Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
48675. Frumilla
2013. jún. 13. 09:44

Kedves bimm2!

Milyen fenntartásaid vannak a diétával kapcsolatosan?

48674. bimm2
2013. jún. 12. 22:02
Lanyok, azert ezzel legyetek ovatosak :)
48673. orsi2
2013. jún. 12. 21:31

Ezt a kenyérdiétát esküszöm nekem találták ki!!!!!! :)

Imádom a kenyeret, most már a Norbiét is, és a tepertőkrémet, virslit stb is, a minap kipróbáltam az U1 tojáskrémet is, nagyon finom az is!

Innen ne mozduljak el ha a jövő héten nem a kenyérdiétát fogom csinálni!!!!!! :))

2013. jún. 12. 20:50
no ez nem nekem való
48671. Frumilla
2013. jún. 12. 19:28

Itt a Kenyérdiéta!!!!!!! Több, mint 10 ezren kértétek, ezért örömmel megosztom. Én naponta 30-50 dkg-ot fogytam vele és nem éheztem, de nem is laktam jól. 5 napig ajánlom, utána jöjjön lelves, főzelék stb update1 szerint. Sportolni tudsz vele és kell is, de lazán. Sima és tk kenyérrel lehetetlen, mivel a kiváltott inzulin hatástól éhen veszel és nem is fogysz. Cukorbeteg, várandós ne csinálja! Jó buli vétkezve fogysz! Amúgy napi ezresből simán kijössz, tehát hétvégére még lóvét is félreteszel! :-) A boltjainkban 3 ezer forintonként még zsebkönyvet is kapsz hozzá. Ez amúgy egy ketogén-superlowcarb diéta, de csak update1 kenyérrel lehetséges! Jó tesztelést! Aki megosztja és lájkolja, azok közül 10 embert megajándékozok egy meglepetés közös ebéddel, velem. :-) Norbi

Íme: Kcal: 1450-1500, Szénhidrát: „A” menüben: 18 g, „B” menüben: 55 g - ez a sirály!


Kenyérdiéta


A „prémium” menü: Update1 3 G kenyérből


B „economic” menü: Update1 cipóból


Az étrend napi 4 étkezést tartalmaz!


Javasolt folyadékfogyasztás 1,5-2,5 liter víz, esetleg 1 üveg Update1 1000 mg C-vitamin tartalmú gyümölcsital! Napi max 2 kávé engedélyezett, üresen maximum Update édesítőszerrel, tej nélkül!


1. nap:


1. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó, Update1 vajjal kenve, 4 szelet Update1 párizsival, 1 nagy zöldpaprikával

2. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó bundás kenyérnek elkészítve, 2 db paradicsommal

3. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó, Update1 vajjal kenve, 4 szelet Update1 Trappista sajttal, kígyóuborkával

4. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó, Update1 körözöttel kenve, 1 nagy zöldpaprikával



2. nap:


1. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó Update1 májassal kenve, 2 db paradicsommal

2. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó Update1 vajjal kenve Update1 kolbásszal, Update1 Trappista sajttal melegszendvicsnek elkészítve, zöldpaprikával

3. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó 2 db Update1 virslivel, Update1 ketchuppal és paradicsommal

4. étkezés: 2 szelet Update1 3 G kenyér/Update1 cipó Update1 vajjal kence 2 db főtt tojással és zöldpaprikával


A napokat egymás után lehet váltogatni. Felhasználható még reggeli feltétnek: Update1 tojáskrém, tízóraikrém, sajtos fokhagymás krém, tepertőkrém.


A diéta javasolt alkalmazása 1 hét! Ezután célszerű visszatérni a kiegyensúlyozott, vegyes táplálkozásra, ami levest és főtt ételeket is tartalmaz, természetesen szem előtt tartva az Update alapelveit!



Üdvözlettel:


Takács Hajnalka

dietetikus

Norbi Update Europe Zrt.

2013. jún. 12. 16:57
:-) hát ez nagyonjó,h válaszolnak. Nem tudom miért,demajd meghalok az édességért.Egyszerüen nem tudom kihagyni. Ok,Norbisat eszem,de akkoris.. :-S ! Viszont ma elfogyott..mi lesz itt hnaptol,nemtom! Lehet sütök vmit:-P!Vagy még az is lehet,h magamraparancsolok.
48669. orsi2 (válaszként erre: 48668. - Gombszem)
2013. jún. 12. 14:48

Szia!


Nem kell regisztrálni a Norbi oldalán, de az étrendet-amennyiben azzal kapcsolatban akarsz tőle segítséget kérni- érdemes egy pár napig vezetned, hogy aztán legyen mit kijavítania. :)

De ha más dolog miatt szeretnéd kikérni a véleményét, abban is segít szerintem.

Erre a címre írtam neki: dietetikus@norbi.hu

48668. gombszem (válaszként erre: 48663. - Orsi2)
2013. jún. 12. 11:08

Heló... Tudsz nekem segíteni, h hol lehet kérni, ezeket a tanácsokat, regisztrálni kell a Norbinál???? Vagy hogyan működik ez???

Vezetni kell a kaját is??? Elmondod????

Köszike.. :-))

48667. orsi2 (válaszként erre: 48665. - Jógini1)
2013. jún. 12. 09:41

egyébként én is eszem majdnem étkezésnél, tegnap is vegyes salátát készítettem magamnak ebédre a sült oldalashoz:)

csak nem szoktam méregetni, szerintem ezért írta hogy keveset fogyasztok zöldséget. Mára sült csirkecombot tervezek, és vettem hozzá kivételesen nem friss zöldségeket, hanem fagyasztott franciasaláta keveréket,(45 dkg) amit majd párolva eszem a husihoz. Ezt is lehet, nem?

48666. orsi2 (válaszként erre: 48664. - Pallasathene)
2013. jún. 12. 09:38

Köszi! :) A hétvégétől félek hogy vissza fog jönni valamennyi, mert a kisfiamnak ünnepeljük a születésnapját, torta, pogi, kaja, pia stb. Megpróbálom magamat türtőztetni :)

Én írtam egy pár hete a dietetikusnak, hogy segítsen, adjon tanácsot, hogy hogyan kezdjek hozzá a diétához, már akkor is írt egy pár jótanácsot, és akkor ajánlotta fel, hogy ha elküldök neki emailben 4-5 napos étrendet, akkor szívesen kijavítja. Várni kell a válaszra egy jó pár napot, de válaszol!

48665. jógini1 (válaszként erre: 48663. - Orsi2)
2013. jún. 12. 09:30
Egyáltalán nem sok 40dkg, ennyi kelbimbó volt csak az ebédem tegnap. Még eszek nyerset a reggelihez és a vacsihoz is. Zöldet ehetsz bátran.
48664. pallasathene (válaszként erre: 48663. - Orsi2)
2013. jún. 12. 08:54
jujj de ügyes vagy. Hogy-hol nezte at? Van ilyenre lehetöség?:-)
48663. orsi2
2013. jún. 12. 07:28

Jó reggelt!


Ma kezdődik a 4. hetem, tehát ma mérlegeltem. A harmadik hét eredménye -3 kg. Összesen 8-nál tartok. :)))Tök jó!! Bár, Takács Hajnalka (Norbi egyik dietetikusa) tegnap átnézte az eddigi étrendjeimet, és közölte, hogy nem igazán jól étkezem, kijavította csomó helyen, de megpróbálom úgy csinálni hogy jó legyen. Mondjuk 40 dkg zöldség naponta az sok, nem? Szerinte ennyit kellene minden nap megennem.

48662. pallasathene (válaszként erre: 48661. - Kisrigó05)
2013. jún. 11. 21:20
olvastam. 3kg..na jaaa. DE 120kg-bol vagy 70-böl? Nem mindegy melyikre gondol. Kicsit össze vok zavarodva,asszem a saját eszem kell,h diktáljon. Olvasgattam a hormondietas könyvét, nekem az is kicsit kavarcos. De pl a hajdinat2, a kölest 3-mas koddal latjak el. Az alakreform ujsagban meg kifejezetten ajanljak ezeket.Ó bakker,fogyni akarooook!
48661. Kisrigó05
2013. jún. 11. 20:54

Olvastátok Norbi posztját a fb-n? Egy kenyérdiétát említ, ami heti 3 (!) kg fogyást ígér. Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet ez. A részleteket hnap teszi közzé...

Kennyérrel fogyni?! Erre az agyam automatikus error üzenetet küld! :D

2013. jún. 11. 19:04
mmmh...jol hangzik es milyen igazad is van! Köszi mindenkinek.
48659. Kisrigó05
2013. jún. 11. 15:26
Ha ötleteket szeretnétek, akkor ajánlom Norbi ételrendelős oldalát. Ha nem is rendeltek, de ötleteket lehet meríteni. Én ma pl tejszínes csirkével töltött palacsintát ettem light sajtmártással! Isteni volt! ;)
48658. csorenehomororsi (válaszként erre: 48656. - Pallasathene)
2013. jún. 11. 06:17
Nekem a kedvenc kajaim up1 valtozatban a bolognai,spenot minden mennyisegben,rakott brokkoli rizsszemtesztajaval,ma pl bacskai riuseshust csinalok a rizsszemmel,ubrival,edessegbol pedig a gofri a baracklekvarjaval...ma jon meg a rendelesem szerintem ma sutok is!v almaslepenyt...:-ppp
48657. csorenehomororsi (válaszként erre: 48655. - Ircsipircsi)
2013. jún. 11. 06:14

Tejet csak a sutikhez hasznalok en szemely szerint,meg pl a brokkolifozelekhez,sajtot neha ha toastot eszem,tejfolt turot ha korozottet csinalok,joghurtos kefires nem igazan vagyok,egyedul a macko kremsajtot szeretem nagyon,azt a kenyerevel szoktam enni,v ha kremsajtos spenotszoszt csinalok pl roston csirkehez.

A szojat regota mondjak h karos,pedig bazi sok cuccba beleteszi:-(

L-karnitinos cuccokat en nem szoktam inni,ahhoz nem tudok hozzaszolni...

2013. jún. 10. 19:54

Sziasztok!Köszi a mikros recit,mentve:-)!

Nalam beütött a stagnalas, kicsit be kene kemenyiteni. Jo lenne,ha megindulna lefele ismét. Nektek mi a kedvenc update receptetek?Kicsit razzatok fel. Léégysziiii

48655. ircsipircsi (válaszként erre: 48649. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 10. 19:17
Köszi a válaszokat és a receptet, kipróbálom. Állítólag tejterméket is mérsékelni kell, nekem a joghurtok a gyengéim. Te mennyi tejterméket eszel napi szinten??? Ma olvastam egy újságban, hogy az L-karnitin, ami ugye a fogyást segíti és a N...i italokba is beleteszik, káros az érfalra, érszűkületet okoz nagy mértékben, amit egér kisérletekkel is alátámasztottak.A másik a szója! Eddig magasztalták, most meg nem mindenkinek ajánlják. Szoktatok magas kakaótartalmú csokit enni ?
48654. csorenehomororsi (válaszként erre: 48651. - Karolinna)
2013. jún. 10. 09:01
Igazad van...vegulis nagy utat tettunk mar igyis az egeszseg fele:-))))
48653. bimm2 (válaszként erre: 48652. - Karolinna)
2013. jún. 10. 08:17
20 deka engedelyezett egy nap - norbi hormondieta elvei szerint. Preferaltan delelott, mert sok energiat ad amit a nap folyaman 'ledolgozol' es persze csak update1 gyumolcsok. Semmi szolo, semmi banan. Alma, 'piros gyumolcs', ami eper-malna-ribizli.
48652. Karolinna
2013. jún. 10. 07:59
Szerintem a gyümölcs kell, igaz csak módjával, de még mindig jobb, mintha egy tábla csokit falunk fel helyette...:-)
48651. Karolinna (válaszként erre: 48648. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 10. 07:56

Kell a pihenés, én sem csinálom minden nap egyformán szigorúan. A tested úgyis jelez, hogy mire van szüksége, kár jobban feszíteni, mint ahogy lehet. A héten napi kb 2-300kcal-al ettem többet a szokásosnál, maradtam a múlt hétfői súlyon, de nem hajt semmi.

Már egészségesek vagyunk! :-) Lemegy a maradék is, csak türelem! :-)


Köszi a receptet, kipróbálom.

2013. jún. 10. 06:31

Na megvolt a mai elso 15 km!:-))))

Jol is erzem mar magam...

48649. csorenehomororsi (válaszként erre: 48646. - Ircsipircsi)
2013. jún. 10. 05:45
Ez valtozo,szoktam banant enni neha de csak reggel,almat barmikor,nyersen v mikroba fahejjal es felkockazva,az epret imadom pl...de most majd a hormondieta leirasra leszek kivancsi mert itt sokan azt irtstok h tiltolistasak a gyumik...
48648. csorenehomororsi (válaszként erre: 48646. - Ircsipircsi)
2013. jún. 10. 05:42

Egy hetet most ellogtam.....nem bicoztam,nem irtam a bazist sem...

De most pattanok mindjart a bicomra,aztan belecsapok a lecspba...

Kicsit pihentem,hosszu volt ez a 6-7 honap...:-))

Orulok h megvolt az elso cel elerese.

Megveszem norbi hormondietes konyvet,nagyon izgat a dolog,mert jo lenne ugy lemenni 60-ra,h tenyleg kipucoljam az osszes maradek mereganyagot a zsirsejtekbol.

Tegnap csinaltam mikrossutit,itt kaptam en is regebben a csajoktol!a vilag leggyorsabb es legegyszerubb sutije.

Leirom nektek ujjaknak,edesseg utani vagyra a legjobb:

1 tojas,3evokanal norbi liszt,5 evokanal tej,1/4 zacsi sutopor,1-2 kanal olaj,edesito v zero 2-3 teaskanal...muanyag salis v joghurtostalba tenni,2-3 perc mikro!

En negy adagot szoktam csibalbi,de akkor is csak 3 evokanal olajat teszek csak bele...meg annyit szoktam varialni,h a teszta felet kiadagolom a talkakba,a maradekot pedig kakaoporral osszekeverem es utana azt is elosztom anegy talkaba...olyan lesz mint a ketszinu kuglof csak miniben,reggelire v uzsira tok jo,v ebed utan desszertnek.:-)))

48647. bimm2 (válaszként erre: 48645. - Doryyy)
2013. jún. 9. 22:22
hu hat ez jol hangzik!
48646. ircsipircsi (válaszként erre: 48642. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 9. 20:57
Szerintem, ha egy-két bűnbeesős napod lesz, nem gond, mert teljesen ideális a súlyod a lényeg most már az, hogy ezt tartsd meg. Van egy ismerősöm aki közel 30 kg lefogyott és még mindíg kövérnek érzi magát, pedig már csúnya sovány, hát ő átesett a ló másik oldalára. Ha egy kilót hízik, már szinte pánikba esik. Ma én is ettem tortát, mert névnapoztunk. Kalóriabázist írod még ? Te mennyi gyümölcsöt eszel naponta és időben mikor ?
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook