Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol vannak bababarát, lassan mélyülő vízű strandok a Balatonnál? fórum

Hol vannak bababarát, lassan mélyülő vízű strandok a Balatonnál? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. júl. 18. 20:52
É-i parton is létezik ilyen? Nekünk a D-i part messze van, ha rendszeresen járunk (nincs autónk). Az É-in mindenhol tömegnyomor van?
2010. júl. 17. 12:02
A lellei strand olyan, mint egy tengerpart:) Direkt olyanra csinálták, nincs lépcső, csak bele kell gyalogolni, nagyon jó gyerekeknek. De van kis víz a boglári, siófoki, fenyvesi, máriafürdői..stb strandokon is.
2010. júl. 17. 11:19
Balatonfüreden a kikötőnél levő szökőkút nagyon jó, jobban tetszett a gyerekeknek, mint a strand! A földből jönnek ki a vízsugarak, lehet köztük sétálni, pancsolni, fürödni. A vízminőséget persze nem tudom, nálunk nem lett következménye egyik gyereknél sem (3-ból), és mindig pancsolnak benne gyerekek. A strand viszont méregdrága, az olcsónál pedig nincs kisvíz...
2010. júl. 17. 11:05
Nekünk csak az É-i part jöhet szóba, Almádi és környéke, erre lakunk, nincs autónk. Kisgyerekkel hova lehet menni, ahol van kis víz, és nincs tömeg? Eddig a Wesselényire jártunk (B.almádi), de ezt a tömeget én nem bírom tovább. A törülközőt sem tudja letenni az ember, a vízben meg csak állóhely van, és persze kellenek a jó reflexek ,hogy elkerüljük az állandóan röpködő labdákat! Segítsen vki!
57. Kincsek (válaszként erre: 52. - Laurexa)
2010. júl. 12. 09:17
Siófok csillagos 5
56. vviki2 (válaszként erre: 55. - Vviki2)
2010. júl. 12. 08:38

Ja és azt még nem írtam, hogy a víz többi részén, olyan iszapos-hinaras, hogy "álom" volt sétálni a vízben....rémálom!


Inkább utazok fél órával többet, de a déli part ezerszer szebb, megéri az üzemanyagköltség-többletet...:-)

55. vviki2
2010. júl. 12. 08:35
Írták többen Csopakot. Tegnap szedtük a sátorfánkat és elmentünk....hááááát.....szerintem első meg az utolsó volt. Van homokos része ahol a kicsik dagonyázhatnak, de elég kicsi. Meg az egész strand olyan zsúfolt, hogy alig vártam, hogy hazamenjünk. A kicsik persze élvezték, csak mi nem. :-S A homokos részen nem volt olyan perc (na jó, 5 perc:), hogy nem dobált volna valaki homokkal, vagy nem fröcsélt volna vízzel. Nem vagyok maradi, meg szottyos mama sem, de ez nem nekem való... Szeretem a nyugodtabb helyeket. Meg a két kicsivel (a harmadik szerencsére talált barátnőt:) alig mertem egyedül lenni, mert olyan sokan voltak, hogy alig bírtam őket szemmel tartani... Ja, és helyet is alig találtunk....:-S
2009. aug. 18. 16:02
Csendes nyugodtabb helyet szeretnénk, 2 kisgyerekkel, ahol a strand is megfelel a kicsiknek. Alsóörsön felhívtam néhányat, de mindannyiban teltház van.
2009. aug. 18. 16:00
Segítséég!! Tudtok ajánlani olyan helyet, ahol van szabad hely most csüt-pént-szo-ra?
2009. aug. 10. 08:04
Siófok
51. pintyőke72 (válaszként erre: 50. - Katic)
2009. febr. 7. 22:51
írtam privit.
50. katic (válaszként erre: 49. - Pintyőke72)
2009. febr. 7. 22:24
Köszi! a gyors választ is. :) Most már, ha ajánlanál valami jó kis bababarát szállást is Alsóőrsön, az már vágyaim netovábbja lenne. :D Nagyon köszi! Tuti körülnézek.
49. pintyőke72 (válaszként erre: 47. - 9f7ef83b8a)
2009. febr. 7. 22:01
az alsóőrsi pont ilyen! :)
48. katic (válaszként erre: 47. - 9f7ef83b8a)
2009. febr. 7. 22:00
Upsz! Bocsi! :$ A barátnőm fiókjával jelentkeztem be. Katic voltam :P
2009. febr. 7. 21:58

Mindenkinek köszönöm! :)

Ezek közül, melyik olyan hely, amelyiknek igazi "üdülős-strandos" (tudjátok, olyan halsütödés, lángosos, zenés, kirakodós) jellege van? :$ Ahol nem lehet unatkozni. Túl nagyok az igényeim? Köszönöm a válaszokat! :)

2009. febr. 7. 18:29
Alsóőrs! A Balaton legszebb, legtisztább strandja címet is elnyerte tavaly.:)
2009. febr. 7. 17:32
Én is Balatonalmádit és Alsőóörsöt javasolnám.
44. vickie
2009. febr. 7. 17:02
Csopak
2009. febr. 7. 16:55
Tényleg Almádi is. Csak az meg amúgy picit uncsi. Füreden több az érdekesség:-)
2009. febr. 7. 12:44
Balatonalmádi és Alsóörs
2009. febr. 7. 08:20
Alsóörs ilyen.
2009. febr. 7. 08:16
Alsóőrs.
39. 3a724ecf9f (válaszként erre: 32. - Katic)
2009. febr. 6. 22:58
Szia!Balatonalmádiban több is van.budatava, wesselényi...és van még, csak nem jut eszembe a neve!gyerek medence is van, hinta és homokozó mindegyiken van, és rengeteg fa!azt hiszem a wesselényin van játszótér, és csomó más is.A belépő elfogadható volt ( a napi is), mindenhol kb ugyanannyi, min. különbséggel...könnyű vélogatni, mert egymás mellett vannak!
2009. febr. 6. 22:57
Pálköve, Révfülöp mellett (térképen nem volt még rajta pár éve). van egy széles (csónak?) bejáró. ott nőttem fel nyáron legalábbis. nagyon jo
2009. febr. 6. 22:24

Szia! Igaz, nem északi part egészen,de Balatonaligán van ilyen hely, igaz a Club Aligában.

Csodaszép, lassan mélyülő, tisztított meder, kisgyerekeknek külön kismedence található az amúgy is parkosított füves területen. Van játszótér és egyéb játéklehetőség. Sajna nem olcsó, de ha a szállás fent a faluban megoldható, akkor maga a terület felkeresése sétával "elérhető".

Azért érdemes rápillantanod:)

36. katic
2009. febr. 6. 22:18
Köszi! Megnézem. :)
2009. febr. 6. 22:18
Hát, ez inkább a déli partra jellemző. Pl Boglár nagyon ilyen:-)Az északi inkább kavicsos és mélyülő, de az északi parton Balatonfüred kempingjének a strandja meg van csinálva tengerpartszerűen, sekély, homokos, rengeteg kisgyerekkel..
2009. febr. 6. 22:17
mar ami a vizet illeti. Van jatszoter is, de hogy arnyekos resszel hogy allnak, azt nem tudom, mert sok fat kivagtak..
2009. febr. 6. 22:15
Csopakon a starndon direkt van egy ilyen resz piciknek
32. katic
2009. febr. 6. 22:14
Idén nyáron szeretnénk 3éves és 1éves kis gyerekeinkkel a Balatonnál nyaralni. Az északi partra szeretnénk menni, de nem tudom, hol találunk homokos strandot. Jó lenne, ha valamilyen játszótér is lenne a parton, meg árnyékos helyek... Köszönöm a segítséget! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook