. máj. 23. 13:55
Nem tudom mi volt a kemping neve, de Jesolóban sztem van egy tucat kemping:))Valójában gyerekként nagy móka a sátorozás, de felnőttként kánikulában szörnyű:D
14. SarahMina (válaszként erre: 10. - Malkata)
2011. máj. 23. 13:42
Aha, jó ötlet!!
2011. máj. 23. 13:38

Oké, maradunk Olasznál. Meggyőztek. :-)))


Még gyerekkoromban voltam 1x a malibu kempingben. :-))))


Ezekszerint még megvan. :-D

Anno skoda favorittal mentünk. Apum akkori álomautójával. :)))

12. b789d47c89 (válaszként erre: 10. - Malkata)
2011. máj. 23. 13:12

Meg van halpiac is, az nagyon érdekes (és büdös :-)) ismerkedhetnek a gyerekek a halakkal.

Ott láttam igazán közelről kardhalat is.

11. b789d47c89 (válaszként erre: 7. - Malkata)
2011. máj. 23. 13:10

Miért mondod, h Jesoloban nem tiszta a víz?


Csak zavarosabb a part mentén, mert a homok felkavarodik, ezért nem annyira átlátszó, de attól még tiszta.


Horvátorszát tényleg gyönyörű, igazából szebb is mint az Olasz tengerpart, de gyerekkel meg biztonságosabb az olasz rész, mert persze elmászkál a kavicson, de könnyebben elvágja a lábát vagy sünbe lép, meg ilyenek.

2011. máj. 23. 13:07
Jesolóban van terrárium, az egy programnak nem rossz.
9. b789d47c89 (válaszként erre: 6. - SarahMina)
2011. máj. 23. 13:07
Szállásügyben tudom ajánlani Jesoloban a Malibu kempinget. Az a jó benne, hogy van a recepción magyar csaj is, meg a honlapjuknak is van magyar változata. Vannak faházak meg karavánok is, gondolom sátrazni nem akartok gyerkőccel. Kultúrált, tiszta, nem túl drága, közel a tengerpart és a város is.
8. b789d47c89 (válaszként erre: 6. - SarahMina)
2011. máj. 23. 13:04

Akkor válasszátok Jesolot, az nem sokkal van odébb, mint Bibione és ott van vidámparkszerűség is. Meg úgy rémlik vm cirkuszt is reklámoztak..de az lehet, h csak akkor volt ott, amikor ott voltunk.


Meg ha nincs nagy kánikula ezekről a helyekről el lehet hajókázni Velencébe is, nem túl drága a hajóút de nagyon megéri.

2011. máj. 23. 12:53
Mi voltunk Horvátországban nyaralni 9 hónapos babával is, jól elmászkált (szó szerint) a kavicsos parton is, a vízben meg úszógumival lubickolt. Kicsit hideg volt a víz, bár valahogy igazán jó hőmérsékletű vízzel én még arra fele nem találkoztam:) Viszont Jesoloban kempingeztünk 1x, ott nagyon finom, meleg a víz is, bár ott meg nem tiszta...
6. SarahMina (válaszként erre: 4. - B789d47c89)
2011. máj. 23. 11:49

Igen, mi is gondolkodunk Bibione-n is. Igazából azért vetettük el, mert gondoltuk mi van ha nincs túl jó idő, hová tudunk menni gyerekekkel várostnézni.


Bibioneban tudsz esetleg apartmant?

5. b789d47c89 (válaszként erre: 4. - B789d47c89)
2011. máj. 23. 11:36
Puls=Pula
2011. máj. 23. 11:35

Mi már bejártuk az egész Isztriát meg Horvátország más részeit is. Mivel kavicsos-köves-sziklás partjai vannak, rengeteg tengeri sünnel nem igazán bababarát... Ha mindenképp Isztriát szeretnétek, akkor Medulint javaslom, egyedül ott van homokos strand, ahol sokáig be lehet sétálni, vannak szigetszerű zátonyok és vízi játszótér is. Közel van Puls kirándulni és Rovinj sincs messze, ezek nagyon szép helyek. Amit még ne hagyjatok ki az a Kamenjak foki nemzeti park, ez a legszebb ahol valaha jártam, pedig voltam horvátoknál sokfelé.


Ha én gyerekkel tengerpartra akarok menni, akkor inkább Bibione vagy Jesoló lesz a választásom Olaszországban, kb. ugyan az a távolság, de több km homokos strand, mikor mi voltunk tele volt gyerekekkel és ez az az igazi süppedős mély homok, Medulinban csak olyan "homokszerű", szóval nem az az igazi homokos strand.


Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2011. máj. 23. 09:25

:-D Köszi!


Igentudom...:)))


Még nem voltunk vele külföldön aztán kicsit para vagyok, de úgy szeretnénk most elmenni. :)

2. agis
2011. máj. 23. 09:23
22 honapos az majd` 2 eves, es mar nem baba, hanem gyerek. Ne aggodj....:D
2011. máj. 23. 09:19

Sziasztok!


Úgy néz ki nyáron el tudunk menni nyaralni.

Mi egy 22-23 hónapos babával mennénk, testvéremék egy három évessel.


Tudtok az Isztrián jó helyet, ahol a sekély a víz? Vagy bevált apartmanokat írjatok ha tudtok légyszi, bababarát környezetet keresünk!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook