Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? fórum

Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? (beszélgetős fórum)

1 2 3
38. bajk (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 12:33

Köszönöm az észrevételt.


Az amit írsz, az nagyon direkt, de lehet, hogy bejön; személytől függ.


Nekem bejönne, ha egy nő odalépne hozzám és azt mondaná, hogy bejövök Neki és szeretne velem találkozni és randevúzni. De az is lehet, hogy kérdez valamit, amiben segítséget vár. Így pedig elindul a kommunikáció. Vagy egy másik, hogy a srácnak valami például egy könyv van a kezében, amiről lehet beszélni. Szóval egy adott helyzet sokatmondó lehet. Valahogy el kell indítani a beszélgetést.


Aztán lehet ismerkedni és sok mindent megbeszélni online randevú oldalakon is, és utána lehet találkát kérni.


Én egyikre sem mondanék nemet. Ezek inkább kíváncsi tennének.

37. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2022. nov. 8. 12:18
az élet fura dolgokat hoz.tudtam,hogy a gyerekeit el nem hagyná,meg a beteg feleségét sem.sosem kérdeztem,de mondta,mióta a felesége mellét levágták,hát nem tud hozzáérni többé.azóta mindketten meghaltak,a gyerekek,meg jó viszonyban vannak.az idősebb fiú mondta,hogy nem ítélkezik senki felett.
2022. nov. 8. 12:16
A próba kedvéért ideiglenesen félretehetnéd a prekoncepcióidat, és "levadászhatnál" egy férfit. Csak kísérletileg, hogy megtapasztald a másik végletet is. Nem kell azon aggódnod, hogy nem szeretnél olyan kapcsolatot, ahol te kezdeményeznél, mert kicsi az esélye, hogy egy ilyen kalandból bármi komoly kisüljön. De utána legalább be tudnád lőni, hogy a szemérmes mosolygáson túl mi fér még bele a komfortzónádba. Egyszer élünk.
35. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Kacsahercegno)
2022. nov. 8. 12:11
Igen. Aki a csábítót hibáztatja, az az elcsábítottról azt feltételezi, hogy nincs szabad akarata, és ha hívják megy. De igazából aki hű marad, az nem csak azért teszi ezt, mert egyszerűen nem adódott alkalom, hanem azért, mert így döntött.
34. tumbo2 (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 12:11
furcsa dolog ez,volt egy férfi,nem is tetszett,aztán valamit mondott,csak szokványosat,hát nem beleestem.igaz nem komolyan,a felesége az anyám osztálytársa volt.
2022. nov. 8. 12:09
Nem valószinű h. ún. elszeretésnek minősül, ahogy én a gyerekem apjával összejöttem. Munkahelyünköm mindketten középvezetők voltunk, elváltak. Jóvágásu szórakoztató diplomás fiatalember lévén volt egy kapcsolata, akivel nem jelent meg, ahova csak " aludni járt ". A csaj idősebb volt, gyerekei is voltak. Erről én nem tudtam, de ahogy odakerültem,. rögtön rámhajtott, 1 éven belül eskűvő, gyerek lett a vége. Nem tudom, ha tudok a "Margitról", elfogadom-e az udvarlását. Nekem is volt egy laza kapcsolatom, de .é n a srácnak rögtön meg-mondtam, hogy szerelmes lettem.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 12:09

Pont ezt akartam írni, köszönöm.

El se jutok még a szexig, randiig, ez a bajom. Onnantól már nem szokott nagy baj lenni.😁

31. tumbo2
2022. nov. 8. 12:08
én ugyan egy lépést sem,de rögtön tudtuk.30 évig voltunk együtt,de külön éltünk,nekem a házasságból elegem volt.
30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Bajk)
2022. nov. 8. 12:06

😆

OK, ül a buszon a lány, tetszik neki a fiú, odamenjen hozzá, adjon egy névjegykártyát, (tudom már ez sem divat)

hogy este várlak egy finom vacsival, aztán lesz egy kis szex is.

Azért a vacsiig is el kell jutni és főleg szexig.

Arra adj neki tanácsot azt, hogy oldja meg eljusson a találkáig?

29. bajk
2022. nov. 8. 12:00

Egy férfit nyilván többféle módon is lehet el lehet csábítani. Hogyis szokták ezt mondani? A férfit a hasán vagy a szexen keresztül lehet megfogni. Biztos vagyok benne, hogy ez viszonylag sok esetben működik, attól függően, hogy milyen típusú a férfi. Persze ennél sokkal árnyaltabb lehet a dolog. Nagy jelentősége lehet a hangoknak, a mozdulatnak, az illatnak, a belsőd kommunikálásának az empátiának, hogy csak néhányat említsek meg.


Ha sokat beszélget valakivel és megismered ezekre választ kaphatsz.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. nov. 8. 11:51

Egyébként hogyan csináltad?

Oké ma már írkálnak a nők foglalt férfiaknak is a neten esetleg flört személyesen, de 50 éve? Amikor interneten még ezt nem lehetett lebonyolítani?

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 8. 11:50
Hát az én fejemben is így van ez a dolog, valamiért engem mégis elkerül a szerencse.
2022. nov. 8. 11:47

Na, hogy 50 éve már így kezdeményeztek a nők és ők vették el, ami kell nekik azt főleg nem gondoltam volna. 😁

De megérte!

Próbálom levonni a tanulságokat a válaszaitokból.

Mosoly, egy kis szemezés.

De voltam olyan helyzetben mostanában nem is egyszer, hogy ez már adott volt, hisz ismerem ezeket a férfiakat, egymásra nézünk, nevetünk együtt mégse lépnek felém, úgyhogy várom a további tippeket.

25. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2022. nov. 8. 11:27
Szerintem sokan ezt nem így érzékelik, mármint hogy a hűség az egy választás, nem csak úgy történik. Jöhet kísértés, jöhet valaki aki jóképű, aki nagyon szimpatikus, esetleg konkrétan meg is próbál elcsábítani, de az csakis az én döntésemen múlik, hogy hűséges _akarok_ maradni a páromhoz. Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez hogy félremenjen, meg nem létezik olyan csábítás, aminek akaraterővel ne lehetne ellenállni, max. az akaraterő hiányzik valamilyen okból. (Ezt most nem Papája sztorijára írom, hanem általánosságban, de már nagyon off topic vagyok. 😅)
24. Channa* (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. nov. 8. 11:26

Nagyon nem értelek!


A másik lány nem a barátnője volt, hogy gáz legyen. Miért ne történhetett volna ez meg?


Lehet, hogy te is elszerettél már mástól valakit, csak nem tudtál az akkori épp aktuális párjáról.

23. libikóka (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. nov. 8. 11:16

Hát mit ne mondjak,,volt durca mikor jött a másik és lecsapta a kezedről az aktuális fiút.


Aztán nem lett ebből semmi baj,,akkor is érvényes volt ,,ma is az,,ha vihető ,, vigyék:))

22. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. nov. 8. 11:12
Más párját nem, de más pasiját már más dolog. Ha érzed a különbséget. Sőt, szerintem más párját nem is lehet elszeretni. Hiszen ha valaki a párom, a másik felem, aki kiegészít engem, azt nem hagyom csak úgy el, mert valaki megpróbált elcsábítani.
21. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. nov. 8. 11:00
Csak akkor lehet elszeretni valakit, ha azt ő aktívan szeretné és részt vesz benne. Ha annyira komoly kapcsolatba próbált volna Papája belerondítani, akkor a srác (vagyis mostmár a férje) lepattintotta volna a francba. De nem ez történt. :-)
20. Alnisa (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2022. nov. 8. 10:53
A kor ebben az esetben nem számít.
19. Alnisa (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2022. nov. 8. 10:52
Szerintem meg nem fér bele elszereti más párját!
18. papája (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2022. nov. 8. 10:29
Köszönöm, így igaz.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. nov. 8. 10:25

Azért azt még nem tekinteném erkölcstelenségnek, ha valaki fiatalon elszeret valakit a barátnőjétől. Amikor a fiatalok "járnak" egymással, az még csak olyan ismerkedési fázis, amikor elköteleződés nélkül kipróbálhatják, hogyan illenek össze. Egy amolyan próbaidőszak, amikor még bármelyik fél indoklás nélkül visszaléphet. Például ha jobban felkeltette az érdeklődését egy másik lány.

Az én olvasatomban 50 év bőven bizonyítja, hogy a "második" lánnyal sokkal jobban összeillenek, mint azzal, akit elhagyott érte. Kár lett volna ezt veszni hagyni csak azért, mert kicsit később ismerték meg egymást, mint a barátnővel.

2022. nov. 8. 10:21

Középiskolás koromban előfordult néhányszor, hogy csinosan felöltözve elsétáltam szupermarketbe, könyvtárba stb ott nézelődtem, egyedül, felmérni, megtetszem-e valakinek. Bejött, mert többen kezdeményeztek, de végül egy osztálytársamhoz mentem feleségül.


Egyetemista koromban az egyetemi város egyik parkjában sokat olvastam, még buszra vártam, stb. Ez már n em ismerkedési szándék volt, de sokan annak vélték.


Próbáld ki, egy próbát megér !!!!

15. papája (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. nov. 8. 10:16

Én 18 éves voltam, a férjem 19 és a barátnője is.

Ebben a korban mindenki keresi a párját és változnak a kapcsolatok. Nem illettek volna össze. Az ő kapcsolatuk szó nélkül véget ért, mi viszont azóta is boldogan élünk együtt. Tehát jól döntöttünk, mert azért ez két ember döntése volt.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Alnisa)
2022. nov. 8. 10:11
Az életben nem vettem el senkitől senkit, se barátot, se férjet, de mindig úgy gondoltam, akit el lehet venni, jobb, ha minél előbb teszik, értettem ezt az én barátaimra is. :)
13. Alnisa (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 09:52
Persze, lehet erkölcsök nélkül élni, csak aztán ne nyígjunk utána :D
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
2022. nov. 8. 09:48
Pont így.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 09:32
Amúgy mi baj a kezdeményezéssel? Néha a férfiaknak is biztos jól esik ha érzik, hogy érdeklődünk irántuk. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy ha akarok valamit vagy valakit akkor addig megyek amíg "megszerzem" (vagy lepattanok, de olyan még nem volt :D) sosem merült fel bennem hogy ezzel a büszkeségemet tenném félre vagy kevesebb lennék attól, hogy őszintén kimutatom amit érzek, a játszmázás helyett.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. nov. 8. 09:20
Akit el lehet csábítani, miért ne tette volna? Nem feleségtől, gyerektől vette el. És milyen jól tette, ha 51 éve jól működik a kapcsolatuk.
9. 0b970a67a0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 08:55

Nagyon "régimódi"de csak beszélgettem.

Próbáltam nem eladni magam.

Volt olyan, pl társkereső oldalon, hogy ugyanaz a zenei stílus, film, könyv volt megadva, és egyszerűen rá irtam.

Az szerintem már rég nem működik, hogy rá mosolyogsz, aztán vársz.

Azzal nem adom fel a büszkeségem, ha én kezdeményezek.

Szerintem!🤔

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook