Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
48705. Kisrigó05
2013. jún. 16. 21:19

Sziasztok!

A hétvégén kipróbáltam a mikrós sütit. 2adagot készítettem egy téglalap alakú tálban. Kifordítottam és megkentem zérós, eperdarabkás túróval. Huhhh annyira isteni lett! Az agyam nem fogja fel, h ez büntetlen édesség! :)

Köszi a receptet!

48704. pallasathene (válaszként erre: 48703. - Bimm2)
2013. jún. 16. 20:42

Köszi:-)!Örülök is,mert ez mostmár annyi majdnem (fel kg még), mint ahogy babás lettem a másodikkal. Igen,sajna plusszal kezdtem,pedig elötte olyan jol lefogytam kcal szamolassal. És aztan jött a jojó. Lemegy hát:-)!Muszaj lesz nekik tavozniuk!:-D

83,4 voltam,...(pff) nem Norbit kezdtem, csak egyszerpen egeszsegesen kezdtem etkezni. Napi 5x. Es elöször arra vigyaztam,h de vacsira már semmi kenyérfélét. Azt hiszem követtem a fokozatosság elvét. Meg motivalt,h mentem osztalytalalkozora..! Na azota lement még 3 kg..és ez a Norbival.Nekem tetszik a modszere,jok a termekei es finomak. Par dolog viszont kerdeses bennem.Pl. hangsulyozza,h a zsir a baratod, de akkor miert kell alacsony zsirtartalmu tejet meg sajtot enni,stb..Szoval vannak dolgok,amiket nem nagyon ertek. Meg pl. kokuszzsirt hasznalok,de nem az övét veszem,m sztem ne felejtsük el,h biza azért ebben is rendesen benne van a biznisz és azért van a fejünk,h hasznaljuk.

Neha megengedem magamnak a hajdinat és a töltött paprikat is kölessel keszitem.Sok zöldsegeset eszem, edesitönek Steviat hasznalok.Mozogni nemreg alltam neki,de itt ennek még nagyon az elején vok. De tudom,h jó és kell a indennapos megmozdulas. 20perc-fél óra,legyen az bármi.


Paleo? Vannak recepte,amik tetszenek belöle. Az iranyvonala nem rossz,de nekem kell az 1 sz. kenyér naponta-legyen az Norbis vagy nagyon magos,mindegy, de ne paleos,m sztem borzalmasak. Probaltam sütni egyet,landolt a kukaban.

Van egy blog,ami tetszik es jo recik vannak, Pocak P.nna blogja ,nem irtam ki teljesen, dehat csak nem büntiznek itt meg ezert:-S!Nem reklamozni akarom nno.


en eszem csak igy, de probalok ugy fözni,h az mindenkinek jo legyen. Pl,ha husleves van ,en teszta nelkul eszem,sok fött husival es pl. az nekem a masnapi kajcsim is lehet egy martassal. Vagy ,ha ilyen rakott zöldsegeset keszitek,akkor azt eszem 2 napig is sokszor:-)! Ha salatat husival v. hallal-garnelarakkal..ezt szereti a ferjem is,ugyh. betársul. Szóval megoldom valahogy igy. Ha nagyon nincs idöm ,akkor eszem virslit, sptök tojast zöldsegeket beleforgatva..megoldom. Nem csinalok magambol akkora nagy ügyet. A gyengem az edesseg,vmi kell...ezert hßat általában sütök. HA van Norbis islerem,kockam..sajna rajarok es nem allom meg a napi 1-et, min. 2 lecsuszik:-S!


Most kedvet kaptam erre a shake-re,amit irtal, hnap sztem veszek. Jo lenne tornazni is sokat a jövö heten, de nem könynü mindent összehozni 2 gyerköc mellett.

48703. bimm2 (válaszként erre: 48702. - Pallasathene)
2013. jún. 16. 08:57

Egy kilo? Dejoooo!

Jol csinaltad:)

En is mindennap rogeszmesen lemerem magam, csutirtokonkent fel is jegyzem. engem nem erdekel, hogy ez fugges e... merlegelni jo:)

162cm vagyok es 37 eves. Csak lemegy az az ot kilo:)

Te mennyit mozogsz? Es te paleozol is? Hogy tartod be az updatet? Csak te csinalod vagy az egesz csalad?

48702. pallasathene (válaszként erre: 48700. - Bimm2)
2013. jún. 16. 08:04

El kell aruljam,h elég mérlegfüggö vok. Ma ma´r nem nyavajoghatok,mert mozdult. .1kg. 75,6:-)! Szoval pofam lapos mostmar. Köszi a jotanacsokat. A hétföt azért tartom,m akkor irom at a mérlegelömben:-S!Tudom hülyeség. Na majd nezek ilyen shake-t DM-ben. Ott tuti van.

Es milyen magas vagy Te? en 170cm.

48701. bimm2 (válaszként erre: 48699. - Kisbundi)
2013. jún. 15. 23:59

Sanalom, ha igy alakult nalad. Remelem, most az egeszseged okes.

Az sajnos nalam is igy alakult, hogy az idiota fogyokurak miatt hiztam meg, de szerencsere betegseg nem volt a hatterben. egyszeruen csak amikor 18-20 evesen 65kg voltam akkor a kornyezetem azt mondta, hogy fogyjak 10kilot! (a csaladom nem nyomasztott ezzel, cserebe otthon sem tartottunk semmi egeszseges etrendet. Sem anyam sem a tesom nem kinlodott soha a kiloival). Na es akkor a munkatarsakkal nekialltunk a kaposzta meg tojas meg CUKOR meg villam meg otnapos meg istentudja milyen marhasagoknak. Es attol szepen ugyesen meg lehet hizni :)

Utolag ugy gondolom, hogy inkabb maradtam volna 65kg amig a vilag vilag minthogy kinlodnom kelljen... Most meg kevesebb vagyok, de mar megoregedtem :)

48700. bimm2 (válaszként erre: 48697. - Pallasathene)
2013. jún. 15. 23:54

En most vagyok 58,4kg. Szeretnek lefogyni 53kg-ra.

Minden masnap tudok mar futni, na nem sokat, csak ot kilometert, de mondjuk egy evvel ezelott meg minden futot kicsit bolondnak tartottam :) Most en is bealltam a sorba. En is rekat nyomok a koztes napokon, en elhiszem azt az elvet norbinak, hogy napi husz perc. Az anyagcseret fenntartja.

Pedig en nem ulomunkat vegzek, bar kocsival jarok cimrol cimre, de iroasztalnal nem sokat toltok.


Proteinshaket eloszor probald ki! Lehet hogy ilyen csokiszeletet is kiprobalhatnal! De eloszor probald ki. Nem tudom mennyibe kerul, de kar megvenni egy dobozt sok penzert ha aztan utalod.


Hajra a macsalashoz! Ha ideokoskodhatok valamit meg annyit szeretnek, hogy hulyeseg a meronapodat hetfore tenni. Hetvege utani napok helyett inkabb olyan szerda-csutortok jobb. Es jon a telihold! Szoval semmi panik ha nem, vagy nem annyit mozdul :)

48699. Kisbundi (válaszként erre: 48693. - Bimm2)
2013. jún. 15. 20:25
Hát...Egészen 2011-ig nem volt gond nagyon a súlyommal, azt örökletes úton, 27 évesen lett egy súlyos betegségem. Többhónapos fekvés után, illetve a betegség mellett követett "diéta" következtében jöttek fel rám a kilók. Most, hogy az orvosi eredményeim részben elfogadhatóak, vágtam neki a norbinak, mert nem bírtam már tovább...Eddig jó úton haladok, már nincs sok és a régi leszek:)
2013. jún. 15. 20:16
rákerestem Norbi oldalára. Mit kukkoljak?
48697. pallasathene (válaszként erre: 48695. - Bimm2)
2013. jún. 15. 20:10

:-))) kunckunc,na ne is mondd, en is ilyen voltam megboldogult fiatal koromban. Meg voltam rola gyözödve,h baromi nagy hasam van:-D!Haha. Jelentem nem volt:-D! Es igen,mennyi hülyeseget csinaltunk mi is...!Jo kis story,boldog lehettél a proteinshake-kel. Lehet majd beszerzek ilyet.Majd rá áll a szemem a boltban. :-)

Hetfön reggel mázsálok. Kivancsi vok mozdule. Tegnap lenyomtam RR popsi 20 perceset. Piszkosul izomlázam van a seggemben.De legalabb tudom,h van ott izom is:-D!

Te egyebkent hogy allsz,mennyit szeretnel fogyni?

48696. bimm2
2013. jún. 15. 10:36

Lattatok Norbi posztjat a facebookon?

Ajanlom szives figyelmetekbe.


Akinek a rostokkal kapcsolatban van BARMILYEn tudasa, infoja, kerem, ossza meg itt:)

48695. bimm2 (válaszként erre: 48694. - Pallasathene)
2013. jún. 15. 08:05

Ha megengeded, egy tortenettle kezdem proteinshake ugyben :)

Amikor fiatal, zsenge, onmagamtol karcsu, de magat allandoan daginak lato voltam termeszetesen en is nekialltam a (hulyebbnel hulyebb) kuraknak.

Talan mar kiirhatom a nevet a 'het es tizenhet' nevu termeknek, hiszen mar nem letezik, ami egy proteinshake volt es azt igerte, hogy het hetig ha iszod akkor 17kilot ol lefogysz... Na ugye akkor meg tokre nem volt szuksegem 17kilos fogyasra, de a baratnoimmel belevagtunk!

Fincsi kakaoizevolt ugyhogy ittam boszen.

Csak eppen a nagy problema az volt, hogy NEM TARTOTTAM BE A KURAT! vagyis... ugy felszedtem ket het alatt 5kilot mint a pinty... Es persze nem okoltam magam! Ugyan!

Pedig a proteintermek JO! Ha egy etelt HELYETTESITEL vele. Szo se rola, meg kell szokni, hogy iszol de nem eszel, de aztan valahogy tenyleg ad egy jolakottsag erzest.

A tapasztalatom az, hogy ha lecsereled a vacsoradat (de nem ugy, hogy egesz nap eszel annyit mintha vacsoraztal volna..) reggelre fogysz!

Kaloriat erdemes szamolni es odafigyelni mennyi szenhidratot ettel egy nap. Norbi is ajanl proteinshaket! Bananos csokis meg mittudomen milyen izekben :)

Ha nem norbisat valsztasz,akkor olyat vegyel, amit NOKNEK talaltak ki! Nem a sportolo formulat, hanem a fogyasztosat! Ez fontos! A csajjoknak inkabb rizs vagy borsokivonatot ajanlanak, mig testepiteshez a savoalaput. A szoja mindket nemnek okes, kerdes, hogy allsz a szojahoz.

Ha update hormondietazol, akkor edd a norbisat. Bar abban valszeg szoja van.

Paleosok keruljek a proteintermekeket a lektin miatt. Foggalmam sincs, hogy az izolalas soran mi lesz a lektinnel...

48694. pallasathene (válaszként erre: 48692. - Bimm2)
2013. jún. 14. 22:55
A köv.allomasig még 5-t.Es aztan meg parat.mondjuk 8-at osszesen.shake?joooo?tapasztalat? Miert joo?
48693. bimm2 (válaszként erre: 48690. - Kisbundi)
2013. jún. 14. 22:10

7, azaz HET... Maximum.

Gondolom ,te is tul vagy mar szaz masik egyhangu dietan... ahogy en is mar trillion :D

En nem az egyhangusaga miatt vagyok kritikus. Az egyhangusag izles dolga. Es csorenehomonaiorsi is kifejtette mar korabban, hogya norbi liszt fele rost, ami ebben a kuraban boven van, zsir boven van, abbol es a sajat zsirodbol csinalod majd az energiat. Igyal sokat. Szerintem tobbet, mint 2 liter, de en kenyerdieta ugyben tenyleg csak bekiabalo vagyok.

Na legyszi majd tajekoztass, egeszen biztosan sikeres leszel. Nem is kerdes, hogy fogyaszt.

48692. bimm2 (válaszként erre: 48691. - Pallasathene)
2013. jún. 14. 22:03

Hany kilot akarsz lefogyni?

Tornazol?

Tudod mi jutott meg eszembe? Proteinshake.

Probaltal mar proteint enni/inni?

2013. jún. 14. 21:40

Ma állati rossz muffint sütöttem a Norbis lisztböl. Na braaavooo Viki. Kb olyan erzes beleharapni,mha fürészport ennel:-S!Igazan fogyisra sikeredett.


Kenyérdiéta. Nekem nem jön be. Igen,nekem egyoldalu es nekem nem ez a celom. Nekem a célom most nem csak,h lefoggyak,hanem egy helyes ut megtalalasa,ami egeszseges. Es azt gondolom,h ennek egy valtozatos etrendnek kelllennie. Ez egy kúra csak.

48690. Kisbundi
2013. jún. 14. 20:41
Én nézegettem ezt a kenyérdiétát...Nem egyhangú egy kicsit? Hány napig megengedett ez a diéta?
48689. csorenehomororsi (válaszként erre: 48686. - Badcat001)
2013. jún. 14. 16:33

Orulok h pozitiv elmeny volt az elso sutes...:-))

Baromi egyszeru es gyors igaz?en is sokszor csibalok ha epp nincs finomsag es idom meg nincs esetleg bagyobb volumenu dolognak nekiallbi...meg nincs vele sok koszos edeny sem!:-))))

48688. bimm2
2013. jún. 14. 11:36

No,

dr michael Edaes kozzetett egy tanulmanyt a szenhidratbevitel mennyisegenek hatasairol.

A lenyeg az, hogy 0-50g kozot tvalosul meg a ketozis es a gyorsitott zsiregetes. O ezt ugy veli, hogy egy-ket napig ajanlott.

Az 50-100g kozotti szenhidratbevitel naponta minimalisra csokkenti az inzulintermelest , de hosszu tavon meg ez is igenyli a magas feherje es rostbevitelt.

na ezek alapjan norbi kenyerdiataja ezen alapul,egy napig tart ebben az alacsony tartomanyban egy nap pedig az eggyel magasabb tartomanyban.


Az alap, 100-150gramm szenhidratbevitel az optimalis zsiregetest feltetelezi, fuggoen testmagassag,testsuly es aktivitas figyelembevetelevel. Errol szolt eddig az update.


Na kezdjen vele mindenki amit akar.

48687. bimm2
2013. jún. 14. 11:14
van aki elkezdte a kenyerdietat?
48686. Badcat001 (válaszként erre: 48679. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 14. 09:10

Köszönöm, megcsináltam a receptet. Kicsit féltem hogy a "sok" édesítőtől majd ez is leég, mint ahogy a palacsintáim szoktak, de nem.

Az első pohárkákat még simán csináltam, de után felturbóztam pár kocka U1 csokival és a tetejére pedig U1 vaniliás pudingot öntöttem.

Mondanom sem kell, hogy a barátnőm lehidalt :D

48685. bimm2 (válaszként erre: 48684. - 0e83a78045)
2013. jún. 13. 23:29

En mar olvastam roluk :)))) a nevuket nem szeretem es nem is ertek egyet vele, de jopofak!

A nagy fogyasbol Peti is a csapat tagja.

48684. 0e83a78045
2013. jún. 13. 19:38

Ma olvastam egy jó cikket a Dagadt kö.sögökről:))))az origón olvastam a cikket, majd elnéztem eme szép nevű oldalra.de jóóóó:))adott pár jó tippet.érdekes mennyi követője van és nem is hallani róla, vagy én nem.


[link]

48683. bimm2 (válaszként erre: 48675. - Frumilla)
2013. jún. 13. 13:54

A szenhidratbevitel radikalis es hirtelen megvonasa nem hat mindenkire egyforman. Rosszul ne legyetek!

Ha ovatosan al;ltok ehhez a dietahoz akkor ha barmilyen problemat eszreveszel HAGYD ABBA!

Maskulonben milyen az az ajanlott fogyas, amit csak HET napig lehet betartani egeszsegkarosodas nelkul?! Ezt mi szeretjuk?

Korabban valaki felvetette itt, hogy megis mennyibol varhato a 3kg fogyas?

Ha szazhuszbol, akkor felejtsd el a kenyerdietat.

Ha lakodalomba mesz a jovo heten es lapos hasat akarsz,akkor csinald! De figyeld magad. Egy rosszullet a fenenek sem kell.

Maskulonben hat -het napot kibirsz 'fellabon' is.

kicsit kuraszeru ez a kenyerdieta. Norbi ebben nem hitt korabban. ez felvet azert nehany kerdest...

48682. Badcat001 (válaszként erre: 48678. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 13. 13:49

:) Igen köszi. Ma jön egy barátnőm akivel lassan fél éve csak tervezzük a találkozót. Már meg is van mit csinálok. :)

Jól meg fog lepődni, mert sose voltam konyhatündér (egydül éltem, minek koszoljak), így tuti kiakad, hogy már én sütöm a kenyeret és most süti is lesz neki :)

48681. Kisrigó05 (válaszként erre: 48680. - Orsi2)
2013. jún. 13. 13:46

3 hét alatt 8kg? Ez komoly? Wow! Nem semmi!

Nekem heti kb 0,5kg megy le.

48680. orsi2 (válaszként erre: 48676. - Kisrigó05)
2013. jún. 13. 13:31
Szia! Én hétfőn tuti elkezdem! Sajnos attól (is) lettem ilyen bálna, mert mindig is imádtam a kenyeret, egy evésre simán megettem egy fél kilót...! (persze fehéret) Tudom, szörnyű! Szerintem ez a 8 kg amit 3 hét alatt fogytam is annak köszönhető, hogy már csak a Norbi kenyerét és MÉRTÉKKEL! Úgyhogy nagyon tetszik ez a diéta, már nagyon várom a hétfőt! :-)
48679. csorenehomororsi (válaszként erre: 48677. - Badcat001)
2013. jún. 13. 13:22
48649-es hozzaszolasomban van a recept!erdemes kiprobalni,megbolondithatod lekvarral v dobhatsz bele gyumiket is
48678. csorenehomororsi (válaszként erre: 48677. - Badcat001)
2013. jún. 13. 13:20
Igy van...hamar kesz,es mennyei...irtam le nektek ide egy receptet en is itt kaptam a csajoktol hobapokkal ezelott,mikros suti,3 perc mig osszekevered es 3 perc mikro!jo desszertnek ebed utan v uzsira,tizoraira...bezd meg a vilag leggyorsabb sutije!:-))))
48677. Badcat001 (válaszként erre: 48649. - Csorenehomororsi)
2013. jún. 13. 12:53

Fahéjas alma! Jaaaaj köszönöm!

Annyira nincs fantáziám, pedig ezt akár uzsira is ehetném. :)

48676. Kisrigó05
2013. jún. 13. 11:01

Nagyon érdekes ez a kenyérdiéta. Én hiszek az Update termékeben, de hogy kenyérrel napi 30-50dkg-ot fogyjak... Egy próbát azonban megér.

Jövő hétre már megrendeltem az ebédem, de utána sztem kipróbálom.

Van még vki aki belevág?

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook