Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? fórum

Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? (beszélgetős fórum)

1 2 3
68. krisztikrisz (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 17:06
Nekem is volt egy kollégám, jókat nevettünk, szórakoztunk, még sem lett belőle semmi. Fontos a humor, de nem ez alapján dől el, hogy valakit megközelítenek -e vagy sem. Aztán lehet valakinek annyira jó humora, hogy növeli a vonzerejét, de én inkább az összhatást tekintem mérvadónak. Tőlem lehet komoly is, ha nekem tetszik. A külső és a belső összhatásának kell idomulnia az ízlésemhez. Ez vagy megvan, vagy nincs.
67. bajk (válaszként erre: 66. - Papája)
2022. nov. 13. 09:15
Nagyon szépen köszönöm az infót.
66. papája (válaszként erre: 64. - Bajk)
2022. nov. 13. 08:23
Úgy tudsz valakinek válaszolni, ha a kék nyílra kattintasz.
2022. nov. 12. 21:49
Én már semmit. Azt mondják ha a nő fut a férfi után az már régen rossz.
64. bajk
2022. nov. 12. 21:34

Szia Fórumnyitó!


Válasz 63 hsz-hoz. Szeretném megismételni a legutóbbi hozzászólásomat.

Számos oka lehet, pl. félénk ilyen szempontból, van valakije, csak barátságra gondol, stb. Én rákérdeznék finoman: “Utóbbi időben sokat beszélgetünk, jól kijövünk egymással, szeretnélek jobban megismerni, randizni Veled. Mit gondolsz erről?”

Kérlek, ne félj lépni, mert nem veszthetsz ezzel. Ha rááll, akkor megismerheted, ha nem, akkor pedig tudod, hogy tovább kell lépned, mert csak kolléga vagy barát.

Nekem ez az érzésem, de nyilván lehetnek más utak is.

Gondold át kérlek, nem tudod, hogy mit hagysz ki, ha meg se próbálod.

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - 55Judit)
2022. nov. 12. 18:11

Hogy keverted ide rögtön a szexet, én ismerkedésről, randizásról beszéltem.

Talán tudok különbséget tenni szimpla 1-1 hülyéskedés között, meg az között, hogy valaki tényleg keresi az alkalmat, hogy kicsit flörtöljünk, sokat viccelődjünk egymással, ezenkívül érdeklődünk egymás iránt (nem csak mizu, mizu) és ezt minden alkalommal amikor találkozunk.


Számomra nagyon lenéző válasz ez.

Nem sértettél meg ezzel, én nem mondom, hogy bele vagyok bolondulva ebbe a férfibe, csak én úgy érzem tetszem neki, és nem értem miért nem hív el randira, szívesen ismerkednék vele, ha megtenné.

A kérdésem is arról szól, hogy mit tehetnék én, hogy bátorítsak férfiakat, ha akarnak akkor kezdeményezzenek.

Erre jössz ezzel...

62. 55Judit (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 17:04
Jól néznék ki ha mindenkivel lefeküdtem volna akivel jó volt viccelődni. Te komolyan gondolod hogy ez vele jár?
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Papája)
2022. nov. 12. 16:46
De ha elmondod a címét, megköszönöm.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Papája)
2022. nov. 12. 16:46

Nem, ez nem az én kérdésem.

Ez a pasi pont, hogy idősebb nálam.

59. papája (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 08:51

Ezt már kérdezted.

A munkahelyemre egy új srác került (21 éves).

Nekem nagyon megtetszett, aranyos, udvarias és jó egymás vérét szívni.


Viszont 15 év van közöttünk és annyira kedvelem a srácot, de lehet ha megmondom neki, akkor máshogy fog rám tekinteni.


...hogy miért ? mert öreg vagy hozzá, vagy mert vérszegény vagy, annyit szívtátok egymás vérét...

58. bajk
2022. nov. 11. 23:50

Válasz 57 hsz-hez


Számos oka lehet, pl. félénk ilyen szempontból, van valakije, csak barátságra gondol, stb. Én rákérdeznék finoman: “Utóbbi időben sokat beszélgetünk, jól kijövünk egymással, szeretnélek jobban megismerni, randizni Veled. Mit gondolsz erről?”

Kérlek, ne félj lépni, mert nem veszthetsz ezzel. Ha rááll, akkor megismerheted, ha nem, akkor pedig tudod, hogy tovább kell lépned, mert csak kolléga vagy barát.

Nekem ez az érzésem, de nyilván lehetnek más utak is.

2022. nov. 11. 23:28

Például van egy férfi.

Jóban vagyunk, ismerjük egymást régóta.

Utóbbi időben egyre többet beszélgetünk, szívjuk egymás vérét, tudjátok megy az adok-kapok, jókat nevetünk.

Még sem jutunk el addig, hogy randira hívjon, és nem értem, hogy miért..

56. Cicamica3 (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2022. nov. 10. 15:37
Igy igaz.Valahol el kell kezdeni nyitni.
2022. nov. 10. 15:32
Nekem szerencsém volt.Egy társkereső portálon pár hónap alatt találtunk egymásra.A legfontosabb a jó önismeret és emberismeret.Nagyon nem erőltettem az első találkozást ,a telefonbeszélgetésből elég sok minden lejön,vagy jókora szerencsém volt.
54. tumbo2
2022. nov. 9. 09:17
én is mondtam az unokaöcsémnek,hogy próbálkozzon.a lányomék is így találtak egymásra,sok hiábavaló körök után.persze legelőször is jobb leszögezni a tényeket.panelba sosem költözne,imádja az állatokat,vonzzák a ősmagyarokról szóló történetek.én egy macskához,kutyához hozzá nem érnék.
53. New(l)
2022. nov. 9. 09:14

Elkértem az e-mail címét, majd ráírtam, hogy van-e kedve találkozni. Tudtam, hogy nem bír a kíváncsiságával, mit akarhatok. Eljött nagy mellénnyel, 15 éve együtt vagyunk.

Semmi kivetnivalót nem látok benne, ha a nő kezdeményez. Ha nem tetszik a faszinak, majd lepattintja. A trubadúrok kora lejárt.

52. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 9. 09:12
valahogy így.én sem azért mentem a tanfolyamra,hogy pasit fogjak.volt vagy 30,nő talán 8-
2022. nov. 9. 05:22
Nekem a férjem a munkatársam volt. Azonnal megtetszettünk egymásnak. Pár hétre rá már együtt laktunk. Mind a ketten párkapcsolatban voltunk éppen, amit azonnal borított a szerelem. 18 évet voltunk együtt. Miután meghalt, rá egy évre már a netes ismerkedést próbálgattam. Ott is az jött be, ahol én jelöltem, én írtam levelet a kiszemelt férfinak.(Két hónapja tart a "történet").Semmi hátránya nem volt a kezdeményezésnek. Volt akinek írtam előtte, de nem válaszolt. Gondoltam, hogy már biztos van kapcsolata, csak fennhagyta magát. Semmi rossz nincs az egészben. Úgyis játék az egész, főleg az elején. Aztán alakul. De én is próbálkoztam azzal, hogy beszélgetek, szépen nézek férfiakra. Csak valahogy ebben az életkorban már nagyon kicsi a választék. Nem találjuk egymást spontán az utcán.
50. krisztikrisz (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 22:09

És mi van ezekkel a férfiakkal, akikkel egymásra néztek?

Elakad a folyamat vagy nem is akartok egymástól semmit?

49. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 21:54
Neten ismerkedtem. 15 éve vagyunk együtt a férjemmel.
48. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Bajk)
2022. nov. 8. 14:50

Bajk!


Félreértettél, dehogy bántottál meg.


És nekem sem volt célom, hogy akár téged, akár mást megbántsak.

47. bajk (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 14:44

Szia Enissa!


Bocsánat, de távol állt tőlem, hogy megbántsalak.


A 41. hsz-ben, amint írtam az elején, csak humorizáltam. De remélem, hogy arra is sikerült rámutatnom, hogy a humor is egy eleme a megközelítéseknek.


A 38. hsz-omban remélem hogy sikerült konkrét tanácsot adnom.


Ami azt a konkrét kérdésedet illeti, hogy mi van akkor „ha olyan lány, nő menne oda hozzád, aki abszolút nem az eseted”, nem utasítanám el. Az igaz, hogy amikor nagyon fiatal voltam ezt megtettem, de már régóta nem így járok el. A külsőség csak egy dolog, de ha nem találom meg az intimitást, a belsők összhangját vagy mondjuk úgy, hogy a lelki társat, akkor az a kapcsolat nem fog sokáig tartani, legalábbis nekem.

Üdv.

46. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 14:13

Én nem csináltam semmit. Hagytam, hogy megközelítsen, partner voltam az ismerkedésben, de sosem mertem megtenni az első lépést. Beszélgettem, kedves voltam, kerestem a társaságát, de nem én hívtam el, vagy mondtam ki elsőként a konkrét szándékaimat.

Ettől még te megteheted. Nem a büszkeségedet adod fel a kezdeményezéssel, hanem adsz egy esélyt magadnak.

45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Bajk)
2022. nov. 8. 14:11

Vigyél magaddal japán, arab, netán kínaiul írt könyvet, feltűnőbb, mint egy "snassz" magyarul, vagy angolul írt, ha már úgysem tudsz olvasni, mindegy. 😆 Jobban figyelnek rád.


Egyébként mit tennél, ha olyan lány, nő menne oda hozzád, aki abszolút nem az eseted? Azt sem utasítanád vissza? Az a gond, aki gátlásos, még vissza is utasítják, teljesen összetörhet, 100 évre bezárja magát,

a vártoronyba, a kulcsot meg eldobja. Esetleg felajánlanád neki, ha táplál akkor, üsse kavics?

Bocsi, tudod nekem ezzel sem volt gondom, csak most eszembe jutott.

Egyébként nem olyan régen 3 buszmegálló alatt hívott meg egy pasi az operába.

Kinézett a buszablakon, látta a plakátot, mondta, hogy valami ismerőse szerepel benne, lenne-e kedvem elmenni vele? Amint felszállt a buszra elkezdett dumálni, udvariasan megkérdezte, leülhet-e? És amíg nem szálltunk le végig beszélgettünk.

Nem fogadtam el a meghívást.

2022. nov. 8. 14:06
Egyszerű.Mert van akinek ez a csúcsteljesítménye az életében.És büszke rá.Persze van úgy hogy a fagyi vissza nyal, de erről bölcsen hallgatnak. :-))
2022. nov. 8. 13:58
Figyeljetek én nem akarok elszeretni senkit, szóval nem értem miért ment el ilyen irányba a fórum.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Papája)
2022. nov. 8. 13:57
Köszi, hogy leírtad!
41. bajk (válaszként erre: 30. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 8. 13:31

Köszönöm újra a megjegyzést.


Az igazat megvallva rögtön megtalálta a humoros oldalamat is, ami pedig megint csak a kommunikációhoz vezetne a gyakorlatban, lehetővé téve egy kapcsolat megindulását és kialakulását.


Szóval elgondolkodtam, hogy mit mondanék, ha egy lány csak úgy ismeretlenül odajönne hozzám és azt mondaná, hogy este vacsorával és szexszel várna.


Nos, megkérdezném, hogy mit főzne, milyen cuccban tálalná, előtte lenne-e rúdtánc, hányfogásos szexet szeretne, mi lenne az előétel és desszert ebben, energia italról is gondoskodna-e, hogy lehet-e a „fogások” között enni vagy aludni (legalábbis minden ötödik után), tudja-e már hogy hány gyerekünk lesz, stb?


Szóval, azért nem olyan bonyolult az élet, csak a jó oldalán kell megragadni. Aki meg se próbálja, az nem is nyerhet.


Tréfát félretéve, persze azért fenntartom a legutóbbi 38. hsz.-t.


Tréfát nem félretéve, beszélgetvén a lenti haverral azt mondja nekem, „hülye vagy, mit akarsz a könyvvel a kezedben, hiszen nem is tudsz olvasni”.

40. papája (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 13:27

A fiút, a férjemet egyszer már láttam, bemutattak neki, és távolról mutatták, azzal a lánnyal jár.

Fél év múlva felvételiztem az Ő városában és mivel újra abba a társaságba kerültem, beszélgettünk a továbbtanulásról. Ő már egyetemre járt, így volt témánk, nagyon jól megértettük egymást. Én annyira vonzónak találtam, hogy szerelem volt első látásra.

3 napot töltöttem a rokonoknál és naponta találkoztunk. Egyik este az házuk előtt beszélgettünk és megláttam, jön a lány. Gondolkodás nélkül átöleltem a fiút, a férjemet, pedig még a kézfogásnál sem tartottunk. Ezt meglátta a lány és elrohant. Többet nem láttam, ők sem keresték egymást. A felvételi sikerült, szeptembertől egy pár voltunk és vagyunk.

Férjem azt mondta később, hogy nagyon tetszett neki, hogy határozott voltam és akartam őt/őt akarom.

39. 55Judit (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. nov. 8. 13:26
Azt lehet elszeretni aki hagyja. Azt, akinek nem elg jó a kapcsolata ahhoz hogy benne maradjon. Vágyik kifelé, csak a megfelelő alkalomra vár. Papája jóltette. Ha ő akkor nem próbálkozik, megtette volna más.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook