Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update menü fórum

Norbi update menü (beszélgetős fórum)


11. miel77
2011. aug. 23. 08:20

Én is rendelem a kajcsit, márciusban kezdtem, olyan 3 hónapig ettem folyamatosan kb. 3 kilót fogytam én is, de nekem kicsi súlyfeleslegem van. Én is arra ügyeltem, hogy alacsony ch legyen azért, és hetente 1szer rendeltem általában tésztát.

Utána is rendeltem csak a többi étkezésre nem nagyon figyeltem, így súlytartáshoz jó volt. Majd most akarom újrakezdeni. Szerintem finomak a menük :)) De én általában megeszem egyszerre, a saláta-hús menük sokkal kisebb adagok mint pl. a tésztásak. Szóval van ami elég 2 étkezésre, vagy ami meg nem :(

Egyébként amikor nem figyeltem annyira, volt hogy mindennap tésztát rendeltem, és nem híztam tőle.

2011. aug. 17. 15:06
Kiváncsi lennék arra is,hogy az Alakreform menü elég szokott-e lenni két étkezésre?
2011. aug. 17. 11:37
Rendben,így teszek!Köszi szépen a segítséget!!!
2011. aug. 17. 11:33

hát, szerintem ez egy szemfényvesztés...

én elhiszem, h Réka abált szalonnát zabál, de mellette minden nap sportol 2-3 órát.

Minden hízlal amit megeszel, mindegy, h milyen kódot aggatunk rá.

Ha minden nap tésztát töm magába az ember, lehet az update 1 de update zéró is, akkor is hízni fog-szerintem.

Én az update házhozszállítást arra használtam tulképp, h. kiírták a szénhidráttartalmat, és az alapján rendeltem.

rendelj csirke/pulykahusit salival, grill zöldséggel tészta vagy rántott hús helyett.

Nézd csak végig a CH tartalmakat: a rántott sajt hiába update, ha 90 gramm CH-t tartalmaz. Én mindig igyekeztem 40 alatt maradni:)

2011. aug. 17. 11:26
Lehet,hogy igazad van a ch tartalommal kapcsolatban!Azt gondoltam,hogy az a lényeg,hogy U1-es legyen!
6. Ajnácska85 (válaszként erre: 5. - Herczkunetim)
2011. aug. 17. 11:19

hát, az elején nekem kb egy álló hónapig nem mozdult...

bakker, most töröltem ki pár napja a fogyis naplóm előző bejegyzéseit, pedig most hasznos lenne...

de úgy emlékszem, irtózat lassan indult be, de utána egyre gyorsult. Azért is hagytam abba, mert már kezdtem túlzásba esni a végére, meg semmi erőm nem maradt.

Annyit tudok mondani, kitartás, türelem, és sok edzés!!

megválogatod onnan is, h. mit rendelsz? figyelj az alacsony Ch számra.

Ha nem egyben eszed meg, be kell indulnia!

2011. aug. 17. 11:07
Már belevágtam egy hétre,de vhogy nem akarok fogyni.Egy kicsit elindult lefelé,majd megállt és elindult FELFELÉ.Régen is update-eztem itthoni ételekkel,és minden nap simán lement 30 dkg a kezdetektől fogva.Még mindig nagy a súlyfeleslegem,vhogy most mégsem megy.Arra gondoltam,hogy többet eszem,mint eddig ezzel a menüvel.Pedig ebédre és vacsorára kettéosztom!
2011. aug. 17. 11:00

hát nekem igaziból talán nincs is...ill. van zsír rajtam, de minimális. 52 kilóról ment le olyan 48-49 körülire.

165 cm vagyok. Nyilván más, ha nagyobb súlyról indul az ember. Sztem bátran vágj bele.

2011. aug. 17. 10:55
És Neked kevés súlyfelesleged van?Csak azért ,hogy ilyen keveset fogytál ennyi idő alatt.
2011. aug. 17. 10:51

én fogytam vele 4 kilót kb 3 hónap alatt, de amint nem figyeltem oda egy kicsit, vissza is jött. de ez nem az update hibája, ez minden diétával így van. Nekem sokszor túl sok volt, de akkor megettem vacsira-uzsira.

Mondjuk hozzá kell tenni, h. én az ő menüjükön belül is mindig kínosan kiválogattam a legalacsonyabb CH tartalmú kajákat.:)

2011. aug. 17. 10:47
Akik Norbi update menüjét rendelitek,mennyit fogytatok eddig és mennyi idő alatt?Arra is kiváncsi lennék,hogy nem túl sok nektek egy adag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook