Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update programja - tapasztalatok fórum

Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
48945. pallasathene (válaszként erre: 48944. - Bimm2)
2013. júl. 2. 11:42

Nem ez a nyaralas,lesz más is;-)


Most utlevelet kell intezni,m lejárt.


Te merrefelé repdesel?

48944. bimm2 (válaszként erre: 48942. - Pallasathene)
2013. júl. 2. 11:34

Ez a nyaralas? :D

ez akkor teruljteruljasztalkam van?

2013. júl. 2. 11:30
Viszont megint feltankolom magam Norbis cuccokból:-)
2013. júl. 2. 11:30
en egyszerüen nem birok jo csokit venni,ami cukormentes. Vagy fruktozzal van edesitve vagy fele aranyu stevia meg cukor. Bakker.Hát ezt etetik a cukorbetegekkel?Hát ez szart sem ér. A ritter csokinak elvileg van cukormentese,de en miert nem talalom?!Pedig becsszó.Keresem. Terveim szerint ma is fehérjepor a vacsim,muszaj összekapjam már magamat. Pénteken meg megyünk egy hétre haza..abból pár nap anyósék, úgyh. lesz akaratedzés. Finoman és nagyonnemNorbisan föz:-)!
48941. jecsim
2013. júl. 2. 11:29
én szeretem nagyon a mentát, fagyiban ha tudtam azt kértem mindig :))
48940. jecsim (válaszként erre: 48939. - Bimm2)
2013. júl. 2. 11:29
ez az, ez az. Pontosan. És tök jó volt, ezt fogom csinálni
48939. bimm2 (válaszként erre: 48937. - Jecsim)
2013. júl. 2. 11:27

Lehet csurni is - ezt reka mondja az add ujra onmagad dvd csipo reszen. Ugyanez a gyakorlat, amikor - ha a csipod leteszed, akkor szetnyitod a terdeidet, ha emeled a csipod, osszszoritod a terdeidet. ezzel csuri ugyanezt a gyakorlatot :)

Melyik dvd van meg meg neked?

48938. bimm2 (válaszként erre: 48936. - Jecsim)
2013. júl. 2. 11:22

szenhidrat. bocsi :)

na majd referalok a mentascsokisrol :)

maskulonben nekem korral erkezett a mentascsoki szeretete. Meg jo, hogy van belole cukormentes!

48937. jecsim
2013. júl. 2. 11:13
a térdem fájt, tegnap Rékáztam, kicsit fájt, de már nem úgy, mint eddig. Szóval tornázom. Most az alakreformban van egy tök jó mozdulatsor, azt fogom mindig, majd próbálom nem elfelejteni. Csípő emelés és dérd húzások lent a földön, eléggé izomlázam van most amiatt :)
48936. jecsim
2013. júl. 2. 11:12
mi az a carb? hű, van kávés?, a mentás csokis is fincsi lehet :)
48935. bimm2 (válaszként erre: 48931. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 2. 10:58

En szivesen seggberuglak mozgas ugyben, nekem az most megy, mint alom.

Cserebe engem is seggberughatna valaki kajalas ugyben. Delutanra elhezem szenhidratra. Tok gaz...

48934. bimm2 (válaszként erre: 48933. - Jecsim)
2013. júl. 2. 10:57

Jol belerantottal a fogyasba... Mi van a bokaddal meg a tornaval?


Nekem a csokis es a kaves jon be. Mogyorosat meg nem is ittam! Most a mentas-csokist fogom megkostolni. En is csak egy zacskoval fogok venni.


Mennyi carb van bennuk?

48933. jecsim
2013. júl. 2. 07:06
Az ultraloss shake-ből eddig nekem az eper-vanilia ízű jött be és a mogyoró, a másikból banános volt, nem volt hű de finom, szerintem abból is inkább az eper lesz nyerő, ha azt választom. Ma fogom megvenni.
48932. jecsim (válaszként erre: 48930. - Bimm2)
2013. júl. 2. 07:03

igazából két féle között hezitálok. Az ultra loss shake-et már használtam, de most is vettem néhány zacsival, nem egész dobozzal, mert hát hónap vége=kevés pénz :) na mindegy, szóval abban van l-carnitine, vitamin és inulin. Amikor vettem, kaptam egy nitro pure whey gold fehérje port 20,7 g fehérje van benne de e mellé venni kéne l-carnitine-t így nem tudom még, hogy mi legyen, de szerintem ezt az eladóval megbeszélem, és azt választom, amit ő ajánl, végül is ők azért ehhez értenek.

az ultra loss shake-ben 1 adagban 14,7 g fehérje és 60 mg l-carnitin van.

48931. csorenehomororsi (válaszként erre: 48928. - Bimm2)
2013. júl. 2. 06:34

58-60 az alom....meg van mit ledolgozni,csak most pocit azt erzem h kifulladtam...mert az elso 6 honapban lement a -18 kilo amit kituztem.....kene egy nagy lenduletet vennem ujra!

A kaja maradt,csak a mozgas nem megy most ugy ahogy kene,tegnap futni akartam,nem jott ossze,estere beajultunk,meg itt vokt tesom,szoval nem kezdtem el futni sajna,ma meg bizti nem jutok le,mert a ferjem este er haza ma,szoval talan szerdan!

Pedig tudom h jot tenne,mar varom is,csak energia kene....

Vagy vki rugjon seggbeeeeeee:-))))))

48930. bimm2 (válaszként erre: 48924. - Jecsim)
2013. júl. 1. 22:10
Es mi van a feherjeporral? Marmint tapasztalat? Milyet vettel, marmint mibol van, milyen izu, mennyi feherje?
48929. bimm2 (válaszként erre: 48925. - Pallasathene)
2013. júl. 1. 22:02
Hos vagy :) Kedd lett... en ma mar fegyelmezett es rendes vagyok...
48928. bimm2 (válaszként erre: 48926. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 1. 22:01

Ha mar annyira ragaszkodunk a pontossaghoz zsirEGETES helyett bevezetni (a norbi altal megtanult) zsirBONTAS szot, akkor nyilvan te sem ugy ertetted, hogy a VERUNKET turbozzuk fel szenhidrattal... Maskulonben azon aggodalmad, hogy a testedet behalozza a gonosz, felejtsd el. Plane te, aki teljesen tudatosan es szenhidratcsokkentetten etkezel. A test okos, korrigal naprol napra, okosan csinalod (csinaljuk) ha kimeled a hasnyalmirigyedet es nem keszteted felesleges hormondtermelesre, de - mint bizonyara te is olvasgatod az en hozzaallasomat a lehetetlen es egyszeru uzletalapu eletmodvaltoztatasra sarkallo 'eszmekkel' kapcsolatban - bizonyos esetekben ezt lehetetlen betartani. Hogy konnyebb legyen belegondolni, itt bejatszik anyos foztje vagy a gyerek utan megmaradt falat csoki, amit a szomszedtol kapott...

Az L-karnitinrol meg biztos te is tudod, hogy a test eloallitja, de nem megfelelo mennyisegben, es hianyallapotban jotekony hatasa, hogy FOGYASZT. Igen, csak ugy magatol... Vagyis ha beviszed a testedbe, akkor egeszen addig, mig eleg mennyiseg nem kerul be, kifejti ama jotekony hatasat, hogy FOGYSZ! Ennek eredmenyekeppen ezen aldott allapot par het alatt elmulik es rapid fogyast sem eredmenyez, de a felveteseidre a helyes valasz: de, igen, az Lkarnitin magatol fogyaszt, akarhany kilos is vagy. A ciki az, hogy a 2g l-karnitin felszivodast amire a test kepes, egy keveske ido utan a test mar beallitottnak veli, na es ekkor jon a te gondolatod a kajalassal es a mozgassal kapcsolatban. Es persze ez sem a bolcsek kove. Mozgas es tudatos kajalas nelkul fabatkat (ertsd SZART SE) er.

Szoval az l karnitin nem pucol ki semmit. A mozgas altal serkentett verkeringes az igen, az hat az anyagcserere,es az a te szavaiddal elve PUCOL (csak norbi ki ne javitson minket, hogy PUCOL szo sincs:DD)!Az l karnitin egyszeruen EGY BIZONYOS MENNYISEGU felhasznalt taplalekot nem enged zsirraktarakba vinni.

Kulonben neked is gratulalok a ket minusz kilohoz! Most ez mar az almaidat surolja? Mert akko rnekem adhatnad azt a minuszt es lekuzdhetned az en utolsoimat :)

48927. ircsipircsi (válaszként erre: 48916. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 1. 21:20
Köszi Orsi a receptet !Már hétvégén csináltam, de csak fejből dobtam össze a receptet, nem tudtam pontosan, ezért kértem. Esetleg van valamilyen bevált fagylalt recepted is ?Mi is járunk futni, este felé nagyon jó kinnt a levegő. Tegyél fel majd képeket magadról és a két csöppségről is, mert olyan aranyosak !Megy már mind a kettő esetleg ??
48926. csorenehomororsi (válaszként erre: 48921. - Bimm2)
2013. júl. 1. 20:58

Ez igaz,csakhogy azt az energiat a zsirbol csak akkor tudja felhasznalni,ha melle a veredet nem turbozod fell szenhidrattal amibol cukor lesz es jon az inzulintermeles,mivel a tested arra torekszik h ELSODLEGESEN A VEREDET TISZTITSA MEG MINDEN ROSSZ DOLOGTOL,mivel behallozza az egesz tested!

Szoval ha melle a taplalkozas nem helyes,akkor semmit nem ersz vele....etess L-Karnitint mobdjuk csak egy 80 kilos novel 2-3 honapig ugy h ugyanazokat eszi mint korabban...az egy genetikai csoda lenne ha fogyna,plane zsirbol!!!!!!!!!

Szoval ez egy plusz segitseg lehet a helyes taplalkozas melle,de nem maga az L-Karnitin eget zsirt,csak megbontja

a sejteket,h kipucolodhasson az ott lerakodott mereganyag!de ezt csakis akkor tudja felhasznalni ha mashonnan nem erkezik energiabevitel!!!!!!!

2013. júl. 1. 20:18
ma fehérjeport vacsiztam. :-)
48924. jecsim (válaszként erre: 48921. - Bimm2)
2013. júl. 1. 15:36
Köszönöm, ezen már gondolkodtam, csak még nem döntöttem akkor. De lehet a fehérje por mellé veszek ilyet is.
48923. bimm2 (válaszként erre: 48922. - Pallasathene)
2013. júl. 1. 13:49
Penteken korul kezdtem el megint rendszeresen :))) gyonyoruen izzadok tole :) de ne l-carnitine acetylt szedek :) Az eladofiu azt mondta, hogy az jo lesz nekem.
48922. pallasathene (válaszként erre: 48921. - Bimm2)
2013. júl. 1. 13:46
Te szeded??
48921. bimm2 (válaszként erre: 48908. - Jecsim)
2013. júl. 1. 13:31

L-karnitin - Testzsírt éget, hogy energiát nyerjen!

Az L-karnitin tabletta energiává alakítja a testzsírt



Az L-karnitin (L-Carnitine) egy aminosav származék, amely természetes biokémiai úton is képződik a szervezetünkben. Az L-karnitin feladata, hogy megkösse a zsírsavakat, és átszállítsa azokat a sejtek energiaközpontjába, hogy ott üzemanyagként felhasználásra kerüljenek. Vagyis az L-karnitin az energia termeléséhez szükséges zsírsavakat szállítja oda, ahol azok majd energiává alakulnak. Ez lesz az izmok egyik fő energiaforrása. Az L-karnitin megnöveli a zsírok energiaforrásként való felhasználását (zsírt éget), és megakadályozza a zsír lerakódását.

Az L-karnitin hatása, jótékony tulajdonságai:

 Az L-karnitin megakadályozza a zsírok lerakódását;

 energiává alakítja a testben tárolt zsírokat => növeli az energiaszintet;

 javítja a szervezet teljesítőképességét, csökkenti a kimerültséget;

 csökkenti a testtömegindexet (BMI), s segíti a sovány izomzat kiépítését;

 megköti az anyagcsere során létrejövő savakat;

(=> hiány esetén a savakat a zsírszövet elraktározza, ami nehezíti a fogyást)

 csökkenti a szervezet tápanyagigényét.

(=> alacsony L-karnitin szintnél nő a szervezet tápanyagigénye)

Érdemes az L-karnitint mozgás előtt 1/2-1 órával beszedni!


A testmozgás intenzitása egyénenként változhat. Sportolás alatt itt nemcsak intenzív testmozgásra gondolunk, hanem a személy fizikai teljesítményét megterhelő mozgásra (az egyre jobb kondíció elérésével ez változni fog), ami lehet intenzívebb séta, kirándulás, kocogás, súlyzózás vagy akár órákon át történő állómunka is.


Mozgás hiányában az L-karnitint reggel éhgyomorra, étkezés előtt 1/2-1 órával érdemes beszedni.


Az L-karnitin napi adagolása 500-2000 mg közötti (testsúlytól is függ). Általában 1000-1500 mg a javasolt napi mennyiség. Mérgező hatása nincs, de a 2-3 g feletti fogyasztása rossz leheletet, valamint gyomor- és bélrendszeri panaszokat okozhat.



norbi is eskuszik ra. VAgy regebben eskudott ra. Meg udito itala is volt.

48920. pallasathene (válaszként erre: 48914. - Ircsipircsi)
2013. júl. 1. 13:25
csak kitartast Neked, (meg magamnak iiiis meg mindannyiunknak!) Ez a kulcs,nem? Kitartás!
48919. pallasathene (válaszként erre: 48916. - Csorenehomororsi)
2013. júl. 1. 13:22
mentem is a receptet.Te sima vajat hasznalsz?
48918. pallasathene (válaszként erre: 48915. - Bimm2)
2013. júl. 1. 13:20

Soha az életben nem voltam magammalkibékülve hosszútávon. Gimiben még müködött a szerelmi bánat-fogyás effektus,de 18 éves koromra ezt is kinöttem. :-D!


Aztan amiota házas vok azota meg nem bánkódom ilyenek miatt:-D, mert jól vagyunk. (koppkopp)


Igazából 70alatt szeretnék lenni. Az 1. gyerek után (vele 70-el indultam) lefogytam 65-re. Nagyonjoo volt. Kcal szamolassal amugy, ch-t NEM szamoltam. De biza uuugy visszahiztam, hogy meg sem álltam vagy 77-ig:-S! Aztan a másikat kezdtem 75-tel,mert gondoltam azért ez igy mégsem lesz jó 75-el,ezert vhogy nagy nehezen lement 75-re.


Szoval,ha 65 lennek, akkor azert ,ha 2 visszajönne nem zavarna. De 0-el már igen. Tudom,hogy 70 az a szám, aminél már nem érzem a fidrifodrikat és,h alatta meg aze´rt már sokkal jobb. Egyebkent mindig meg voltam rola gyözödve,h nagy a hasam.. és,hogy nem vok szép. Sokan nem gondolnák, h micsoda önbizalomhiannyal küzdöttem. Mára mondjuk ez már jobb. Alakul a lelkem..(is)


A sport baromi tavol allt tölem egyebkent. Gyülöltem futni , a tprnaorakrol logtam..! Aztan ,amikor M.o-n dolgoztam elkezdtem futni. Isteni jo volt. Sokat segitett a lelkemen is, es az az erzes utana..kiraly volt! Es volt szép környezet is hozza a Dunaparton,ahol kilehetett mosni az agyamat és kifutottam magamból minden feszkót.

Ugyh. el fogom kezdeni!

2013. júl. 1. 07:12

Csajok!olvassatok el Norbit ujraaaaa!NEM LETEZIK ZSIREGETO CUCC!egyetlen modja van a zsiregetesnek,ha nem emeled a vercukorszinted,es akkor nem inzulint hanem glukagon nevu hormont termel,ami a szervezet ZSIRBONTOOOO HORMONJA!

Ne doljetek be a hulyesegnek!

48916. csorenehomororsi (válaszként erre: 48914. - Ircsipircsi)
2013. júl. 1. 07:08

Helloka!en is olvasgatom a tobbieket!ma merlegeltem 66.2,ugyhogy a 60 meg kuzdelem,bunozgettunk de matol ujratoltom magam szigoruan,estenkent le akarok menni futni fel orat ,ha mar a cukikat leraktuk aludni!a reggeli bico marad,kicsit feszesedni akarok!de amugy tartom magam,marmibt a rucikon erzem h ez az 1-1.5 kilo ami visszacsusszant nem gaz,meg most meg is van epp,szoval nagyresze viz is:-)))

GOFRI:6-7 TOJAS,7-8 DL TEJ,500 G LISZT,4-5 KANAL ZERO,250 G TEAVAJ,CITROMHEJ,EGY ZACSI SUTOPOR.

Kicsit pihentesd,aztan hajraaa!

Ebbol a tesztabol szoktam smarnit is csinalni,isteni!

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook