Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyarországon bababarát szállodát hol találok, ahol van külön gyerekmedence is, ami a szállodához tartozik? Lehetőleg csúszdával.:) fórum

Magyarországon bababarát szállodát hol találok, ahol van külön gyerekmedence is, ami a szállodához tartozik? Lehetőleg csúszdával.:) (tudásbázis kérdés)


24. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 23. - Sabea)
2012. jan. 31. 14:50
Igen azt én is írtam, hogy a többi hotelhez képest nagyon olcsó. Nem azt mondom, hogy egy-két napra nem lehet elmenni, de mi nyáron 10 napot voltunk. A vége fele már haza vágytam. És a kiszolgálás tényleg NULLA!!!
23. sabea (válaszként erre: 19. - Kisszsuzska83)
2012. jan. 31. 13:11
Nekünk bejött. Lehet, hogy nem vagyunk nagyigényűek, viszont a jó árat értékeljük. A gyerkőc élvezte...
2012. jan. 28. 14:30
Sárvár Parkinn nyert! Csak bírjuk ki az utat odáig....:)
21. Reno77 (válaszként erre: 18. - Polly79)
2012. jan. 17. 23:19
Akkor még a Velence Spa lehet jó nektek. Az közel van, teljesen bababarát.
2012. jan. 17. 12:37
mi Dunaszentmiklóson voltunk, Tata mellett, Duna residence, 1szerűen szuper, bptől 1,5 óra autóval, van egy nagy medence,és annak az oldalában van egy kis medence, a 19 hós lkányomnak kb a melléig ért a víz, van benne egy csúszda is, és szoktak babaúszást is tartani, az persze a nagy medencében van.
19. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 17. - Sabea)
2012. jan. 17. 10:07
A Mátyás Király hotelt nem ajánlom. Életemben nem voltam olyan rossz hotelben mint az. Barátságtalan kiszolgálás. A szobák lelakottak. Igaz olcsó, de a színvonal is NULLA. Igaz mind van, amiket soroltál, de ettől még a hotel nagyon rossz.
18. polly79 (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2012. jan. 17. 08:22
Mi Vác környékén lakunk. Nem szeretnék olyan messze menni, mint pl. Sárvár, vagy Zalakaros. Az kb 3 óra út nekünk.Tényleg szuperek, de jön 4 gyerek. Egy 5 hós, 2éves, 3.5 éves, 5.5 éves. 4 felnőtt. Tehát azért lényeg, hogy egybe legyen a pancsi a szállodával. Altatás, etetés, tudjátok.... Köszönöm a sok tippet, megnézem őket, csak sok helyen nincs fotó a gyerekmedencéről.:(
17. sabea
2012. jan. 17. 06:38
Hajdúszoboszlón, a Mátyás Király Hotel nagyon bababarát. Csak ajánlani tudom. Kedvezőek az árak is. Nemcsak gyerekmedence van (csúzda nélkül :(), de gyerekmenü és babaétkészlet, etetőszék, ülésmagasító az étteremben, jó nagy játszószoba és néhány szinten teakonyha, ahol el tudod készíteni a kicsi ételét, tápszerét. És természetesen gyerekágyat, ilyesmit tudnak adni. Ráadásul nagyon közel van egy szuper, több szintes Aquapark, ahol van külön gyerekeknek szánt emelet. Na ott aztán van csúszda is dögivel. De oda a belépő sajna borsos...
2012. jan. 16. 20:28
szintén Kolping :)
2012. jan. 16. 18:42
Kolping Hotel-Alsópáhok nagyon jó programjaik is vannak.
2012. jan. 16. 16:26

Aquatiqum Tervál és Wellness Hotel Debrecen.


Közvetlen átjárási lehetőség van a Mediterrán Élményfürdőben.

Ősszel voltunk oda 2 gyerkőccel (5 és 1,5 évesekkel), nagyon jó volt, van bébimedence, gyerekmedence, csúszdákkal, nagyon jó, tényleg, a szállodában van játszószoba, képzett óvónőkkel, szóval tényleg szuper, csak ajánlani tudom.

13. Reno77
2012. jan. 16. 16:13

Az eddigi legjobb szálloda babaszempontból ahol voltunk, a Karos Spa volt, Zalakaroson.

Van gyerekmegőrzőjük is. :)


De egy barátnőmék a Gyula wellness hotelt is ajánlották, az is nagyon bababarát.

12. Ami.
2012. jan. 16. 16:13
Kehidakutyán?:)Kehidakustány:)
2012. jan. 16. 16:12
VitalMed és a Parkinn (mind a kettő Sárváron)
2012. jan. 16. 16:03
Rengeteg ilyen szálloda van, mégis kb. milyen környékre szeretnél menni?
2012. jan. 16. 16:01
Kehidakutyán, sztem elfogadhatóbb áron van, mint Alsópáhok.
2012. jan. 16. 16:00

Kolping Hotel-Alsópáhok vagy Hotel Saliris-Egerszalók!

Mindkettő kiváló :)

2012. jan. 16. 15:57
Nekem a Gunaras Resort Spa is elég bababarát volt. Ugyanúgy kiságy bekészítéssel, játszóház, és minden alap dolog. Nyáron tök jó kis gyerekmedencével..
6. azure_ (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2012. jan. 16. 15:34
Ezt általában mindegyik szálloda adja.
2012. jan. 16. 15:33
Kolping hotel Alsópáhok. A babákra épült a szálloda. Külön babakonyha, babaszoba, babaétterem és persze babamedence. Kissé le van már lakva, de nem rossz. Igaz pont amiatt, hogy le van lakva én nem találtam arányosnak az árat a minőséggel, de tény, hogy akkor 7-8 hónapos lehetett a kisfiam és teljesen ránk volt szabva minden. Neten fent vannak.
2012. jan. 16. 15:31
park inn hotel - sárvár, a fürdővel együtt van a szálloda, van csúszda meg egyéb dolgok gyerekeknek. Télire van fedett és nyárra a szabadba is van. Szerintem nagyon szépen megcsinálták, csúzda is van :)
2012. jan. 16. 15:29
Hotel Silver Resort, Balatonfüred, csúszda ugyan nincs, de babával mentünk, szobánkba bekészítve kaptunk rácsos kiságyat babaágyneművel, és fürdető kádat állvánnyal, ill. kérésünkre egy porszívót (orrszívásra) :)
2. Hoxa
2012. jan. 16. 15:25

hotel zenit, keszthely mellett

van csuszda is

2012. jan. 16. 15:23
Magyarországon bababarát szállodát keresek, ahol van külön gyerekmedence is, ami a szállodához tartozik. Lehetőleg csúszdával.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook